Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, terracan1929 napisał(a):

 

Ruszają Igrzyska w Paryżu i Eurosport uruchamia na tę okoliczność 7 kolejnych kanałów.

Przypomnijmy, że dodanie kanałów Eurosport 3-9 HD i Eurosport 4K na czas Letnich Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 ogłosili już: Inea, Vectra, Play i T-Mobile.
Ciekawi mnie, czy c+ całkowicie ma nas w ...nosie, i do grona nadawców dodatkowych kanałów nie dołączy. 

Technicznie miejsce jest, bo nowe kanały "Sport Extra Super Football Rules Fun Special Edition" ruszają dopiero 20 sierpnia.

Rozumiem że za free chcesz jak i nową ofertę z LM?😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TimesSquare napisał(a):

Z toba dyskusja nie ma sensu. Szkoda, ze na forum nie ma opcji blokowania/czarnej listy. Nie oznaczaj mnie nawet typie. 

Prosisz o coś co sam robisz. Brawo. Postaram się już nie oznaczać Ciebie, bo nie ma co promować opinii niezgodnych z zdroworozsądkową logiką. 

 

3 minuty temu, JedynyTaki napisał(a):

Koszt zakupu praw sportowych musi się zwrócić, oferując kanały za darmo, na logikę, jakim cudem?

 

Poza tym jeśli operator ma starać się o kolejne prawa sportowe, a niebawem część praw z Viaplay wróci na rynek przetargowy, to również trzeba mieć środki na pozyskanie praw. Rozdawaniem za darmo, na pewno tych środków się nie uzbiera. 

Brawo za ten wpis! 

Ale jak widać niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć. Wszystko drożeje dookoła, wypłaty coraz większe. Ale C+ ma być za 19,90zł i wszystkie prawa sportowe w jednym. 🤣😂

 

3 minuty temu, terracan1929 napisał(a):

 

Ruszają Igrzyska w Paryżu i Eurosport uruchamia na tę okoliczność 7 kolejnych kanałów.

Przypomnijmy, że dodanie kanałów Eurosport 3-9 HD i Eurosport 4K na czas Letnich Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 ogłosili już: Inea, Vectra, Play i T-Mobile.
Ciekawi mnie, czy c+ całkowicie ma nas w ...nosie, i do grona nadawców dodatkowych kanałów nie dołączy. 

A po co jak wszystko jest w MAX? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, terracan1929 napisał(a):

Bo nie mam MAX....???

Kupisz sobie to będziesz miał. Ja mam Max w C+ i dostęp do całej olimpiady. Ty też możesz za 25zł mieć. W czym problem? Bo nie jest "ZA DARMO"? 🤣😂

1 minutę temu, czerstwy napisał(a):

Może lepiej sprawdzić niz pisać że nie ma takiej opcji🤣

Mnie to wcale nie dziwi, że nie wie o tym. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JedynyTaki napisał(a):

Koszt zakupu praw sportowych musi się zwrócić, oferując kanały za darmo, na logikę, jakim cudem?

Podjeli decyzje, ze zamykaja sie na rynek zewnetrzny. Zero udostepniania kanalow kablowkom, a i moze nawet Polsat Box. Podjeli decyzje, ze beda zarabiac na dotychczasowych klientach i na potencjalnych nowych klientach, ktorych sciagna dzieki nowym prawom. Moim zdaniem to bledna decyzja, ale jak bedzie, to sie okaze. Moze wygraja na tym. W stosunku do ludzi, ktorzy mieli wykupiony pakiet Mistrzowska Pilka ciosem ponizej pasa jest teraz oferowanie tego samego (a nawet mniej) za dodatkowe 20-30zl. Abonenci za darmo sobie tego pakietu nie przyznali. Canal+ sam oferowal ten pakiet ludziom za free. Nie moga teraz miec pretensji, ze ludzie sie unosza. W pierwszej kolejnosci powinni dbac o aktualnych abonentow. Takie jest moje zdanie.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma CANAL+online i dostał takiego maila:

 

Dzień dobry, z przyczyn zależnych od naszego partnera, udostępnianie kanałów Polsat Sport Premium w CANAL+ online zostało zakończone z dniem 30 czerwca 2024 r. Równocześnie do końca Twojej obecnej subskrypcji otrzymasz dostęp do nowej opcji dodatkowej Super Sport, w ramach której od najbliższego sezonu będziemy emitować mecze UEFA Champions League. Jeżeli nie chcesz kontynuować subskrypcji, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić wysyłając maila na adres pomoc@kontakt.canalplus.pla do 31 lipca 2024 r. Zespół CANAL+.

 

Czyli ci z dekoderem i talerzem muszą płacić a online dostaną 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, k05 napisał(a):

Kupisz sobie to będziesz miał. Ja mam Max w C+ i dostęp do całej olimpiady. Ty też możesz za 25zł mieć. W czym problem? Bo nie jest "ZA DARMO"? 🤣😂

Mam HBO, ale potrzeby posiadania MAXa nie miałem. I dlatego go nie mam.  

Co to za forma zadawania pytań w ogóle ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx

Był okres gdy Eleven i Polsaty były za 15zł, a potem były za 20zł. 

Teraz sam Eleven jest za 10zł. 

No, ale tam za sam C+ płaci się 54zł. A nie 19,90zł. 

1 minutę temu, terracan1929 napisał(a):

Mam HBO, ale potrzeby posiadania MAXa nie miałem. I dlatego go nie mam.  

Co to za forma zadawania pytań w ogóle ? 

