Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ma Bundesliga popsuć ? 2 mecz z 15:30 bez problemu pokażą (więcej niż Eurosport), w niedziele bez problemu ten 2, ten z 15:30 też (po 1 Serie A, La Liga Bundesliga) a największy kłopot jest tylko w piątek do tego mogą pokazać do 4 do 6 meczy 2 Bundesligi (sygnał jest z każdego, tych z 13 w sobotę i niedzielę) na co najbardziej liczę bo ta ligą najbardziej mnie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem  ciekaw  czy Eleven jeszcze coś  pozamiatana od Canal+.    Prawa NBA się kończą już po obecnym sezonie. Liga mistrzów  sezon 17/18 jest także chyba ostatni z prawami.   Gdyby i to miało trafić do Eleven to nie wiem gdzie oni by to pomieścili . Musieli by raczej zapodać sublicencje komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma Bundesliga popsuć ? 2 mecz z 15:30 bez problemu pokażą (więcej niż Eurosport), w niedziele bez problemu ten 2, ten z 15:30 też (po 1 Serie A, La Liga Bundesliga) a największy kłopot jest tylko w piątek do tego mogą pokazać do 4 do 6 meczy 2 Bundesligi (sygnał jest z każdego, tych z 13 w sobotę i niedzielę) na co najbardziej liczę bo ta ligą najbardziej mnie interesuje. 

Gdzie pokażą 2 mecze Bundesligi w sobotę o 15:30? O 16 zawsze pokazują Hiszpańską (Często Barca bądź Real grają o tej porze) około 16 do tego często grają Polskie zespoły w LM ręcznych, o 16:55 są mecze Francuskiej,o 16 mecze z Anglii, może dojść do tego czasem F1 która jest niewyrywalna z ramówki i do tego są co jakiś czas o tej porze mecze Serie A.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pokażą 2 mecze Bundesligi w sobotę o 15:30? O 16 zawsze pokazują Hiszpańską (Często Barca bądź Real grają o tej porze) około 16 do tego często grają Polskie zespoły w LM ręcznych, o 16:55 są mecze Francuskiej,o 16 mecze z Anglii, może dojść do tego czasem F1 która jest niewyrywalna z ramówki i do tego są co jakiś czas o tej porze mecze Serie A.

F1 nie jest co tydzień, z Championship też podobnie zresztą mają do wyboru to a Bundesligę wiadomo co pokażą i zostaje 1 antena na la ligę.

 

Na 2 Bundesligę mają masę miejsca o 13 w sobotę i niedzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Albo będą uruchamiać kanał z eventami.

 

Możliwości jest wiele, a decyzja należy nie do Was, a do Eleven. Niektórym radzę odpocząć od forum... Teraz w koło Macieju będziecie na każdej stronie o tym pisać i płakać nie znając zamierzań ESN w tym temacie? Zostało powiedziane, że spróbują wypracować jak najlepszy model transmitowania meczy. Jedno jest pewne, prawa dalej będą rozszerzać, czy to się komuś podoba, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam z Was wszystkich beke :)

Jejciu, nagle Bundesliga stła się dla większości fuj, tak samo gdy C+ traciła ligę hiszpańską były zapewnienia, że C+ nigdy nie straci jej, bo jest najlepsza, a nagle straciła i zaczęła być "blee". To samo jest z Bundesliga.

 

Ale do czego zmierzam... Czy Wy jesteście tacy .... ? "ZNAFCY" Bundesligi, którzy nie wiedzą, że od nowego zesony Bundesliga zmieni się o 180 stopni. Jak czytam komentarze "jak upchną kilka niedzielnych meczów z 15:30" to krew mnie zalewa naprawdę. Czy Wy naprawdę jesteście "ZNAFCAMI"? :) W sumie miło się pośmiać z kogoś. Ale do rzeczy. Bundesliga od nowego sezonu będzie grana w soboty 2 kolejki i to nie zawsze, w niedzielę 2 kolejki i reszta spotkań o 20:30 w poniedziałki. W piątki nie będzie Bundesligi w ogóle. Jedynie w poniedziałki mecze będa się na siebie nakładały. To tyle odnośnie bundesligi "ZNAFFFFCY" Z TEGO FORUM :)

 

2. Oglądałem transmisję na facebooku jak ogłaszali, że będa mieli Bundesligę. I nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, ale większośc ludzi z facebooku, a z tego co czytałem było to z 99% nie czyta sat kuriera. Ludzie nie mają pojęcia na temat praw medialnych w Polsce. Przybliże kilka komentarzy:

"... jeszcze liga angielska i pozamiatane", "liga angielska od tej soboty...?", "... Pewnie kupią Ligę mistrzów od następnej kolejki", itp itp. Ludzie nawet nie wiedzą, że prawa podpisują się na lata, a nie od tak, że zaraz. To było 99% śledzacych transisji, więc niby ludzie "internetów", ale nie mają pojęcia o istnieniu czegoś takiego jak "prawa na lata za coś".

