Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Maniu nie tylko to jest niepewne. Przy tej całej współpracy z NC+ to mogą się nagle podzielić po połowie i żeby oglądać np. Barcelonę albo Napoli trzeba będzie być abonentem C+ tak jak to zrobili ostatnio z Bundesligą i meczami Dortmundu.

Też się tego obawiam. 2 tygodnie się cieszyłem że dla meczy, które mnie interesują nie jestem uzależniony od nc+ a później taka informacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka niewiadoma? PRzecież sytuacja będzie identyczna jak z Eleven Extra. Przez pewien czas tylko w nc+, kiedy wyłączność minie wszyscy operatorzy dotychczas oferujący kanały Eleven dołączą Eleven 4 do swojej oferty.

 

Nie będą. Na czwartym kanale będą mecze nie mieszczące się w trzech dotychczasowych.

Już niebawem jest np ręczna z udziałem Vive w LM która budzi dość spore zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie EPG jest tylko do niedzieli, na początku działalności Eleven Extra też czasem bywało tak, że zaczynał się nowy tydzień i nie było ramówki na pierwszy dzień tygodnia, tylko pojawiała się np. we wtorek, całe Eleven. ;) Zresztą również teraz w przypadku ES3 o ramówce na przyszły tydzień często dowiedzieć się można dopiero w środku obecnego tygodnia. Nie ma reklam to co będą planować na zaś. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecamy w piątek, 24 listopada:

02:25, Eleven Sports 2, NFL: Washington Redskins – New York Giants

komentarz oryginalny

09:55, Eleven Sports 2, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX: 1. sesja treningowa (studio od 09:30)

komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow, Filip Kapica, Aldona Marciniak

13:55, Eleven Sports 2, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX: 2. sesja treningowa (studio od 13:30)

komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow, Filip Kapica, Aldona Marciniak

 

18:25, Eleven Sports 1, Bundesliga 2: 1. FC Union Berlin – SV Darmstadt 98

komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30, Eleven Sports 3, sporty walki: M-1 Challenge 86 w Inguszetii

komentarz: Andrzej Janisz, Tomasz Dziubicki

20:25, Eleven Sports 1, Bundesliga: Hannover 96 – VfB Stuttgart

komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

20:40, Eleven Sports 2, LaLiga Santander: Celta Vigo – CD Leganés

komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:40, Eleven Sports 4, Ligue 1 Conforama: AS Saint-Étienne – RC Strasbourg

komentarz: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak

 

Polecamy w sobotę, 25 listopada:

10:55, Eleven Sports 2, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX: 3. sesja treningowa (studio od 10:30)

komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow, Filip Kapica, Aldona Marciniak

12:55, Eleven Sports 2, LaLiga Santander: Deportivo Alavés – SD Eibar

komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

12:55, Eleven Sports 3, Bundesliga 2: Holstein Kiel – FC Ingolstadt 04

komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

13:50, Eleven Sports 1, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX: sesja kwalifikacyjna (studio od 13:00)

komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow, Filip Kapica, Aldona Marciniak

14:55, Eleven Sports 3, Serie A TIM: Bologna FC – UC Sampdoria

komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

15:25, Eleven Sports 2, Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Schalke 04

komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:25, Eleven Sports 4, Bundesliga: RB Lipsk – Werder Brema

komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:10, Eleven Sports 1, LaLiga Santander: Real Madryt – Málaga CF

komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

17:25, Eleven Sports 3, VELUX EHF Liga Mistrzów: HBC Nantes – Orlen Wisła Płock

komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

17:55, Eleven Sports 1, Serie A TIM: AC ChievoVerona – SPAL 2013 (studio od 17:30)

komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:25, Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Sheffield United – Birmingham City

komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:25, Eleven Sports 4, LaLiga Santander: Real Betis – Girona FC

komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

20:40, Eleven Sports 1, LaLiga Santander: Levante UD – Atlético Madryt (studio od 20:00)

komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała

20:40, Eleven Sports 2, Serie A TIM: Cagliari Calcio – Inter Mediolan

komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

21:00, Eleven Sports 3, sporty walki: Cage Warriors 89 w Antwerpii

komentarz: Andrzej Janisz, Daniel Dziubicki

22:45, Eleven Sports 1, Eleven GOL LIVE – magazyn

gospodarz: Mateusz Majak

 

