Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Spoiler
3 godziny temu, pat12 napisał:

Mam pakiet sportowy entry+, co muszę zakontraktować, żeby móc oglądać jedenaście sport 4, canał plus sport 5 i 6, polsat sport...

 

 

Z tego co widzę to rozszczerzenie do Relax+ daje kanał Canal Plus Sport 5, a rozszerzenie do Optimum+ daje dodatkowo jeszcze Eleven Sports 4. Jak dla mnie to jest nieopłacalne, bo Canal Plus Sport 5 jest tak właściwie głównie żużel, a Eleven Sport 4 nieraz dubluje mecze z innych kanałów i te ciekawsze raczej nie lecą na Eleven Sport 4. Nie wiem co musiałbyś wziąć, aby mieć wszystkie kanały sportowe z Polsatu, bo w Entry+ Sport masz te 6 kanałów odpowiedzialnych za ligę mistrzów, a na pozostałych to masz raczej inne sportu, lub niszowe ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pat12 napisał:

Mam pakiet sportowy entry+, co muszę zakontraktować, żeby móc oglądać jedenaście sport 4, canał plus sport 5 i 6, polsat sport...

Wykupić całą paczkę C+ i zostać abonentem Polsatu, albo jakiejś kablówki gdzie jest Polsat Sport.

Oczywiście jak pisali wcześniej....nie ma C+ Sport 6.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vaniliovsky napisał:

@pat12 najlepiej mieć TV Smart lub przystawkę. Możesz korzystać z aplikacji Canal+ online i Polsat Box Go. 

 

Wtedy będziesz mieć wszystko :) 

 

W ostatnim miesiącu zakupiłem telewizor smart tv i się okazuje że nie ma aplikacji Canal+ online, bo to tylko smart tv. Trzeba też uważać jaki się kupuje, bo można pewne niespodzianki po drodze spotkać.

Edytowane przez Sined
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sined napisał:

 

W ostatnim miesiącu zakupiłem telewizor smart tv i się okazuje że nie ma aplikacji Canal+ online, bo to tylko smart tv. Trzeba też uważać jaki się kupuje, bo można pewne niespodzianki po drodze spotkać.

C+ Online jedt tylko na Smart tv od LG i Szajsunga jeśli chodzi o własne systemy,  oraz na każdym tv z Android tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
14 minut temu, PawelTSW napisał:

A to nie mieli się zwijać zgodnie z założeniami specjalistów forum? ;)

TV sat jest w odwrocie? Jak widać jednak nie, zwykły Janusz woli pilota, włącza kanał i ma to co chce.

Sam fakt, że nie podają konkretnych danych dotyczących polskiego rynku, nie robi tego również polski oddział świadczy, że nastąpiła stagnacja i dane tyłka nie urywają. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z treścią artykułu:

 

"W serwisie korporacyjnym Canal+ Polska informuje, że posiada 2,7 mln abonentów. Takie same dane operator podał jednak przed rokiem. Nie wiadomo zatem czy informacje dotyczące bazy abonenckiej nad Wisłą są jeszcze aktualne."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

Canal+ Polska informuje, że posiada 2,7 mln abonentów

No to skoro podają, że mają 2,7 to chyba tyle mają? :D

2 minuty temu, lakiman napisał:

Nie wiadomo zatem czy informacje dotyczące bazy abonenckiej nad Wisłą są jeszcze aktualne."

Przecież to się wyklucza :D

 

Mamy 2,7 ale nie wiemy czy to aktualne? :d kto to pisał? :D

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy czytać ze zrozumieniem, w artykule jest też grafika:

 

CanalPlusPolrocze2022.jpg

 

Canal+, podobnie jak Viaplay nie podał liczby abonentów w Polsce, tylko ogólnie w Europie poza Francją i wzrost w to trochę ponad 350 tysięcy.

A platformy grupy M7 należące do C+ są także w Czechach, Belgii i kilku innych krajach, więc naturalnie ten wzrost nie dotyczy tylko Polski.

Dlatego też nie wiadomo ile platforma ma abonentów u nas.

Dane o 2,7 mln. abonentów w PL są stanem na 31 grudnia 2019 i od tego momentu innych nie było.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR podają klientów satelitarnych PC+, C+ online i swoich pakietów w Player i Orange, które sprzedają bezpośrednio - klient zawiera umowę z C+.

Jak raportowane są kablówki i Polsat nie wiem. We Francji ogólnie jest to rozpisane - self-distribution, wholesale itd, a w reszcie Europy podane łącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange IPTV umowy na pakiety (nie tylko te premium) też się podpisuje w większości z Canal+.

BBC, Nat Geo, Filmboxy, AXNy, cześć tematycznych Polsatów itd są "dostępne w ramach oferty CANAL+ Polska S.A. dla klientów Orange".

Jeszcze jakieś stare zaszłości z czasów Canal+ DSL na Neostradzie tutaj są grane ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka współpraca między Orange i Canal+, że paczka C+ jest chyba najdroższa u pomarańczowych.

A to są też  klienci Canal+.

Satelitarni bezpośrednio od nadawcy to samo mają za 20 zł.  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PawelTSW napisał:

A to nie mieli się zwijać zgodnie z założeniami specjalistów forum? ;)

Ubawiło mnie zdanie "specjalisty", który na podstawie danych z sufitu wyrokuje o stanie faktycznym.

 

A wie choć Kolega (albo przynajmniej wyobraża sobie) jak liczeni są klienci  np. streamingu?  Liczbę abonentów mozna wywindować do nieba na papierze i nie zmienia to kondycji operatora.

Czy liczeni są nabywcy zestawów prepaid? I skąd przypuszczenie, że liczeni są odrębnie?

Co imponującego w kondycji podmiotu, który sprzedaje zestaw Comfort+ z Filmboxami  6m za 99 zł tylko po to by wykazać się bazą abonencką. APS nękany planami wykonania woli dołożyć z własnej kieszeni by statystyka była OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...