Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, terracan1929 napisał(a):

Jestem we Włoszech i chciałem wypróbować canal+ online. 

Biblioteka na życzenie działa, ale telewizja na żywo nie.

Czy to tak faktycznie jest, że telewizja poza krajem "nie działa" ?

Musisz im wysłać na potwierdzenie jakiś rachunek, który opłacasz z domu. Wtedy odblokują. 

2 godziny temu, plockier napisał(a):

widać spadek nawet po tym forum gdzie ten temat kiedyś żył było pełno ludzi a teraz tygodniami nikt tutaj nie pisze po za kilkoma osobistościami co się mądrzą w każdym temacie.

Widocznie nie ten wątek przeglądasz. Pozatym wiele usług przybyło tak jak Netflix itd. Więc rozpisak się rozlała i nie jest klepane tylko w kilku tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługi owszem dodane ale tylko po to aby skasować za to dodatkowe pieniądze za ofertę która kiedyś była w pakiecie. 

W canal + nie ma już nic na wyłączność wszystko jest sprzedane, nawet ekstraklasa jest już Polsacie, a nie przepraszam padel mają na wyłączność 🤣

Nawet oferta filmowa która kiedyś była mocna szura teraz po dnie, oczywiście za każde stracone prawa żadnej rekompensaty nie otrzymaliśmy. Mamy teraz płacić dodatkowo za netflix, viapleye i inne głupoty... Taka to oferta premium canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + niczym się już nie wyróżnia na rynku, nie ma tutaj nic co nie ma u konkurencji. No chyba że jesteś miłośnikiem padla 🤣

Wszystko oddali konkurencji ale swoim abonentom zapomnieli ceny obniżyć, dali coś za free jak viapley ale za chwilę już ceny podwyższyli i tak się biznes kręci, dojenie nieświadomych baaaaranów w canal+ trwa w najlepsze. 

Polecam baaaaaardzo 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha 😂 spokojnie z mojej strony wypowiedzenia nie będzie, musi canal + wypowiedzieć umowę. 

Czemu ja mam wypowiadać umowę jak mi wszystko w obecnej pasuje a jeśli oni chcą zmieniać zasady gry to piłka jest po ich stronie, wyłączą mi multiroom i cyk pójdzie skarga do UOKiK, jeszcze mają czas na zmianę decyzji. Do czasu kiedy nic nie zrobili to czekam spokojnie i ekscytuje się waszym wyciem 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek pisał o pisaniu wypowiedzenia w Lutym o rezygnacji🤣 Teraz już wypowiedzenia nie pisze i nie rezygnuje😂

7 minut temu, plockier napisał(a):

 

Czemu ja mam wypowiadać umowę jak mi wszystko w obecnej pasuje 

A dopiero nic nie było do oglądania nic nie mają na wyłączność i drogo🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, czerstwy napisał(a):

W poniedziałek pisał o pisaniu wypowiedzenia w Lutym o rezygnacji🤣 Teraz już wypowiedzenia nie pisze i nie rezygnuje😂

Bo wiadomo...

Ciężko rozstać się z tak dobrą ofertą. Nawet w kablu takiej ceny nie dostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, plockier napisał(a):

 

Czemu ja mam wypowiadać umowę jak mi wszystko w obecnej pasuje 

Jak Ci pasuje? Przecież przed chwilą pisałeś:

14 godzin temu, plockier napisał(a):

Canal + niczym się już nie wyróżnia na rynku, nie ma tutaj nic co nie ma u konkurencji. No chyba że jesteś miłośnikiem padla 🤣

Wszystko oddali konkurencji ale swoim abonentom zapomnieli ceny obniżyć, dali coś za free jak viapley ale za chwilę już ceny podwyższyli i tak się biznes kręci, dojenie nieświadomych baaaaranów w canal+ trwa w najlepsze. 

Polecam baaaaaardzo 🤣

 

46 minut temu, plockier napisał(a):

O padlu jeszcze zapomniałeś 🤣

A powiedz mi gdzie jest to co większość ogląda, liga mistrzów, liga angielska, liga niemiecka, liga hiszpańska, f1? Bo raczej nie na wyłączność w canal +

 

 

To jak to? Tak bardzo Cie krzywdzą wyłączeniem cameleona, dodatkowo NIE MA CO OGLĄDAĆ, a lepsza oferta u konkurencji i masz zamiar ich jeszcze finansować płacąc nadal abonament? 🤣😂

 

1 minutę temu, plockier napisał(a):

 

Cały czas mnie krytykujesz że mam nic nie robić, 

Ale on nie mówi, że nie masz nic robić. Wszyscy czekamy na zapowiadane przez Ciebie już wcześniej wypowiedzenie umowy i skargę do UOKIK i "z wypiekami na twarzy" czekamy na finał. Ja już zamówiłem popcorn. 😂🤣😂🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, plockier napisał(a):

I to już będzie podstawa do pisania skargi do UOKiK, niech się gimnastykują 

 

Nic się nie będą gimnastykować.

Umowa przejdzie na czas nieokreślony i sami zakończą z tobą współpracę. Jak ty możesz wypowiadać umowę, to oni również. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Faxe_86 napisał(a):

 

Nic się nie będą gimnastykować.

Umowa przejdzie na czas nieokreślony i sami zakończą z tobą współpracę. Jak ty możesz wypowiadać umowę, to oni również. 🤣

I ja na to czekam, ale oni nie chcą tego zrobić. Więc będziemy się przepychać, dla mnie będzie to dobra zabawa 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kasę to dla mnie nie problem, liczy się dobra zabawa 🤣 

Niech mi tłumaczą jak krowie na rowie który paragraf regulaminu pozwala im na takie działania, a UOKiK ma to potwierdzić że tak mogą. 

Już się dowiedziałem że jakiekolwiek działania będzie można podjąć po wyłączeniu sygnału czyli defacto naruszeniu umowy bez odpowiedniego pisma i powołanie się na zapis regulaminu, sprawa będzie rozwojowa. 

Już nie moge się doczekać kwietnia 😂🔥

Edytowane przez plockier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...