Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

A pamiętasz jak podpisywałeś umowę co było napisane? Że płaci się za kanały, a nie prawa do danych transmisji? A pamiętasz, że zyskali Ligę francuską, WTA czy żużel?

Jak żużel? Przecież od dawna w sumie tam był. Francuska też była szybciej, potem była przerwa i wróciła. A co do KLŻ, to lepiej była stara 2. liga pokazywana na Motowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Harry44 napisał(a):

Czy jest szansa na przywrócenie mi kanałów Polsat Sport Premium? Będą tam przez następne sezony interesujące mnie rozgrywki. Czy Polsat po prostu przestał nadawał sygnał dla CANAL+? 

Caid C+ jeszcze wiszą przy tych kanałach więc kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, shevchenko1987 napisał(a):

Na ten moment nie ma szans. Umowa wygasła, a podmioty się nie dogadały w kwestii przedłużenia. 

Rozumiem, że bierzesz udział w rozmowach, skoro przekazujesz takie informacje? :)

 

Jeśli tylko Polsat zaproponuje sensowną ofertę na udzielenie licencji to szansa jest. Opcja jest nawet nadal widoczna w szczegółach oferty (aktualnie z pustą zawartością) na kontach abonentów w razie, gdyby kanały miały powrócić. 

Edytowane przez JedynyTaki
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, JedynyTaki napisał(a):

Rozumiem, że bierzesz udział w rozmowach, skoro przekazujesz takie informacje? :)

 

Jeśli tylko Polsat zaproponuje sensowną ofertę na udzielenie licencji to szansa jest. Opcja jest nawet nadal widoczna w szczegółach oferty (aktualnie z pustą zawartością) na kontach abonentów w razie, gdyby kanały miały powrócić. 


Przecież wyraźnie napisałem NA TEN MOMENT. Czytanie ze zrozumieniem boli?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, pytanko

Konczą mi sie dwie umowy, jedna we wrzesniu druga w grudniu

 

Mam bardzo dobre warunki i planuje przejsc na umowe bezterminową, w systemie canal+ mam zapis ze pierwszy miesiac po skonczeniu umowy bede placił 4zł wiecej niż obecnie

 

i teraz pytanie czy kolejne miesiące też będą w tej cenie powiekszonej o 4zł czy coś mogą zmienić w kwocie do zaplaty i moga wywalic jakas cene z kosmosu ?

Edytowane przez kuzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie ten Canal Plus rozeźlił. Ligę Mistrzów miał Polsat i ja ją miałem w pakiecie. Teraz kupił ją Canal i każą mi dodatkowo bulić. Trochę bez sensu. Ale najbardziej bez sensu jest bulić za te rozgrywki przez cały rok, kiedy np w styczniu, czerwcu, lipcu i sierpniu nic się nie dzieje. Słabo. Ja podziękuję jednak. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kuzu napisał(a):

moge to juz miec na lata?

 

@kuzu Tak nie powinno się nic zmienić. Znam osoby, które mają już dwa lata umowę na czasie nieoznaczonym i nic w opłatach do tej pory się nie zmieniło.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikoko Znasz kogoś komu podnieśli cenę na czasie nieoznaczonym? Bo ja nie znam, a te osoby co znam mają długo umowę na czasie nieoznaczonym i nawet jak system źle naliczy opłatę za abonament w jakiś tam miesiącu, to reklamacja naprawia sprawę i przywracana jest cena zgodnie z regulaminem promocji.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...