Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marudy...

 

Wiadomo przecież, że w godzinnym programie powiedzą tylko o najważniejszych meczach/wydarzenia popularnych lig. Osobiście wolę "szybki" program godzinny, niż marudzenie o mniej istotnych faktach przez dwie godziny.

 

Po drugie, dajcie im się dotrzeć. Może będzie dłużej, gdy będzie oglądalność. Zresztą oni docelowo planują kilka programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo chcą mi się wczytać strony. Na przyszłość polecam używać imgur.com. Pewny, działa i bardziej trwały, bo z niektórych hostingów zdjęcia i obrazki uciekają po paru miesiącach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulalala! Zaszaleli - 50 minut magazynu gdzie sa omawiane 3 ligi! Teraz 10 minut reklam i dopiero kolejna pozycja do ogladania :rofl:

To jest po prostu kpina :facepalm: Cud, ze nie dali reklam jeszcze w trakcie tego magazynu :lol2:

 

W obecnym wykonaniu to po prostu parodia Sport+ Extra :brawo:

 

A czy ktoś Cię zmusza do oglądania tego? Jak nie pasuje to może nie oglądaj, nie płać, bojkotuj, prowadź "Anty-Elevenowskie" inicjatywy, czy nie wiem co tam jeszcze? Skoro to taka "kpina", czy "parodia" to chyba wystarczający powód, by uwolnić się od oglądania takiej telewizji? Mniej stresu, "zdegustowania" i w ogóle. Przynajmniej na to wskazywałby jakiś ciąg myślowy, gdy coś wiecznie jest beznadziejne. :-)

 

Co do reklam to chyba każdy w ich trakcie przełącza na jakiś inny kanał, choćby nawet na inny Eleven - przynajmniej u mnie to naturalny odruch. Zresztą krytykowanie nadawców za reklamy w dzisiejszych czasach to już chyba normalnie wręcz obciach, bo na prawie wszystkich kanałach są reklamy (poza nielicznymi wyjątkami jak np. filmowe HBO czy Canal+, za które płaci się ciężkie pieniądze). Takie czasy. xD

 

Czasem ciężko w ogóle ogarnąć o co komu chodzi. Kiedyś nie było w ogóle programów studyjnych - źle, otworzyli w końcu studio i zaczynają coś próbować z jakimiś magazynami - też źle. Co za naród, nikomu nie dogodzisz, zawsze tak było w tym kraju.

 

Po prostu za mało czasu na wszystkie ligi. Zamiast 50 minut, gdyby było o godzinę dłużej było by pewnie wszystko jak należy.

 

I tak nawet wtedy co niektórzy pewnie nadal by to hejtowali, choćby dla zasady, powód zawsze przecież jakiś się znajdzie. Już nawet nie mówiąc o krytykowaniu, bo przecież wszystko można krytykować, ale chyba powinna być w tym jakaś logika.

Edytowane przez przemekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczytują się bez problemów.Chciałem wrzucić gotowe zdjęcia na forum ale mi nie bardzo wychodziło.

A wklejałeś linki z rozszerzeniem na końcu? Może dlatego nie chciały się wczytać. Ale mimo wszystko polecam tamtą stronę właśnie. Korzystam od LAT i nigdy mnie nie zawiodła ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie można skrytykować merytorycznie nowego programu, bo zaraz się obrońcy odzywają, żeby nie oglądać, skoro nie lubisz (genialny argument swoją drogą - bo żeby nie lubić, trzeba najpierw obejrzeć, prawda?) to ja dorzucę w tych oparach absurdu, że niech podregulują wysokość krzesełek, bo wygląda jakby im wszystkim centymetrów brakowało i ledwo sięgali łokciami do blatu.

 

A teraz na serio - do każdej ligi jednego, a nie dwóch ekspertów (wymiennie co tydzień, żeby nikt nie tracił możliwości występu), będzie czas żeby się można było spokojnie wypowiedzieć. Do tego może rzeczywiście minimalnie wydłużyć sam magazyn (choćby o kwadrans) i powinno być ok. No bo to, że Białas się pomyli, a Kapica będzie wciskał gimnazjalny kit to już się wszyscy musieliśmy przyzwyczaić i tego nie zmienimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie do Kapicy? Świetny ekspert. Bialas moze i ma wiedzę, ale w meczu przecież nie umie tego sprzedać. Bo zaczyna jaks watek, a nagle bach i o akcji w meczu mówi, a do wątku juz nie wraca. Strasznie irytujące to.

