Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszy mnie narzekanie kibiców Milanu, że pokazują ten mecz akurat na ES4. Ale prawda jest taka, że forma Milanu zmusza ich do wrzucenia do ''najgorszego'' kanału. Co mają wrzucić lidera ''polskie'' Napoli, czy ofensywną Romę? Takiego Milanu pokazywać nie muszą, a że jedyna wolna antena to ta, która jest ''uzależniona'' to problem kibiców. Ja i tak bym wybrał pomiędzy tymi dwoma lepszymi zespołami.

Mecze na ES4 to nic ciekawego.

 

Skusili mnie wczoraj, nadzwyczajnie na mecz Dortmund vs Schalke. I o ile pierwsza połowa byla odpychająca. Tak druga sprawiła, że pierwszy całościowy mecz Bundesligi mogę uznać za strzał w dziesiątkę.

Przy okazji meczów tradycyjne, gdzie Bayern itd. Rozumiem ludzkie rozgoryczenie, ale biznes rządzi się swoimi prawami. A po drugie, to te wpisy są już męczące, zawsze ktoś będzie niezadowolony, a one nic nie zmienią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji meczów tradycyjne, gdzie Bayern itd. Rozumiem ludzkie rozgoryczenie, ale biznes rządzi się swoimi prawami. A po drugie, to te wpisy są już męczące, zawsze ktoś będzie niezadowolony, a one nic nie zmienią...

 

Biznes rządzi się swoimi prawami ale oszukiwanie klientów to nie jest jedno z tych praw, wiesz nie pisałbym ani słowa gdyby nie [beep]kie postępowanie z ich strony, a skoro zrobili tak raz, to kto wie czy za miesiąc nie oddadzą np połowy La Liga (czyli cały sezon meczów Realu czy Barcelony) tym razem powiedzmy dla Polsat Sport bo będą coś chcieli od Solorza na przykład, i to że sam mam PS mnie by to nie ucieszyło bo skoro podpisuje się umowę, to nie dla oglądania znaczku w rogu ekranu a konkretnych treści, a takiej umowy zerwać ot tak sobie nie można. Mnie złapali na tym że podkupili Bundesligę od Eurosportu, gdzie był jeszcze mój ulubiony duet Borek/Hajto, i zaraz po podpisaniu umowy na ten pakiet okazało się że ta "wyłączność" to aż pól ligi.

 

Komentarze może nic nie zmienią ale od tego jest forum aby pisać o wszystkim, w granicach tematu. 

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] oddadzą np połowy La Liga (czyli cały sezon meczów Realu czy Barcelony) tym razem powiedzmy dla Polsat Sport  [...] 

Polsat raczej nie wyda kasy na takie cele, chyba że będzie cienko ze sprzedażą pakietów po starcie przyszłego sezonu UEFA CL.

Ale dobre pytanie czy pakt między nc+ a Eleven Sports zawiera jakieś plany dot. dalszego podziału praw transmisji, np od przyszłego sezonu. No bo Canal+ Sports zostanie dosłownie z niczym podczas dni kiedy będą mecze LM i LE.

Edytowane przez dsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe. Dużo zależy od rozstrzygnięć najbliższych przetargów. Może wystartują do nich z wspólnymi ofertami...

Zarówno C+ i Eleven zaskoczyła i mocno zabolała przegrana z LM. Jak to mówią: "Wróg Twojego wroga jest Twoim przyjacielem", ewentualnie: "Jeśli nie możesz pokonać swojego wroga, to się z nim zaprzyjaźnij", więc dlaczego nie zacieśnić współpracy i razem na tym zyskać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No nie zobaczysz, ale co poradzisz. Zobaczysz inny mecz i trudno. BVB i Bayern 70% (z głowy) meczy gra o 15:30, wiec można wtedy oglądać Real/Barce, albo PSG - oni też tak grają. Jeśli już w Eleven zostajemy. 

 

To na ilu stajemy? Na 3 spotkaniach ligi francuskiej? Pamiętam mieli 2 kanały potrafili 4 mecze transmitować, mają 4 kanały i co? - Tak oglądam.  

 

Co do ES4, spodziewam się że 3 miesiące wszędzie, ES1 4K pewne też trafi na satelitę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy piszą. że taki jest biznes to pewnie abonenci NC+, którzy mają wykupioną opcję C+. Chciałbym widzieć ich wypowiedzi, gdyby to poszło w drugą stronę, czyli do Polsatu. Wtedy dopiero byłby tu raban.

 

 

 

Mniej więcej trafione, z tym że Ja Bundesligi nie oglądam.

Mnie trafili z Serie A, które przeszło do Eleven. Zostawiłem C+ dla LM. Teraz problem jest taki, że chętnie zrezygnuję z nc+ mając gwarancję że liga zostanie w Eleven. Wtedy w CP będę miał to samo, a nawet więcej interesujących mnie treści.

