Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Na moim telewizorze różnica w jakości na korzyść C+ jest wyraźnie odczuwalna, co wynika z w/w liczb. Co ciekawe, liga angielska na C+ Sport zawsze jest nadawana w gorszej jakości, niż Ekstraklasa, bitrate jest niższy o jakieś 2-3 Mb/s. Być może sygnał o takiej jakości dochodzi do Polski i dlatego nie ma sensu puszczać go w wyższej jakości, zajmując niepotrzebnie pojemność transpondera. Może dlatego Eleveny nie dorównują jakości C+, bo dostają sygnał z gorszą przepływnością? Tak sobie gdybam, ale faktem jest, że na tym samym kanale różne ligi są nadawane z różną jakością.

 

...

Mam dokładnie takie same odczucia.Jakość zależy również od źródła a z tym jest różnie.Eleveny zapewne korzystają z tych samych dosyłów jakie odbierał C+ więc jeśli obraz jest zauważalnie gorszej jakości to winowajca może być tylko jeden.Zresztą nie trzeba daleko szukać.Wystarczy włączyć mecz ekstraklasy na Eurosporcie i Canal+Sport.Źródło to samo a różnica widoczna gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Polsce takie zarobki? Ja muszę dwa miesiące pracować zeby tyle zarobić i stać mnie na paczkę Eleven

Ktoś tu podał przykładowo wcześniej, bez znaczenia, czy 2500, czy 3500, skala się znacząco nie zmienia. Chyba nie zrozumiałeś tego porównania i w jakim celu zostało zastosowane. Nie chodziło o to czy drogo czy tanio. Przeczytaj kilka postów wcześniejszych to zrozumiesz. Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak miernik bitrate pokazuje 6 to wina stoi po stronie nc+ i żadne dosyły z 11 nie mają tu znaczenia.

A dlaczego wina po ich stronie?Eleven płaci za tyle to tyle mają.Gdyby zapłacili za 15 to by tyle mieli.TVP Sport  http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/420913b3229eb3ed

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC tak samo pakuje kanały i daje VBR jak NC+, tylko mają więcej pasma... No ale nie na tyle, żeby całą częstotliwość "marnować" na 2 kanały HD ;).

W UPC ok 10 Mb/s na kanał to norma, a nie wyjątek jak na sat. Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC ok 10 Mb/s na kanał to norma, a nie wyjątek jak na sat.

Owszem, ale kanały które idą światłowodem mają i po 20-30 Mbps ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówisz wynika, że  to wszystko się rozchodzi o kasę, no ale powiedz mi dlaczego ESP 2 ma takie słabe?

Faktycznie E2 bardzo słabo w okolicach 4 z kawałkiem max 5.7,C+ max ponad 10 ale średnia ok 4.5,C+1 3.3 max 6.8,C+Film 6.7 max 8.7,C+family 2.8 max 6.5,C+Seriale 3.3 max 6.5,C+Discovery 6 max 8.5,C+Sport ok.14 max 18.358,C+Sport2 11.7 max 13.Wszystko sprawdzałem krótko.Wieczorem zobaczę Eleven jak będą transmisje na żywo może będą lepsze wyniki.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale opinie szurajace o dno to wyraża @Umkwatata i @Arkon, którzy liczą, że ligi wrócą do C+ bo tam i tak mają 3-4 mecze z danej ligi... A im wystarczy Barca i Reeal do szczęścia. A to samo maja w Eleven.

 

Umkwatata to juz w ogóle przechodzi samego siebie swoimi postami. Troll totalny haha

 

Ja Ciebie rozumiem i szanuję za tp co piszesz, ale jakich argumenty by nie padły to i tak jakis misiekje wysmiewa wiwc po co sie silic?

Lepiej pisać na ich poziomie i tylko sie śmiać z tych głupot.

 

No bo tak naprawdę podaj mi powód dla którego ludzie narzekają na Eleven? Ja takich nie znajduję. C+ tez ogladam bo angielska i LM,czasem L+Ekstra obejrze z powtórki wieczorem w niedzielę i cenie soboe ich tez. Ale więcej minusów ma C+. Najlepsi komentują od święta. Mało meczów, teraz juz argument nie na czasie bo bie ma lig. I tam żarty też są czasami bardzo proste o wszyscy sie śmieją bo to mówił Twarowski, a jak Kapica to juz beee.

 

Ja ci powiem że jestem wychowany na C+ żółtym niebieskim itp. Klasyka!!! To było premium. Owszem C+ im dalej w czas tym gorzej radził sobie z niektórymi rzeczami. Ale oni stworzyli redakcję i pozycję od 0 w Polsce !! A Eleven ? Jakość na dobrym ekranie to porażka i fakt eliminujący ich z użycia słowa "exclusive" . Redakcja składa się z młodych ludzi ale nie zachęcających do włączenia kanałow 127 128 i 129.  W jednym się zgadzamy Święcicki to dobry komentator ale w duecie z Czachowskim nie z Kapicą który odpływa od transmisji i [beep]y tyle że powinien pracować w radiu. Dla porównania podam Ci przykład. Był u mnie kumpel który nie ma TV i nie ogląda meczów. Chcieliśmy obejrzeć Napoli, ale stwierdziliśmy że Kapicy się po prostu nie da słuchać. A komentarz ma przecież przyciągać. W C+ też są ludzie których słuchanie wywołuje mdłości, ale taki Milko czy Olbrycht są rzadko wykorzystywani :)

