Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choćby taki Piotr Koźmiński, który współpracuje z Uefa i on na bank cos musi wiedzieć,ale przecież nie powie wprost,tylko między wierszami, że jest grubo,a to moze naprawdę już dużo znaczyć.

Teraz w nocy naszła mnie taka refleksja,że jeśli Eleven zgarnie LM,to c+ może ostro się wierzyć i powalczyć o np hiszpańska, bo będą się chcieli odgryzc za wszelką cenę. Pytanie tylko czy Mp&Silva pozwoli na to,żeby taka hiszpańska czy włoska była w C+,a wiadomo nie od dziś,ze mają układ. Nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby taki Piotr Koźmiński, który współpracuje z Uefa i on na bank cos musi wiedzieć,ale przecież nie powie wprost,tylko między wierszami, że jest grubo,a to moze naprawdę już dużo znaczyć.

Teraz w nocy naszła mnie taka refleksja,że jeśli Eleven zgarnie LM,to c+ może ostro się wierzyć i powalczyć o np hiszpańska, bo będą się chcieli odgryzc za wszelką cenę. Pytanie tylko czy Mp&Silva pozwoli na to,żeby taka hiszpańska czy włoska była w C+,a wiadomo nie od dziś,ze mają układ. Nie wydaje mi się.

MP&Silva nie sprzedaje praw do Ligi Hiszpanskiej u nas, tylko do Wloskiej i Francuskiej. Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LM to nawet Wiśniewski wariuje: https://twitter.com/SportFTA/status/857704329205223424 to znaczy że sam nic nie wie. A abautreka uprawia coś w w stylu tego gościa co w lutym 2016 pisał na TW że 11 niedługo będzie w CP, i trafił. Ktoś pamięta jak on się nazywał?

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozbawieniem czytam wpisy rzekomo kumatych nt przetargu dotyczącego piłkarskiej LM. Wiem, ale nie mogę powiedzieć :D W internecie wszyscy, wszystko wiedzą. Ja też "wiem", jakie jutro padną cyfry w lotka, ale nie powiem :D Mam kumate info :D

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czyniło Mikołaja Sokoła poważnym ekspertem? Komentowanie F1 8 lat temu w Polsacie, czy program motoryzacyjny w Tele5? :). To facet jak każdy inny, pasjonat, który po latach jest mniej niszowym "geekiem" i nabrał szlifu i luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...