 

Polecamy w niedzielę, 26 listopada:

11:55, Eleven Sports 2, LaLiga Santander: Deportivo La Coruña – Athletic Club

komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

13:55, Eleven Sports 1, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX: wyścig (studio od 12:30)

komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow, Filip Kapica, Aldona Marciniak

14:55, Eleven Sports 2, Serie A TIM: Udinese Calcio – SSC Napoli

komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

14:55, Eleven Sports 3, Serie A TIM: Genoa CFC – AS Roma

komentarz: Julain Kowalski, Sebastian Chabiniak

14:55, Eleven Sports 4, Serie A TIM: AC Milan – Torino FC

komentarz: Dominik Guziak, Piotr Dumanowski

16:55, Eleven Sports 4, Ligue 1 Conforama: Olympique Marsylia – EA Guingamp

komentarz: Marcin Pawłowski, Stefan Białas

17:50, Eleven Sports 1, Bundesliga: 1. FC Köln – Hertha BSC (studio od 17:30)

komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

17:55, Eleven Sports 2, Serie A TIM: S.S. Lazio – ACF Fiorentina

komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:25, Eleven Sports 3, LaLiga Santander: Villarreal CF – Sevilla FC

komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

18:55, Eleven Sports 4, VELUX EHF Liga Mistrzów: PGE Vive Kielce – Paris Saint-Germain Handball

komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:30, Eleven Sports 3, Serie A TIM: Juventus FC – FC Crotone

komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:40, Eleven Sports 1, LaLiga Santander: Valencia CF – FC Barcelona (studio od 20:00)

komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała

20:55, Eleven Sports 2, Ligue 1 Conforama: AS Monaco – Paris Saint-Germain

komentarz: Marcin Grzywacz, Stefan Białas

22:45, Eleven Sports 1, Eleven GOL LIVE magazyn

gospodarz: Mateusz Majak

 

Polecamy w poniedziałek, 27 listopada:

02:25, Eleven Sports 2, NFL: Pittsburgh Steelers – Green Bay Packers

komentarz oryginalny

20:40, Eleven Sports 2, Serie A TIM: Atalanta Bergamo – Benevento Calcio

komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

20:40, Eleven Sports 4, Sky Bet Championship: Queens Park Rangers – Brentford FC

komentarz: do potwierdzenia

20:55, Eleven Sports 2, LaLiga Santander: RCD Espanyol – Getafe CF

komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała

22:50, Eleven Sports 1, Eleven GOL LIVE magazyn

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Niepoważne trochę z tym programem. Powinna już być ramówka na dwa tygodnie do przodu.

Nawet na stronie NC+ nie ma go ujętego w programie, trochę to słabe. :/ Jakby go w ogóle nie było w ofercie.  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z tych co lubią narzekać, ale widzę że Bundesligę to mogę spisać na straty jako abonent CePów, szkoda, zastanawiam się powoli nad rezygnacją z pakietu Eleven skoro mam być robiony w wała, wziąłem Eleven głównie dlatego że zabrali Bundesligę z Eurosportu, miało być szumne "na wyłączność, później się okazało że mecze Borussi obejrzę za kilka lat z wyjątkami, teraz uruchomiono 4 kanał znowu tylko dla nc+, i nie dość że mocny mecz Bayern M. - Borussia M. wylądował w Canal+, to jeszcze RB Lipsk - Werder w Eleven 4 więc tez w nc+ (i tak oto zrobiono mnie/nas w wała po raz drugi, bo dodatkowo do tych 2 meczów co sobie wybiera C+ dochodzą kolejne z E4), za to ja mogę obejrzeć "hit" Bologna - Sampdoria, i zadowolić się jednym dobrym meczem z Bundesligi na cały weekend, bo nawet Hoffenheimu nie ma, tylko pojedynek ogórów z dołu tabeli... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven tak jak każdy podmiot musi zarabiać.I teraz jak już się wykrwawili z pieniędzy(a C+ spokojnie czekało na to) sami przyszli z podkulonym ogonem.Nikt nie robi Cię w wała.Zwyczajnie przeinwestowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale tu bardziej chodzi że oni szufladkują widzów. Choć i tak nie są szczerzy bo na Player.pl Eleven Sport 4 jest

Jest, ale tylko w player+, którego oferta powstała we współpracy z nc+ właśnie. Czyli tak jakby to nc+ udostępniło ten kanał po sieci. Natomiast wyłączność dotyczy pozostałych normalnych operatorów.