 

Programu nie widziałem, ale dzis nadrobie zaległości wieczorem.

Ale przecież w Sport+Ekstra tez nie omawiano wszystkich meczów. A raptem 1-2. No ale widzę pamięć krótka.

 

No i jacy tam eksperci wielcy byli w C+? Owszem Lipiński byl i Bialas. Ale czemu jie mówicie, ze byl tez dziad Milko? No właśnie, świetny ekspert przecież :D haha. W Eleven na szczęście takich gamoni nie ma.

 

Długość faktycznie zbyt krótka, bo słuchać sie ich by chcialo jak najdłużej bo maja duzo ciekawego do powiedzenia zawsze co widsc w transmisji meczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robson, czy potrafisz podać argument za Eleven, bez odwoływania się do C+? Mniejsza ilość spotkań w E - w C+ było ich jeszcze mniej. Kapica słaby - w C+ był Milko. Mało czasu na skróty - w C+ też nie omawiali wszystkich spotkań. Serio, to już jest jakaś obsesja i kompleks. W życiu też tak masz, że musisz określać siebie przez pryzmat innych? Też się czujesz lepiej, jak uda Ci się pokazać, że kolega jest gorszy? Masakra, a nie dyskusja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno sie trzeba równać z najlepszymi a rzekomo to C+ taki jest...więc pokazuje ze Eleven jest jeszcze lepszy!

 

Kapica jest be? Haha Arkon a skad wiesz skoro kigi włoskiej nie oglądasz? Kapica jest top3 ekspertów z Eleven obok Cwiakaly i Zielińskiego choć Kapica to numero duo za Cwiakala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwencja programu ciekawa - 15 minut na każdą ligę - 2 do 3 spotkań omówione  bez wchodzenia w szczegóły interesujące kilku kapryśnych widzów. Tabela ligowa widniała po prawej stronie przez 30s. - więc była :D Studio ciekawe, niemniej ledowe wyświetlacze w tle sprawiają wrażenie strasznej pikselozy - stąd spostrzeżenie  spadku jakości obrazu. Na duży plus brak reklam (ale pewnie tylko ze względu na odcinek premierowy!). A to że 12 minut reklam po zakończeniu - no wypełniają jurysdykcję KRRiTV co budzi śmiech niektórych userów :P.

Argument że jest to publicystyka niskich lotów adresowana dla gimnazjalistów  i przypomina tabloid hmm.... zgadzam się z nim, jednak pewnie zrobili badania rynku i wiedzę w jakiej grupie wiekowej mają największe audytorium, no i całe społeczeństwo nam się tabloizacje. Na chwilę obecną konwencja programu z gadającymi głowami obradującymi przez 2h budzi mniejsze zainteresowanie niż mango 24!.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robson, czy potrafisz podać argument za Eleven, bez odwoływania się do C+? Mniejsza ilość spotkań w E - w C+ było ich jeszcze mniej. Kapica słaby - w C+ był Milko. Mało czasu na skróty - w C+ też nie omawiali wszystkich spotkań. Serio, to już jest jakaś obsesja i kompleks. W życiu też tak masz, że musisz określać siebie przez pryzmat innych? Też się czujesz lepiej, jak uda Ci się pokazać, że kolega jest gorszy? Masakra, a nie dyskusja...

A dlaczego ma się nie odwoływać do C+? Cały czas ich wychwalasz na tym forum na lewo i prawo (Arkon podobnie) a prawda jest taka, ze oni takiego magazynu nie maja, wiec tutaj 11 jest już lepsza. O ilości spotkań nie ma co dyskutować, bo w tej kwestii biją konkurencje na głowę.

 

Jednak jak fakty są niewygodne i nie da się już obronić jak przy ilości: "przecież pokazują najciekawsze spotkania", "prZeciez wielu ludzi było zadowolonych, ze maja 3-4 spotkania". Pomijam ze te argumenty sa absurdalne. Jednak przy magazynie to absurdu już nie umiesz sprowadzić, bo nawet stwierdzenie, które jest na poziomie powyższych, czyli np: "dobrze, ze nie ma magazynu, bo to zbędny zapychacz" nie przejdzie nawet u fanbojow C+, bo każdy wie i czuje, powinien być Sport+Ekstra z podsumowaniem PL i pucharów.

