Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest prosta. 

Jeżeli konsultant podczas przedłużenia powiedział, że Liga Mistrzów będzie przez całą umowę to reklamacja uznana. 

W innym przypadku wcale nie musi. 

W umowie był zapis dotyczący gwarantowanego korzystania z pakietu do 30.06.2024.

Dokumenty są wysyłane na maila.

Jeżeli ktoś po ich zapoznaniu mimo to zaakceptował te warunki, a nie odstąpił to cóż... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, piotrekj66 napisał(a):

ja akceptowałem przez telefon więc nie musiałem klikać w żaden link a konsultant twierdził że LM do końca umowy. 

Ale potwierdzenie oferty wraz z dokumentami i tak ląduje na maila byś miał 14 dni na zapoznanie się z nimi i ewentualne odstąpienie. 

A że nie czytałeś.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, k05 napisał(a):

Sytuacja jest prosta. 

Jeżeli konsultant podczas przedłużenia powiedział, że Liga Mistrzów będzie przez całą umowę to reklamacja uznana. 

W innym przypadku wcale nie musi. 

W umowie był zapis dotyczący gwarantowanego korzystania z pakietu do 30.06.2024.

Dokumenty są wysyłane na maila.

Jeżeli ktoś po ich zapoznaniu mimo to zaakceptował te warunki, a nie odstąpił to cóż... 

Serio myślisz,że są odsłuchiwane nagrania? 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JoeDirt napisał(a):

Serio myślisz,że są odsłuchiwane nagrania? 😃

Tak, bo prawo zobowiązuje do przechowywania takich rozmów. 

1 minutę temu, piotrekj66 napisał(a):

Po co miałem czytać skoro oferte przedstawił mi konsul która potwierdziłem. Zresztą reklamacje uznali.

Po to żebyś wiedział co zawierasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zazwyczaj przedłużamy umowę po przeczytaniu przez konsultanta warunków ale później sprawdzam na mailu czy się zgadza. Teraz też mi proponowali 4 miesiące 0zl ale warunkiem było już teraz przedłużenie umowy która kończy mi się na koniec listopada. Skusilbym się na 4 miechy za 0zl a później całą umowa 20zl więcej, dobry chwyt z ich strony. A tak to może przedłużę umowę a super Sport może będę brał z opcją włącz wyłącz bo wtedy wyjdzie 15 zł na miesiąc a tak to 20 zł trezba płacić nawet we wakacje. Chyba że na tych kanałach będzie coś jeszcze oprócz LM bo tak to lipa latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacje są też uznawane wtedy jeżeli przedłużenie umowy miało miejsce w punkcie Canal+.

 

Wtedy nie mają możliwości odsłuchania rozmowy i uznają reklamację i dają pakiet Super Sport w cenie MP do końca umowy. (Dla mnie do listopada 2025r za 5zł.). Tak było w moim przypadku i znajomego. 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

Tak, bo prawo zobowiązuje do przechowywania takich rozmów. 

Po to żebyś wiedział co zawierasz. 

 

51 minut temu, JoeDirt napisał(a):

Nie pytałem o prawo, tylko o to czy w tym konkretnym przypadku odsłuchują rozmowy. Twierdzę, że nie.

Ja też kilka lat temu przedłużałem umowę telefonicznie i kiedy doszło do sporu, to jakimś dziwnym trafem na moją prośbę o odsłuchanie rozmowy - nagranie im zaginęło. 🤔 Hmmm, a może jednak nie, tylko ... . 🤥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi uznali bo napisałem że w dniu pojawienia się oferty na kanały super sport zostało mi 5 miesięcy i 29 dni do końca umowy i nie mogłem już aktywować super sportu ze zobowiązaniem więc podpisałem aneks a kilka dni później okazało się że wystarczyło napisać prośbę i odblokowaliby mi tą opcje bez aneksu ale od aneksu minęło  już 14 dni i nie mogłem go wypowiedzieć.

W innym wypadku nie widzę podstaw do działań innych niż obniżenie kary umownej i odblokowanie tej opcji zakupu super sport ze zobowiązaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

W innym wypadku nie widzę podstaw do działań innych niż obniżenie kary umownej i odblokowanie tej opcji zakupu super sport ze zobowiązaniem. 

Mi obniżyli karę umowną, mam poniżej 6 miesięcy do końca umowy a te opcje są u mnie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

Reklamacje są też uznawane wtedy jeżeli przedłużenie umowy miało miejsce w punkcie Canal+.

 

Wtedy nie mają możliwości odsłuchania rozmowy i uznają reklamację i dają pakiet Super Sport w cenie MP do końca umowy.

Ja już wcześniej pisałem że mi również "w ramach dobrej współpracy" przyznali dostęp do pakietu Super Sport na umowie przedłużonej w salonie natomiast patrząc po postach to raczej nie miejsce miało znaczenie a termin złożenia reklamacji. No chyba że ktoś się pochwali przyznaniem dostępu w ramach odpowiedzi na reklamacje złożoną np. w połowie lipca czy też później?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...