Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LorDx napisał:

po co dawać jak klient i tak kupi za 34 zł :)

2 miliony abonentów nie kupi, a tak by mieli za grosze (bo c+ pewnie też by musiał dopłacić, pokryć cześć kosztów żeby nie uciekli abonenci) 

A i przy tyłu abonentach to zysk z reklam większy dla vipalay. Biznes to biznes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się Viaplay przeliczyć bo nie każdy lubi w necie mecze oglądać. Jak nie będzie ekstraklasy w C+ na dużym ekranie tv w 4K to wcale nie będę oglądał i tyle.

 

Podobnie było z Bundesligą, jak była w C+ i Eleven to oglądałem. Teraz poszła do Viaplay więc nie oglądam. I żyję.

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andjaw napisał:

Może się Viaplay przeliczyć bo nie każdy lubi w necie mecze oglądać. 

Liczba subskrypcji Viaplay mówi co innego.

Jeszcze jak dojdzie PL to dalej będą "na fali" 😉

Natomiast Canal+ będzie się musiał jeszcze bardziej nagimnastykować by zatrzymać klientów.

Może kołem ratunkowym będzie Disney+...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lakiman napisał:

Liczba subskrypcji Viaplay mówi co innego.

Jeszcze jak dojdzie PL to dalej będą "na fali" 😉

Najpierw niech się pochwalą zyskiem z jednego abonenta. Bo sama liczba subskrypcji to trochę mało nam mówi. Pytanie ilu płaci 34zł, a ilu 5zł (które za tę usługę proponowało mi Play). Bo to różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05  dla abonenta kablówki, Play, który ogląda PL zamiast wydać 40-50 zł za C+ wykupi Viaplay za 5, 10 zł i jeszcze obejrzy Bundesligę itd.

 

Jeśli Canal+ nie udostępni  usługi Online i pozostałych kanałów słabo widzę przyszłośćc tego " premium" w kablówkach.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak C+ przegra Ekstraklasę to niech dogadają się z Polsatem i wystartują razem w przetargu na LM. Szczególnie jeśli Polsat będzie czuł, że sam nie wygra. Lepiej mieć coś wspólnie niż nic. A to grozi i Polsatowi i C+.
jak będą chcieli to przebiją Canal+ razem z Polsatem, bo to dla nich żaden problem jak widać. Pytanie tylko po co. Tam też są ludzie myślący i policzą czy takim ruchem zdobędą znaczenie większą ilość abo

Najpierw niech się pochwalą zyskiem z jednego abonenta. Bo sama liczba subskrypcji to trochę mało nam mówi. Pytanie ilu płaci 34zł, a ilu 5zł (które za tę usługę proponowało mi Play). Bo to różnica.


to że abo płacą 5 zł to nie znaczy że Viaplay dostaje 5 zł. Nie baw się w księgowego Viaplay, bo sobie dobrze policzyli co, za ile i komu im się opłaca by wyjść na swoje
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cidik napisał:

to że abo płacą 5 zł to nie znaczy że Viaplay dostaje 5 zł. Nie baw się w księgowego Viaplay, bo sobie dobrze policzyli co, za ile i komu im się opłaca by wyjść na swoje

Tak, jasne - bo Ty wiesz ile płacą Viaplay. Sam się nie baw w księgowego, bo wiesz tyle ile ja. 

Jedno jest pewne - na pewno nie płacą 34zł - czyli tyle, ile proponują na stronie internetowej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cidik napisał:

tak samo pewne jest że nie biorą 5 zł. 

Nigdzie nie napisałem, że biorą 5zł. 5zł płacę więcej ja. Ale skoro dostałem za tę sumę też, więcej GB internetu to szczerze mówiąc trudno mi sobie wyobrazić, by PLAY dokładał nie wiadomo ile do interesu.  Jakoś Viaplay zyskiem na abonenta z jakiegoś powodu się nie chwali. 

3 minuty temu, cidik napisał:

Napewno nie jest to 34zl, ale jest jedna duża różnica. Biorę za 34 zł i wyłączam kiedy chce. Biorę za mniej i jestem przywiązany na pewny okres czasu

Jeżeli już to "na pewno". To sobie bierz za 34zł i "bierz za mniej" i bądź "przywiązany na pewny okres czasu". Dziwne, że jakiś czas temu pytałeś o dodatkową umowę w PC+. Wtedy powyższe argumenty nie miały znaczenia, jak i utrata praw czy kolejność kanałów na liście o której pisałeś przynajmniej dwa razy i przynajmniej dwa razy trafiła do kosza. :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...