 

Dla mnie Eleven był znacznie lepszy od C+ przez magazynem a z nim bije konkurencje na głowę. Ponadto magazyn zrobiony normalnie jak kiedyś w C+, bez publiczności i na siedząco - publicystyka a nie "show".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma się nie odwoływać do C+? Cały czas ich wychwalasz na tym forum na lewo i prawo (Arkon podobnie) a prawda jest taka, ze oni takiego magazynu nie maja, wiec tutaj 11 jest już lepsza. O ilości spotkań nie ma co dyskutować, bo w tej kwestii biją konkurencje na głowę.

 

Jednak jak fakty są niewygodne i nie da się już obronić jak przy ilości: "przecież pokazują najciekawsze spotkania", "prZeciez wielu ludzi było zadowolonych, ze maja 3-4 spotkania". Pomijam ze te argumenty sa absurdalne. Jednak przy magazynie to absurdu już nie umiesz sprowadzić, bo nawet stwierdzenie, które jest na poziomie powyższych, czyli np: "dobrze, ze nie ma magazynu, bo to zbędny zapychacz" nie przejdzie nawet u fanbojow C+, bo każdy wie i czuje, powinien być Sport+Ekstra z podsumowaniem PL i pucharów.

 

Dla mnie Eleven był znacznie lepszy od C+ przez magazynem a z nim bije konkurencje na głowę. Ponadto magazyn zrobiony normalnie jak kiedyś w C+, bez publiczności i na siedząco - publicystyka a nie "show".

Ładny skrót myślowy prezentujesz - skoro nie chwalę E to znaczy, że uwielbiam C+ - co oczywiście jest nieprawdą i typowym zachowaniem, gdy na konkretny argument reaguje się brakiem argumentu i atakiem personalnym :) Gdybyś poczytał moje posty to byś wiedział, że mam obie paczki i nikogo nie chwalę/ganię bez powodu, starając się pokazać, że obie paczki mają swoje mocne i słabe strony, bez poniżania kogoś, kto ma inne zdanie od mojego.

 

Nawet w przypadku studia i nowego magazynu w E - ja piszę, że formuła ok, że mogli by wydłużyć program, a dostaje odpowiedź, że w C+ było gorzej, a w E jest lepiej (i pisze to gość, który nawet programu nie oglądał!). Już nawet nie wspomnę, że E ma w weekend 3-4 ligi do pokazania, a C+ 2 ligi, co naturalnie każe oczekiwać programu ze skrótami bardziej w E niż w C+ (w C+ jest L+ i L+E, która to zadanie wypełnia). Serio, naprawdę można pogadać merytorycznie na temat tych kanałów mając inne zdanie, nie trzeba się zabijać z argumentami, że my jesteśmy lepsi, bo tamci są gorsi. Tylko trzeba chcieć pogadać i wynaleźć argumenty - bo inaczej to jest tylko jałowe bicie piany. Zwłaszcza, gdy zadajesz pytanie i nie dostajesz na nie odpowiedzi, bo druga strona po prostu jej nie posiada (patrz: robson).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spirit

Podziwiam Twoją cierpliwość do odpowiadania na coraz durniejsze posty. Mnie już to znudziło. Dla niektórych osób na tym forum świat jest czarno- biały. Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. Jak napisałem, że magazyn w Eleven fajny, to na pewno jest to jakiś spisek "fanboja"(nie cierpię tego określenia) Canal+. Mam też prawo słuchać z przyjemnością Ćwiąkały, a nie przepadać za Kapicą, nawet tylko słuchając jego "mądrości" przez kilka minut magazynu. Nadal będę się upierał, że Pan Tomek jest największym odkryciem tej telewizji, choć nie zapominajmy, że karierę zawdzięcza Stanowskiemu, który był odkrywcą jego talentu. Wielokrotnie też krytykowałem Canal+ za brak fajnych magazynów dotyczących choćby Premier League czy LM, bo liga polska jest opakowana godnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy tylko ja mam wrażenie,że kanały Eleven mają bardzo słabą jakość HD? Ostatniego hitu Atletico Madryt vs Barcelona prawie nie dało się oglądać,wyglądało mi to na SD.To samo tyczy się Serie A gdy od czasu do czasu obejrzę jakiś mecz Juventusu.To wina kanału czy raczej moja? (telewizor,dekoder etc...). Dodam tylko,że Premier League czy Ligę Mistrzów na kanałach Canal+ ogląda się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Bundesliga na Eleven będzię traktowana na poważnie a nie podmiotowo. Bo jeśli brali tylko ze względu na Lewandowskiego i tylko celują na mecze Bayernu to może być nie miło. Co do jakości to się zgadza, głowy nie urywa.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...