 

No, ale skoro chcesz oglądać olimpiadę to już chyba masz "potrzebę posiadania" Maxa. 🤣😂

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie, czyli mamy rownych i rowniejszych. Panuje zamieszanie porownywalne z tym w czasie fuzji Cyfry+ i N. Nie nauczyli sie na bledach. Pozniej przepraszali. Na tym forum wtedy tez byli tacy, co ich bronili i mowili, ze dochodza nowe rzeczy, wiec to normalne, ze cena rosnie. Doskonale to pamietam. Aktualnie sytuacja wyglada dokladnie tak samo. 

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Harry44 napisał(a):

znajomy ma CANAL+online i dostał takiego maila:

 

Dzień dobry, z przyczyn zależnych od naszego partnera, udostępnianie kanałów Polsat Sport Premium w CANAL+ online zostało zakończone z dniem 30 czerwca 2024 r. Równocześnie do końca Twojej obecnej subskrypcji otrzymasz dostęp do nowej opcji dodatkowej Super Sport, w ramach której od najbliższego sezonu będziemy emitować mecze UEFA Champions League. Jeżeli nie chcesz kontynuować subskrypcji, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić wysyłając maila na adres pomoc@kontakt.canalplus.pla do 31 lipca 2024 r. Zespół CANAL+.

 

Czyli ci z dekoderem i talerzem muszą płacić a online dostaną 

To wygląda na opcję roczną przy płatności Blik. Widać w systemie nie mają zwrotu Blik. Pakiet Eleven + PSP za 240 zł na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, k05 napisał(a):

Prosisz o coś co sam robisz. Brawo. Postaram się już nie oznaczać Ciebie, bo nie ma co promować opinii niezgodnych z zdroworozsądkową logiką. 

 

Brawo za ten wpis! 

Ale jak widać niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć. Wszystko drożeje dookoła, wypłaty coraz większe. Ale C+ ma być za 19,90zł i wszystkie prawa sportowe w jednym. 🤣😂

 

A po co jak wszystko jest w MAX? 

Z tego co widziałem u siebie w maxie żeby oglądać wydarzenia sportowe trzeba mieć wykupiony dostęp do kanałów telewizyjnych , a tego przez Canal Plus nie można dokupić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k05 napisał(a):

Był okres gdy Eleven i Polsaty były za 15zł, a potem były za 20zł. 

Teraz sam Eleven jest za 10zł. 

No, ale tam za sam C+ płaci się 54zł. A nie 19,90zł. 

Tam widzę C+Sport5 który nie jest w paczce za 19.90 jak i brak go w najtańszych pakietach. Dodatkowo  C+4 oddzielna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, TimesSquare napisał(a):

No pieknie, czyli mamy rownych i rowniejszych. Panuje zamieszanie porownywalne z tym w czasie fuzji Cyfry+ i N. Nie nauczyli sie na bledach. Pozniej przepraszali. Na tym forum wtedy tez byli tacy, co ich bronili i mowili, ze dochodza nowe rzeczy, wiec to normalne, ze cena rosnie. Doskonale to pamietam. Aktualnie sytuacja wyglada dokladnie tak samo. 

A kto ich broni? Na przykładzie właśnie łączenia Cyfry+ i "n" dokładnie było widać jak się kończy rozdawanie pakietów za pół darmo. 

 

Zaraz będzie jęczenie, że Viaplay wychodzi z Polski, a C+ nie przejmie praw, bo przecież powinien i to za 19,90zł miesięcznie.

 

Śmiechu warte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podali, że coś będzie dla posiadających już C+ więc znowu oferta jest niejasna bo mnie z LM interesuje mecz pierwszego wyboru w ćwierćfinałach i półfinałach każdego dnia rozgrywek. Ten absolutny hit, który grzeje całą Europę oraz finał. 

I nie wiem czy żeby to zobaczyć muszę kupować Ekstra czy to będzie w już istniejących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie wrażenie, że lepiej, kiedy LM była w Polsacie? Było taniej, można to było wziąć osobno, nie trzeba było wiązać się z C+, a komentarz to mnie za przeproszeniem mało obchodzi przy reszcie tych czynników. C+ wraca do tradycji z pierwszej dekady XXI wieku, kiedy przy małych dochodach w Polsce, wołali grubo ponad 100 złotych za pakiet sportowy i efektywnie zabili zainteresowanie Ekstraklasą w Polsce.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

z przyczyn zależnych od naszego partnera, udostępnianie kanałów Polsat Sport Premium w CANAL+ online zostało zakończone z dniem 30 czerwca 2024 r.

Równocześnie do końca Twojej obecnej subskrypcji otrzymasz dostęp do nowej opcji dodatkowej Super Sport, w ramach której od najbliższego sezonu będziemy emitować mecze UEFA Champions League.

Jeżeli nie chcesz kontynuować subskrypcji, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić wysyłając maila na adres pomoc@kontakt.canalplus.pl do 31 lipca 2024 r.

Zespół CANAL+

 

 

Też dostałem takie powiadomienie.Dotyczyło jednorazowego pakietu sportowego na 12 miesięcy.

Szczegóły zamówienia

Twoja oferta obowiązuje do 16-08-2024

Opłata jednorazowa - 648.00 zł.

CANAL+
ELEVEN SPORTS
POLSAT_SPORT_PREMIUM
Na razie sam nie wiem co z tym zrobić ?  Może coś zaproponują.

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twoja oferta obowiązuje do 16 sierpnia, to nic już nie dostaniesz, bo LM startuje w C+ 20 sierpnia.

Pakiet nazywał się Wielka Piłka i był na 6 lub 12 miesięcy płatny z góry.

Maila dostałeś prewencyjnie, bo 1 lipca usunęli kanały PSP.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...