Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, waldi123 napisał(a):

Nie byłeś obecny przy moich negocjacjach dwa lata temu i proszę nie szafować słowem kłamstwo. Konsul oferując mi Superpremium+ 4K stwierdził, że tam będą Cinemaxy. Efekt końcowy jak widzisz na screenie mam je i nie brałem ich jako żadnej opcji dodatkowej. Dlatego piszę co piszę i proszę mi nie zarzucać kłamstwa.

Takich abonentów chyba lubią konsule najbardziej. Zapoznaj się z ofertą operatora i dopiero pisz bo to nawet nie jest zabawne.
@cidik na tym nowym tp? bo wcześniej było z tego co pamiętam ok 14 mega.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, waldi123 napisał(a):

Nie byłeś obecny przy moich negocjacjach dwa lata temu i proszę nie szafować słowem kłamstwo. Konsul oferując mi Superpremium+ 4K stwierdził, że tam będą Cinemaxy. Efekt końcowy jak widzisz na screenie mam je i nie brałem ich jako żadnej opcji dodatkowej. Dlatego piszę co piszę i proszę mi nie zarzucać kłamstwa.

Po prostu dostałeś gratis jako opcje dodatkową i tyle. Gdyby było w Super premium+4K to byś nie miał Cinemaxa wyszczególnionego jako osobną pozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiler napisał(a):

Po prostu dostałeś gratis jako opcje dodatkową i tyle. 

Ale kolega pisząc w taki a nie inny sposób ewidentnie mnie obraża i wyśmiewa.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerstwy napisał(a):

Umowy też nie czytałęś przed podpisaniem bo byś wiedział to o czym pisałem. 

Zamykam z kolegą dyskusje w tym temacie. Bo to nie prowadzi do niczego. Jeżeli chce kolega mnie do czegoś przekonać proszę na PW, nie zawracajmy głowy innym. Po raz, któryś proszę o pohamowanie się z różnymi zarzutami i nie wyśmiewanie publiczne. Kończę tą dyskusję w tym temacie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś multipakiet był chyba za  39zl wszystkie C+ plus chyba się płaciło kilka złoty za wersje hd C+Film i C+ Sport 

 

oraz 68zl Multipakiet z HBO 

 

Moim zdaniem powinna powrócić oferta na same C+ bez innych kanałów 

 

jakby dali Np jako oferty przedpłacone z dekoderami i camelonami czy caymanami np  300zl na 6m sadze ze to by ruszyło fajnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak ktoś chce przez sat i bez zobowiązania to już takiej opcji nie ma …. Online to nie to samo co sat

 

 

maja tyle dekoderów 

pace 500 GB 

philipsy 250 GB 

nboxy / turboboxy czy mediabox 

 

mogliby na zachętę wystawić do prepaid Np. 1 miesiąc czy 2/3  c+ z LM za free w cenie i przy okazji maja magazyny wywietrzone ze starego sprzętu a abonent nie musi się wiązać umowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o zamianę Mistrzowskiej Piłki na Super Sport właśnie wysłana, zobaczym co odpowiedzą, płacę 170zł miesięcznie w tym super premium 4k, viaplay, multiroom i MP za 0zł, umowa do końca września, ale od 1go pazdziernika kolejna jakiś czas temu podpisana też z MP za 0zł, liczę na cud, że uznają że sporo im bulę i przyznają Super Sport za 0zł 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Elvis799 napisał(a):

Prośba o zamianę Mistrzowskiej Piłki na Super Sport właśnie wysłana, zobaczym co odpowiedzą, płacę 170zł miesięcznie w tym super premium 4k, viaplay, multiroom i MP za 0zł, umowa do końca września, ale od 1go pazdziernika kolejna jakiś czas temu podpisana też z MP za 0zł, liczę na cud, że uznają że sporo im bulę i przyznają Super Sport za 0zł 😜 

 

Ja rozumiem nie siedzieć w internecie, nie czytając różnych forum tyle płacić ale 170 zł? Ja mam to co Ty, MP, Viaplay, Multiroom, Extra+ Canal+ wszystkie za 79,90 zł. Różnica przeogromna. 

 

Też wysłałem reklamację kilka dni temu i czekam na odpowiedź. 

Z reguły zawsze odpowiadali wciągu 24h, teraz zakładam że albo analizują rozmowy przedłużeniowe z DUK, albo czekają te 30 dni, by się dłużej boksować, bo gdy odpisze, że nie zgadzam się to znowu czas z ich strony to 30 dni. Dlatego zakładam, że będą przeciągać ile można, tak by klient odpuścił i wykupił paczkę Super Piłka. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję jednego. 

Kilka lat temu mogłem z nimi powalczyć jeszcze w tej cenie dodatkowo o HBO. Miałem za 0 zł i straciłem przez własną głupotę. Nie wysłałem wtedy wypowiedzenia... Co prawda dali mi HBO na 3 miesiące gratis, ale gdybym wysłał wypowiedzenie i powalczył to dodatkowo w tej cenie 79,90 zł, miałbym Extra, Canal+, HBO, Viaplay, MP i Multiroom. 

Niektórzy takie oferty mają do dziś. 

 

Dlatego kto ma Multiroom za 0 zł to podstawa - wypowiedzenie wysyłajcie i nie dajcie się oskubać na 5 zł. Mi też próbowali wcisnąć, ale się nie dałem.

Ta sama sytuacja była z Viaplay. Chcieli mi wcisnąć za 19 lub 29 zł. 3 konsultantów mówiło,,Panie ale takiej oferty nie ma i nie było, ktoś Pana okłamał,,. Poszło wypowiedzenie i jak znalazł, VP był za 0 zł. 

Podstawa to wypowiedzenie i pewność siebie przy rozmowie. Pewność czego się chce i orientacji cen. Dodatkowo prośba o rozmowę z kierownikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Może nie wyprowadzajmy kolegi z błędu, bo prawda jest taka że ktoś musi mieć drożej żeby ktoś inny mógł mieć taniej.:)

 

Dlatego pod tym względem cenię sobie Cyfrowy Polsat / Polsat Box. Ceny pakietów praktycznie takie same dla wszystkich, jednym dorzucą darmowe miesiące etc. Ale wszystko jasne i klarowne, równe traktowanie klientów. Wszyscy wiedzą na czym stoją.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

Celowo nie ma, żebyś extra wykupił, bo optimum za miesiąc już nie będzie.:)

A gdzie można poczytać co się zmieni? Bo planowałam dopełnienie do optimum zrobić w sierpniu i pytanie czy mi ta opcja nie zniknie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muza_tv napisał(a):

 

 

Dlatego pod tym względem cenię sobie Polsat Box. Ceny pakietów praktycznie takie same dla wszystkich, jednym dorzucą darmowe miesiące etc.

 

W Polsat Box to prawda,oferty są jednakowe, ale swego czasu ojciec płacił 25 zł za Rodzinny HD. Przez ładnych parę lat... Tak mieli wszyscy dookoła wśród moich znajomych. 

Dzięki temu forum sat kuriera dowiedziałem się, o Rodzinnym HD za 5 zł. Warunkiem było złożenie wypowiedzenia. I ten Rodzinny HD ojciec ma już na czas nieokreślony spory czas nadal za 5 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...