Skocz do zawartości

Wysuwamy kandydatury na Moderatorów


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady, w jaki sposób można załapać się na moderatora określiłem już wcześniej w tym wątku - jedyna możliwość aktualnie to wyróżnianie się na forum poziomem wiedzy z zakresu TV Satelitarnej przez dłuższy okres, żebym widział, że to nie tylko słomiany zapał, a faktyczna chęć pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dobry, dobry ;)

 

Witamy @PawelU1981 na nowej zaszczytnej funkcji :D

 

Przy okazji kilka innych zmian:

 

- @bogdan425 został przeniesiony do grupy MOD Weteran - niestety nie wiem co się stało i nie mogę się z nim skontaktować :( Mam nadzieję, że nic złego.

- utworzyłem grupę MOD Weteran - są w niej Adrian, vince i bogdan425. Spróbuję też dojść kto był tu w dawniejszych czasach MOD i tam trafi - to grupa na prawach VIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@james_b dzięki za dobre słowo. @Mr. Orbita mnie tak zaszokował, że jeszcze sam nie wierzę, że to się stało. Na kilku forach już byłem modem, ale o tym, że zostanę tutaj nawet nie myślałem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

:oops: Wiesz ja jestem człowiekiem, który bardzo kocha tematykę tv sat, możnaby wręcz powiedzieć, że jestem maniakiem. Jednak nie mam w genach zachwycania się tym co wiem, czy umiem, bo są lepsi ode mnie. Natomiast sam fakt docenienia mojej osoby jest dla mnie niezwykle ważny. Szczególnie, że stało się to na tym forum.

 

Mam nadzieję, że nie zawiodę Twoich oczekiwań @james_b 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Widzę ile osób tyle opinii. Nie da się zadowolić wszystkich. Myślę, że @Mr. Orbita kieruje się zawsze tym ile ktoś czasu spędza na forum, jakie są jego posty (ortografia i sens oraz wiedza zawarte w wypowiedzi). Każdy ma swoje odczucia i to dobrze. Ja się cieszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja nie chcę nikogo urazić, ale forum Medialinka było nieziemsko odjechane :roll: Tam jak napisałem, że tuner satelitarny ma głowicę, to ludzie mi pisali, że głowice są w traktorze. Admin też nie był zbyt dojrzały i chyba ta funkcja go przerosła. Oczywiście to moje zdanie. Natomiast to forum jest zdecydowanie inne i to dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest mi strasznie przykro że moderator o nicku PawełU1981, manipuluje na tym forum (upiera się przy swoich racjach,usuwa w szybkim tempie posty niewygodne jemu, dyskryminuje nowych użytkowników).

Więc ubolewam nad tym faktem że ta osoba jest tutaj moderatorem.

 

P.S. Pewnie za chwilę ten post także znajdzie się w koszu, znając życie!

 

Edit PawelU1981

Ten post posłuży za dowód Twojej nieświadomości i próby obrażenia mojej osoby.

 

Specjalnie dla Ciebie edytowałem post poniżej po tym jak inny użytkownik coś napisał pod moim postem. Zerknij i zobacz co się pojawia - opis z datą i godziną edycji, a więc... Teraz jasno widać, że w temacie Okienka w kodowaniu kanałów edytowałem mój post przed Twoją wypowiedzią. Pozdrawiam i mam nadzieję, że zrozumiesz iż tym razem nie miałeś racji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kolego uważasz, że manipuluję na tym forum, bo do kosza poleciały posty, które nie miały nic wspólnego z tematem kodowania kanałów i jeszcze sugerowałeś w nich, że kłamię iż nie edytowałem mojego posta. Napisałem to zanim Twój post się pojawił, co łatwo można sprawdzić. Gdybym edycję zrobił po pojawieniu się Twojego posta w moim poście byłaby informacja o takowej edycji. Posty nie lecą w kosmos, a do kosza. Masz jakieś ale co do mojej osoby napisz do @Mr. Orbita. Zobaczymy co on na to powie :wink:

 

A post o który pewnie Ci chodzi jest tutaj.

 

Bardzo Cię proszę nie znasz zasad edycji postów i próbujesz mi coś wmówić. Może mogę edytować, kasować i przenosić posty, ale nie dano mi praw do wymazywania informacji o edyji postów :lol:

 

Jeśli jeszcze raz będziesz próbował mnie obrazić przyznam Ci ostrzeżenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...