Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to rozumiem, że teraz w niedzielę wieczorem 2 kanały będą świecić pustkami jak gra Ligue 1 tak jak obecnie jest wolna ramówka extra i niema spotkania niedzielnego to teraz 2 kanały będą puste. mogliby najpierw puścić to co mają przy wolnej ramówce a nie 4 kanał robić który zapewne będzie taki jak ten extra 

Jaki jest sens 4 kanału, skoro Eleven ma ramówkę wolną o 21:00, a meczu ligi francuskiej nie ma?

Też nie za bardzo widzę sens. Nie lepiej było polepszyć jakość obecnych kanałów? Do tego uporządkować transmisje. Ewidentnie mają z tym problem. Bo po co pokazywać jakąś ligę, przyzwyczajać ludzi, a potem kombinować i odpuszczać nadawanie? Niektórzy chcą czasem jakiejś odmiany i jeśli ją oferują to powinni być konsekwentni. Jeśli nie są gotowi, nie dają rady z ilością to powinni iść w jakość, ale oni jakby mieli podejście, że jakoś to będzie. Zastanawiam się co będą pokazywać na tym czwartym kanale. Nie wiem jak reszta, ale ja w ciągu ostatnich trzech miesięcy całe DWA razy odwiedziłem trzeci kanał żeby coś obejrzeć. Nie czułem żeby Extra był niezbędny, a co dopiero ten oznaczony obecnie cyferką 4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość pewnie będzie taka sama jak przy pozostałych kanałach, a bitrate zapewne będzie oscylować również w ok. 7 Mbps ;)

W tej chwili na 3 kanałach Eleven są transmisję na żywo i tak:

1) na Eleven HD średni bitrate to 12-13 MBit/s

2) na Eleven Extra HD średni bitrate to 6-7 MBit/s

3) na Eleven Sports HD średni bitrate to 12-13 MBit/s

 

Także, nie jest chyba tak źle (dodam tylko, że wynik zaobserwowałem poprzez sygnał TV kablowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupili niski pakiet i mogą pokazywać 1-3 mecze ligi francuskiej na kolejkę. Podobnie jak to było kilka lat temu w C+. Ligi brazylijskiej o 20 i 22 też nie pokazują a wolna antena jest. Niestety ale Eleven rozczarowuje słabą jakością obrazu i dźwięku, dziwnymi decyzjami i gimnazjalnymi komentatorami. A redaktor naczelny to już w ogóle obciach.

Nie mają niskiego pakietu bo jakbyś umiał znaleźć informacje to bys wiedział że z początku istnienia Eleven były nawet 8 meczy Ligue1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było, ale od tego sezonu raptem dwa razy wyszli poza 2 na kolejkę, co jest dosyć podejrzane. ;) A nie sądzę żeby mecze ogórków z La Liga czy Serie A czy Bundesligi jakoś znacznie lepiej się oglądały (o ile tak w ogóle jest) niż mecze powiedzmy Lyonu czy Marsylii, więc argument o tym że nikt tego nie ogląda i dlatego nie ma Ligue 1 ja przynajmniej bym odrzucił.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Nie mają niskiego pakietu bo jakbyś umiał znaleźć informacje to bys wiedział że z początku istnienia Eleven były nawet 8 meczy Ligue1.

 

Ale ja nie muszę znajdywać takich informacji bo dobrze wiem, że na początku pokazywali do 6 meczy na kolejkę Ligue 1. Ale mówimy teraz o obecnej sytuacji. Eleven ma na ten sezon prawa do licząc uśredniająco 2 meczy Ligue 1 na kolejkę. Jeżeli pokażą 3 mecze, to analogicznie w którejś kolejce pokażą tylko 1 mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od komentatorów Serie A? To może jeden jeszcze planują w niedzielę o 15:00 w ES4, czyli 3 równocześnie. ;) Milan, Roma, Napoli...

 

Może tak być :) Kuuurde byłoby pięknie :) Takie coś to ja rozumiem! Do wyboru, do koloru, można sobie na tv 4 odpalić, a dwa pozostałe na kompie :) Bo chyba 4 nie będzie w ich playerze na stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...