 

Bo to tylko emisja testowa, za trzy miesiące będzie lepiej. :D

Gdzie masz potwierdzenie od nadawcy, że to jest emisja testowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven tak jak każdy podmiot musi zarabiać.I teraz jak już się wykrwawili z pieniędzy(a C+ spokojnie czekało na to) sami przyszli z podkulonym ogonem.Nikt nie robi Cię w wała.Zwyczajnie przeinwestowali.

 

Wiesz no z punktu widzenia konsumenta mało mnie obchodzi że przeinwestowali i muszą zarabiać, to powinni zwolnić analityków bo widocznie Ci słabo się znają na swojej robocie.

Ogłaszali wszem i wobec że Bundesliga u nich tylko na wyłączność, a teraz się okazuje że obejrzę przez cały weekend aby mecz Borussi Dortmund w kryzysie z Schalke, wydałem i wydaje pieniądze bo obiecywali mi że u nich, i tylko u nich obejrzę tę Bundesligę a teraz się okazuje że najmocniejszy mecz jest u konkurencji, a mecz 3 zespołu w lidze na kanale który ... też jest tylko u konkurencji, dodatkowo konkurencja sobie wybrała jeszcze jeden mecz (nie sprawdzałem ale zapewne wzięli 6 w tabeli Hoffenheim, bo nie ma na Eleven), no to jak inaczej to nazwać jak nie zrobienie kogoś w wała, i to podwójnie. 

 

 

 

Pewnie czeka nas jeszcze wigilijna bomba atomowa 23 grudnia w postaci transmisji El Clasico tylko na Eleven-4...

 

Szczerze to bym się wcale nie zdziwił.

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą patrząc na tą całą "współpracę" między nc+ a Eleven, myślę że porozumienie o wyłączności E-4 dla nc+ mogłoby być zakwestionowany przez UOKiK. Tyle że zanim padłaby jakaś decyzja ze strony urzędu to już dawno miną te 3 miesiące i nowy kanał będzie już dostępny u innych operatorów też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą patrząc na tą całą "współpracę" między nc+ a Eleven, myślę że porozumienie o wyłączności E-4 dla nc+ mogłoby być zakwestionowany przez UOKiK. Tyle że zanim padłaby jakaś decyzja ze strony urzędu to już dawno miną te 3 miesiące i nowy kanał będzie już dostępny u innych operatorów też.

Nooooo argumentem przeciw takiemu czemuś i tak by było to że Eleven Sports 4 jest dostępny w player.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą patrząc na tą całą "współpracę" między nc+ a Eleven, myślę że porozumienie o wyłączności E-4 dla nc+ mogłoby być zakwestionowany przez UOKiK. Tyle że zanim padłaby jakaś decyzja ze strony urzędu to już dawno miną te 3 miesiące i nowy kanał będzie już dostępny u innych operatorów też.

 

Porozumienie może i nie, ale reklama o Bundeslidze jawnie wprowadziła ludzi w błąd i za to powinni zostać ukarani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjem swoje buty, jak mecz rangi El Clasico, Der Klassiker czy choćby Atletico - Barca, Atletico Real, itp. poleci na ES4.

 

Zrozumcie, że to jest kanał rezerwowy, jak coś nie zmieści się w trzech podstawowych kanałach, to wyląduje na "czwórce". Raz na jakiś czas rzucą tam czymś ciekawszym (jak np. w weekend mecz Vive), aby typowy Janusz posiadający pakiet Extra + przełączając kanały mógł trafić na mecz, zainteresować się, co leci na kanałach i być może nawet wykupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...