Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Polsaty Sport faktycznie pojawią się w C+ to pewnie tylko jako osobny pakiet - dodatkowo płatny - dostępny tylko z Canal+. 

Kiedyś podobnie było z kanałami beIN we Francji. Nie wiem jak jest teraz. 

Już od jakiegoś czasu definiują się jako "agregatorzy treści". 

 

Ale ja uważam podobnie jak @blend. Skończy się pewnie na Polsat Doku i Polsat Rodzina.  I tyle będzie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, blend napisał:

Moim zdaniem dogadali się w kwestii udostępnienia Polsatow Cafe, Play, Games w Canal+ online.

 

Ciepło, ciepło. W każdym bądź razie chodzi przede wszystkim o Canal+ Online (nadzwyczaj dobre wyniki przyniosło umieszczenie wcześniej w ofercie - w formie dodatku - kanałów Polsat Sport Premium). W następnym tygodniu będzie oficjalne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, grreg2084 napisał:

 

Ciepło, ciepło. W każdym bądź razie chodzi przede wszystkim o Canal+ Online (nadzwyczaj dobre wyniki przyniosło umieszczenie wcześniej w ofercie - w formie dodatku - kanałów Polsat Sport Premium). W następnym tygodniu będzie oficjalne info.

 

@grreg2084Daj znać jeśli wiesz, czy chodzi o C+ online w abonamencie czy w subskrypcji czy jedno i drugie.

 

Z dywagacji - może jeszcze chodzić o Polsat News. Możliwe że jest w abonamentowym online, w każdym razie w subskrypcji dotąd go nie ma.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505Bardzo bym się ucieszył, gdyby C+ nie narobił wcześniej syfu z DRMami.

@kamil2505W sumie to niekoniecznie. Zauważ że @grreg2084pisał o dobrych wynikach Polsatów Sport Premium, więc być może chcieli również pozyskać pozostałe Polsaty Sport?

@kamil2505Taka ciekawostka - kanału Polsat Rodzina nadal nie ma w Polsat Box Go dla subskrybentów. ;) Zatem może dojść do kuriozalnej sytuacji że kanał będzie w Canal+ ale nie w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamil2505 napisał:

@grreg2084 aha - czyli pewnie dodanie kanałów tematycznych Polsatu do oferty C+Online bez umowy sat. 

 

No to tyle zobaczyliście sportowych kanałów Polsatu. 🤣

Dobre i to, nie musiałbym przełączać się między serwisami, u jednego dostawcy może będą jakieś rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Wkrótce będzie komunikat CANAL+ to się dowiemy

Nie przypominam sobie aby akurat ten operator dawał komunikaty o dołączeniu nowych kanałów. Poprostu dodaje i tyle. Jedyne komunikaty jakie się pojawiają to tu i na SK po fakcie.

 

Sami marzyciele tu piszą o badziewiu od Polsatu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
17 minut temu, ircios napisał:

Nie przypominam sobie aby akurat ten operator dawał komunikaty o dołączeniu nowych kanałów. Poprostu dodaje i tyle. Jedyne komunikaty jakie się pojawiają to tu i na SK po fakcie.

 

Sami marzyciele tu piszą o badziewiu od Polsatu.

Np.

https://media.pl.canalplus.com/155130-eleven-sports-1-4k-w-ofercie-canal

https://media.pl.canalplus.com/140800-paczka-sport-i-film-w-nowych-ofertach-canal-tvp-4k-w-ofercie-canal-na-euro-2020

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mogą dodać główny Polsat do Canal+online bez abo?  
Wszystko co Canal+ doda z kanałów rodziny Polsat do aplikacji Canal+Onlnie dla klienta zewnetrzego jest dla mnie zbędne. Mam to w innych aplikacjach: UPC TV GO, Vectra Smart GO. Tylko treści 4K brakuje w tej usłudze.
@ircios , pełna zgoda stop dodawania śmieciowych kanałów ;)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawskich. W zakładce "Live TV" na C+ Online w ramach pakietu podstawowego można podejrzeć ... 4 kanały testowe (być może wymagane jest wcześniejsze wyrażenie zgody na dostęp do Wersji BETA aplikacji). Generalnie to jest tam pusto, ale wczoraj na jednym z nich przez jakiś czas widoczny był obraz z kanału ... Polsat Doku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, grreg2084 napisał:

Dla ciekawskich. W zakładce "Live TV" na C+ Online w ramach pakietu podstawowego można podejrzeć ... 4 kanały testowe (być może wymagane jest wcześniejsze wyrażenie zgody na dostęp do Wersji BETA aplikacji). Generalnie to jest tam pusto, ale wczoraj na jednym z nich przez jakiś czas widoczny był obraz z kanału ... Polsat Doku.

Według mnie jedynym wartym uwagi kanałem tematycznym Polsatu (nie licząc sportowych) jest Polsat News. Ten kanał przydałby się w usłudze on-line bez abonamentu. 

Reszta mnie nie interesuje. 

Edytowane przez kamil2505
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Ok. Jeden artykuł o jednym dodawanym kanale 11 4k. Reszta nic nie ma wspólnego z tym co piszesz o komunikacie. Tak naprawdę artykuł o Eleven to żaden komunikat. Tylko artykuł napisany dla czytelników tego portalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pawel6666 napisał:

Polsat dodaje kanały,  ma otwarte okno do 9 stycznia a Pc+ cisza.

Dodali by wrescie w dekoderach cofanie programu do 7 dni.

Na Canal+online jak program jest dla osób powyżej 18 lat to nie mogę oglądać i nic stym nie robią a monitorowałem już kilka razy. Wstyd.

To jest PC+

Nie ma żadnego PC+ . W Polsacie widocznie nikt śmieci nie chce wykupić,  to robią otwarte okno. Dlaczego HBO nie odkodują? Chyba logiczne. 

 

@Toma441 aplikacji nie potrafią zrobić aby prawidłowo oglądać, to tym bardziej nie poradzą sobie z treściami dla dorosłych. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Toma441 napisał:

Ale z blokadą, o której wspominał kolega, czyli treści (teoretycznie) dla dorosłych to mogłoby coś zrobić. Bo wystarczy "kluczyk" na zwykłym, dość popularnym filmie akcji i już go nie obejrzymy... 

Ja pisałem do nich dwa razy w tej sprawie. Raz w styczniu, drugi raz we wrześniu. I dwa razy ta sama odpowiedź typu - "pracujemy nad rozwiązaniem problemu".

 

Ostatnio zgłosiłem też problem z kolekcjami, m.in AXN. Bez logowania widać pozycje z tej kolekcje. Po zalogowaniu już nie. A jak wyszukasz dany tytuł z kolekcji to pojawia się opcja "Subskrybuj", pomimo że mam to w ofercie. Zgłosiłem i informajca, że przekazują do odpowiedniego działu. Minęło kilka tygodni i wciąż bez zmian. 

 

Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dostał ktoś Was także list z prezentami na święta od CANAL+ - kupony:

1. Na pakiet Entry za 9.99 zł/m (ależ promocja :lol:).

2. Na voucher do odebrania w APS na film w serwisie Premiery CANAL+ 

3. Na przesienie numeru telefonu i ofertę Solo przez rok za 9.99 zł/m, po roku 19.99 zł/m.

4. Na ofertę dla bliskich w postaci 3x0 zł na antenę, instalacje i aktywację przy wyborze oferty satelitarnej.

 

Cóż za niespotykane prezenty :brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...