Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 lata temu wystarczył też 1 mail, żeby wpuścić Power TV ;)

Dziś czasy są dużo trudniejsze. Zobaczcie ile Hip Hop TV czekał na dodanie do nc+.

 

Trzymamy kciuki i liczymy, że tak jak nas tyyyyyleee prosiliście o umieszczenie Nuty na satelicie, to tak teraz będziecie 2x mocniej prosić platformy o dodanie Nuta.TV do ich EPG!

Edytowane przez PowerTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Nuta.TV wreszcie na sat. Podglądam Was czasem w UPC i gracie najlepiej spośród polskich kanałów z muzyką komercyjną.

Poza tym przestańcie już psioczyć! Wam wiecznie dogodzić nie można. Wszyscy wiemy, że jesteście wyznawcami Stars TV ale ileż to można czytać na Boga!

Edytowane przez cosik_ktosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free na sat jest tylko wersja SD Nuty.

Wersja HD jest pay.

Podobnie z Powerkiem przecież robimy - Power TV HD jest częścią naszej płatnej paczki dla kablówek, a FTA leci tylko wersja SD.

 

Właściwa emisja Nuta.TV na sat ruszy pewnie w godzinach wieczornych. Jeszcze się do tego nasza technika przygotowuje, bo temat wyszedł dość nagle i niespodziewanie, ale już nie takie rzeczy robiliśmy na gorąco w MWE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, emisję TO!TV postawiliśmy dość błyskawicznie :)

 

Nuta HD pozostaje kanałem płatnym. Nie planujemy zmian naszej oferty Premium.

 

Rock TV to jeszcze zbyt odległy i niszowy projekt. Na pewno zaczniemy z nim od kablówek.

 

PS: Powinno się już pojawić logo ekranowe Nuty i kategoria wiekowa. Dajcie znać czy nie za wielkie lub za małe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV

To mam nadzieję, że operatorzy podzielają twoje zdanie. Bo ostatnio, przy okazji dyskusji o dostępności TVP Sport, nie podzielali. No, ale spoko. Muzyka, a sport to zupełnie inny kaliber. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, emisję TO!TV postawiliśmy dość błyskawicznie :)

 

Nuta HD pozostaje kanałem płatnym. Nie planujemy zmian naszej oferty Premium.

 

Rock TV to jeszcze zbyt odległy i niszowy projekt. Na pewno zaczniemy z nim od kablówek.

 

PS: Powinno się już pojawić logo ekranowe Nuty i kategoria wiekowa. Dajcie znać czy nie za wielkie lub za małe :P

Na której pozycji w nc+ mam sprawdzić? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...