 

Myślę że prędzej francuska przejdzie do C+ niż włoska. I tą nadzieją będę zmieniał operatora.

Ale fakt, zastanawiająca jest ta szeroka współpraca z nc+. A to Ekstraliga, a to LM EHF, Bundesliga, transpondery, kanały.

 

Strach pomyśleć jakby się Eleven z nc+ połaczyło, jaką cenę za sportową paczkę by krzykneli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Strach pomyśleć jakby się Eleven z nc+ połaczyło, jaką cenę za sportową paczkę by krzykneli :mrgreen:

Nie martw się to się nie stanie, bo to się nie opłaca zarówno jedym jak i drugim.

Współpraca niech ma się dobrze, to tylko same korzyści dla abonentów NC+.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartinFC właśnie "mając gwarancję", której przecież nikt z nas nie ma... Jeszcze komentarze w stylu "nie płacisz za zawartość tylko za kanał". Tutaj chyba sporo klakierów jest na forum. Jak inaczej można tłumaczyć słowa forumowicza broniącego w tej sytuacji zagrywki operatora? Nazwijmy rzeczy po imieniu: Eleven nie jest niezależną platformą. W takiej sytuacji kupowanie ich pakietu tak jak teraz w CP mija się kompletnie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ES4, spodziewam się że 3 miesiące wszędzie, ES1 4K pewne też trafi na satelitę. 

Skoro nc+ ma trzymiesieczną wyłączność dla ELEVEN SPORTS 4, a Orange TV półroczną dla ELEVEN SPORTS 1 4K, to logiczne, że odpowiednio od 1 marca i 1 czerwca te kanały będą mogły się śmiało pojawiać u kolejnych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, jeśli mam wybór między Canal+ UHD, a Eleven SD (bo nazwijmy to po imieniu ta stacja nie ma żadnego HD) to wybór jest prosty. Kwestia też jest inna, jeśli inni operatorzy kablowi ich wezmą to kto wie? Na chwilę obecną ja tego nie włączam na sekundę. Szkoda oczu.

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo:  Mówi tak dlatego, że za transpondery płaci operator platformy sat, ale jeśli np. nc+ nie żal kasy na Eleven 4K przez Hot Bird, to czemu by nie?

To, że NC+ płaci za wynajem transponderów, nie oznacza, że miejsce na nich rozdaje za darmo. Najpierw Eleven musiałby sypnąć dużą kasą (lub coś zaoferować w zamian), by NC+ się chciało.

Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, by Eleven wynajął swój transponder. Ale to wszystko kosztuje i dlatego Eleven nie planuje 4K na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo: 
Chyba oczywistością jest że Elevenowi obecny układ z czterema kanałami HD na Hotbirdzie jest wystarczająco korzystny. Jeśli nc+ chce ES1 4K to może zrobić na swój koszt, no bo abonenci którym wciskają Ultrabox-y, pewnie chcieliby jak najwięcej kontentu 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trafili z Serie A, które przeszło do Eleven. Zostawiłem C+ dla LM. Teraz problem jest taki, że chętnie zrezygnuję z nc+ mając gwarancję że liga zostanie w Eleven. Wtedy w CP będę miał to samo, a nawet więcej interesujących mnie treści.

 

Pokazali że u nich żadne wypowiedziane słowo nie ma znaczenia, ja niby miałem "gwarancję" na te Bundesligę, tylko nikt nie mówił że na kilka kolejek, zagrywka poniżej pasa, a nawet na głupie przepraszam się nie zdobyli, więc jak mam się czuć jako ich klient widocznie "gorzej kategorii"?

 

A można było to załatwić z klasą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ci którzy piszą. że taki jest biznes to pewnie abonenci NC+, którzy mają wykupioną opcję C+.

 

Lepiej pisać prawdę, niż zakłamywać rzeczywistość. Nie sądzisz? :P Większość z was zapewne myślała że jak powstanie Eleven to Canal+ pójdzie w odstawkę. Jak widać tak się nie stało i nie stanie. Jest się fanem sportu to najlepiej mieć dostęp zarówno do Eleven jak i Canal+.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth piszesz tak właśnie bo masz NC+ z Canal+ więc Tobie to lotto gdzie będzie mecz. Nie wiem jak można bronić takich praktyk. Kupujesz coś dla czegoś, co jest podane, że będzie na tych kanałach a po 2 miesiącach zabierają Ci dwa ważne mecze w kolejce. Podałem przykład: 2-4 mecz pod względem ważności mecz La liga bądź Bundesliga ląduje w PS. Chciałbym wtedy widzieć twoje wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczyk w jakości 4K-jakość na świetnym poziomie :-)Porównując z jakością HD-to tylko pseudo jakość na kanale Eleven 1 HD . Tyle mogę napisać odnosząc się do Eleven Extra1 4K. Teraz można czerpać przyjemność z oglądania Eleven nie katując wzroku :wink:

*Przy okazji podczas meczu live, obok stałego logo pojawił się znaczek 4K.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...