Skocz do zawartości

Wysuwamy kandydatury na Moderatorów


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek: nie, lizusostwo i wazelinka w grę nie wchodzą, to na nas nie działa :wink:

My zwracamy uwagę na treść postów, na to kto jaką wiedzę wnosi na Forum i czy np. posługuje się poprawną polszczyzną :)

Ciągle mamy oczy otwarte, obserwujemy kogo wyróżnić, a kogo skarcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drogo - tylko 10 Rydzyków :lol:

 

10_rydzykow.jpg

 

OK, spać mi się chce jak... (synonim bardzo), więc przyśpieszam bieg wydarzeń i udajemy, że już jest 14 luty ;)

 

Walentynki to dobry dzień na nominacje - do grupy SAT Kurier VIP dołączają:

 

Adrian - on właściwie stworzył tą społeczność jeszcze za czasów SatNews, tak więc uznaliśmy, że należy mu się wyróżnienie za całokształt twórczości ;)

MZKS1929 - poświęca kupę czasu na podliczanie tych pucharów na forum, czyli innymi słowy poświęca czas na rozwój forum - nie mogło nie być tej nominacji ;)

Eddie - osoby zaglądające na forum Transponder NEWS zapewne go znają ;) Doskonała znajomość niemieckiego rynku medialnego :)

mad85 - wkład ogólny ;)

danielpes5 - wkład ogólny ;)

vince - przenosiny z MOD do czasu jego powrotu

 

Jest więc wakat na stanowisku moderatora - w najbliższych dniach wyjaśni się kto dołączy do ekipy moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie jeszcze by zażądał powstania tematu dotyczącego TV TRWAM w końcu dekodery naiwnym wciska... Sam widziałem parę anten z logo TV TRWAM koszmar...

 

Człowiek po nocce zmęczony i zapomina o kulturze...

Gratuluje nominowanym i mianowanym do kategorii VIP.

Z góry gratuluje też nowemu Modowi... fajne ale odpowiedzialne zajęcie gdyż trzeba zachować bezstronność... posmakowałem tego będąc modem na poprzednim forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kazdy moze napisac, ze cos jest bez sensu. Ale to do niczego nie prowadzi. Krytyka tak samo jak pochwala ma sens jesli sie ja uzasadni. Niestety niektorzy pisza sobie zeby cos napisac i posiac zamet. Dla mnie czlowiek inteligentny uzywa argumentow, a jesli ich nie ma to po co dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian - on właściwie stworzył tą społeczność jeszcze za czasów SatNews, tak więc uznaliśmy, że należy mu się wyróżnienie za całokształt twórczości ;)

MZKS1929 - poświęca kupę czasu na podliczanie tych pucharów na forum, czyli innymi słowy poświęca czas na rozwój forum - nie mogło nie być tej nominacji ;)

Eddie - osoby zaglądające na forum Transponder NEWS zapewne go znają ;) Doskonała znajomość niemieckiego rynku medialnego :)

mad85 - wkład ogólny ;)

danielpes5 - wkład ogólny ;)

vince - przenosiny z MOD do czasu jego powrotu.

 

Boze drogi, dwa dni nie mialem czasu wejsc do Internetu bo stale mialem cos do zalatwiania, naraz wchodze na forum i widze co sie stalo. :shock:

 

Bardzo mnie to cieszy ze nawet juz po pierwszym dniu mojej rejestracji zostalem tutaj tak milo przyjety. Nigdy nie zapomne.

A teraz, poltore miesiaca potem, nawet moge sie zaliczac za jako "VIP". No nie, nigdy bym nie myslal.

 

Dobrze, nie chce was nudzic z moja przedmowa chodzby dostalem oskara, ale tyle mi dajcie powiedziec, ze sie bardzo ciesze z takiego kroku ze strony "SAT Kurier". Nawet troszke az wzruszylo.

 

Naprawde bardzo wam dziekuje, robcie tak dalej, jak caly czas robicie, jest tak dobrze ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Burli zrezygnował z funkcji moderatora i jednocześnie poinformował, że nie będzie pojawiać się już na forum. Szkoda, bo był dobrym moderatorem i nieźle sobie radził, ale należy uszanować jego decyzję. Życzę mu powodzenia i mam nadzieję, że jeszcze gdzieś, kiedyś spotkamy się, czy to w sieci, czy na żywo ;)

 

Co do ew. nominacji na moderatora kogoś nowego podejmiemy decyzję, wraz z obecnymi moderatorami, wkrótce.

 

Edycja: Temat przeczyszczono na prośbę Burliego. Proszę bez dalszych komentarzy na temat jego rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...