I tak, ja wolę 4-5 meczów w C+ niż 8-10 w Eleven bo po pierwsze nie mam czasu oglądać nawet 2 albo 3(a pokaż mi taką osobę która ogląda chociaż 5 czy 6 meczów LaLiga na kolejkę i ma żonę/męża i inne obowiązki to dobra whiskey :D), po drugie w C+ zawsze miałem pewność że komentarz nie będzie mnie po prostu irytował, a tu właczam mecz i w ciagu 45 min komentator LaLiga nie jaki pan Gazda zmienił swoje zdanie co do gry drużyny 3 razy(bull[beep]) !!! W Eleven nie podoba mi się hierarchia bo jest Mirosławski i Święcicki i daleko daleko nic. A taki pan Guziak(nie liczę ost niedzieli) czy Mitrut komentują ochłapy :)

Plusami niewątpliwie są : interakcja z kibicem podczas meczów, no i ta liczba spotkań szczgólnie LaLiga dla maniaków siedzenia przed TV. 

Brakuje mi u nich pasji, zacięcia i normalnego prostego spojrzenia na piłkę, które zrozumie każdy. A nie dawno podczas meczów Realu zakładaliśmy się z żoną co powie pan Ćwiąkała, bo co mecz 5 czy 6 newsów się powtarza, a tak to każdy Janusz umie sprzedać mecz :)

I tak ja liczę na to że C+ utrzyma w prawach to co ma i doda LaLigę (nawet z 3-5 meczami na kolejkę) bo wtedy najlepszy futbol bezapelacyjnie będzie w C+ a z NBA i zużlem to wgl będzie świetnie :) a wtedy bedę mógł zrezygnować ze opcji Eleven, bo Bundesliga to produkt który w Eleven obumrze i liczby bedą bardzo spadać. 

Szanuje twoja opinie i nie chce żebyś myślał ze jestem fanboyem C+. W pełni obiektywna opinia.

Edytowane przez stm7619
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgodzę się z Wami nikt nie jest wstanie oglądać wszystkich meczów. Ale Eleven daje możliwość wyboru na C+  byś nie zobaczył meczu powiedzmy Grenada - Las Palmas a tu tak i to jest plus .... nie każdy żyje Gwiazdami Realu czy Barcelony ..... ja wolę oglądać słabsze ekipy bo tam liczy się piłka a nie konto bankowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stm7619, dzięki za opinię ;) nie zgadzam sie z nimi bo ja akurat lubię podobnie jak @Pablo1984 popatrzeć nie tylko na Barcelona czy Real. Meczów tych zespołów ogladam bardzo mało. Więcej Real jakos bo zdadza sie ze ich mecze sa w lepszych porach i są powtorki wieczorem często.

 

Ale i tak weekend i wybór meczów mam głównie pod kątem Serie A i ligi angielskiej.

 

Właśnie jak miałbym wskazać minus Eleven to powtorki właśnie, których brakuje. Wieczorem zamiast dac mecze na krzyż na swoich antenach typu na Eleven np Man.Utd a na Eleven Sports PSG to dac mecz po meczu wtedy ze jeden o 23 by można bylo obejrzeć dwie transmisję. A oni dają starocie z przed miesiąca. Dobrze ze Stan Futbolu odpadł to przynajmniej nie ma stu powtórek tego wieczorami ;)

 

Szkoda, ze meczu Santosu z Corinthians nie dadzą, tymbardziej ze antena wolna. Może sie jeszcze zmieni. Trzeba wierzyć.

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgodzę się z Wami nikt nie jest wstanie oglądać wszystkich meczów. Ale Eleven daje możliwość wyboru na C+  byś nie zobaczył meczu powiedzmy Grenada - Las Palmas a tu tak i to jest plus .... nie każdy żyje Gwiazdami Realu czy Barcelony ..... ja wolę oglądać słabsze ekipy bo tam liczy się piłka a nie konto bankowe...

Tak sobie teraz myślę - jak nie było Eleven to ludzie serio siedzieli na streamach i oglądali Las Palmas, Granadę i Alaves dla idei "against modern football", czy tę modę w naszym pięknym kraju zapoczątkowało Eleven właśnie. Bo oczywiście można oglądać ogórki zamiast hiszpańskich, angielskich, czy włoskich hitów, ale do tego nie potrzeba paczki Eleven tylko dobre łącze i dużo samozaparcia... Kupować Eleven tylko dla ogórków to chyba rzeczywiście trzeba być w wielu dziedzinach "against".

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio przed Napoli-Roma będzie, Święcicki/Kapica za mikrofonem, więc ktoś inny będzie prowadzić. Co tydzień będą dodawać też nowe rzeczy ze studia, docelowo ma być bardzo często. Wszystko z tt Mirosławskiego.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już rozumiem we wszystko. W pierwszym momencie zle zrozumiałem ale już wszystko jasne. Obawiam się jednak ze to studio w którym będą robili gol live jest za male do większych programów, ale może to jedno studio jest właśnie do omowien i newsów a studio wcześniej nie pokazane jeszcze jest właśnie do takich większych programów. O ile faktycznie takie jeszcze jest jak na na nieistniejący już Orange sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...