 

Wiele ludzi, którzy nie siedza na internecie nawet nie wie, że Eurosport stracił Bundesligę. Baa, oni nawet nie dowiedzą się gdzie jest Bundesliga, gdy w następnym sezonie ona ruszy. Po prostu włączą Eurosport, nie ma Bundesligi i koniec. Pomyślą sobie, że nikt jej może nie chciał, czy coś podobnego. 

 

Dawajcie "znafcy" Bundesligi :) Ile tych meczy będzie w soboty i w niedzielę od nowego sezony Bundesligi? :D:mrgreen:  :roll:  I to pisza, ludzie, którzy są tu na forum lata i tacy "ZNAFFFFCY" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam z Was wszystkich beke :)

Jejciu, nagle Bundesliga stła się dla większości fuj, tak samo gdy C+ traciła ligę hiszpańską były zapewnienia, że C+ nigdy nie straci jej, bo jest najlepsza, a nagle straciła i zaczęła być "blee". To samo jest z Bundesliga.

 

Ale do czego zmierzam... Czy Wy jesteście tacy .... ? "ZNAFCY" Bundesligi, którzy nie wiedzą, że od nowego zesony Bundesliga zmieni się o 180 stopni. Jak czytam komentarze "jak upchną kilka niedzielnych meczów z 15:30" to krew mnie zalewa naprawdę. Czy Wy naprawdę jesteście "ZNAFCAMI"? :) W sumie miło się pośmiać z kogoś. Ale do rzeczy. Bundesliga od nowego sezonu będzie grana w soboty 2 kolejki i to nie zawsze, w niedzielę 2 kolejki i reszta spotkań o 20:30 w poniedziałki. W piątki nie będzie Bundesligi w ogóle. Jedynie w poniedziałki mecze będa się na siebie nakładały. To tyle odnośnie bundesligi "ZNAFFFFCY" Z TEGO FORUM :)

 

2. Oglądałem transmisję na facebooku jak ogłaszali, że będa mieli Bundesligę. I nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, ale większośc ludzi z facebooku, a z tego co czytałem było to z 99% nie czyta sat kuriera. Ludzie nie mają pojęcia na temat praw medialnych w Polsce. Przybliże kilka komentarzy:

"... jeszcze liga angielska i pozamiatane", "liga angielska od tej soboty...?", "... Pewnie kupią Ligę mistrzów od następnej kolejki", itp itp. Ludzie nawet nie wiedzą, że prawa podpisują się na lata, a nie od tak, że zaraz. To było 99% śledzacych transisji, więc niby ludzie "internetów", ale nie mają pojęcia o istnieniu czegoś takiego jak "prawa na lata za coś".

 

Wiele ludzi, którzy nie siedza na internecie nawet nie wie, że Eurosport stracił Bundesligę. Baa, oni nawet nie dowiedzą się gdzie jest Bundesliga, gdy w następnym sezonie ona ruszy. Po prostu włączą Eurosport, nie ma Bundesligi i koniec. Pomyślą sobie, że nikt jej może nie chciał, czy coś podobnego.

 

Dawajcie "znafcy" Bundesligi :) Ile tych meczy będzie w soboty i w niedzielę od nowego sezony Bundesligi? :D:mrgreen::roll: I to pisza, ludzie, którzy są tu na forum lata i tacy "ZNAFFFFCY" :)

To sie "znafca" znalazl, w poniedzialki bedzie 5 spotkan w calym sezonie :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem hierarchia lig wygląda tak (według Mirosławskiego): La Liga - Bundesliga - Serie A - Ligue 1.

Trochę wątpliwe by pozbyli się praw do FA Cup, które notowały wysoką oglądalność (jak na Eleven). Problem z Championship to zmiana godziny rozgrywania meczów z 13.30 na 18.30.  Liga ta by się też przydała do okresu świąteczno-noworocznego, gdzie sporo transmisji można przeprowadzić.

Trochę ironicznie wspomniał o studio, że od półtora roku o tym mówi, a ma być od dwóch do trzech tygodni.

 

Straszny ten program o Bundeslidze, za dużo Zarzeczny gada, za mało o tym co planuje Eleven. Słaby Stan Futbolu. Zarzeczny kompletnie nie merytorycznie.

Jak dotąd wiadomo że planują studia przedmeczowe, komentarze z stadionów, wywiady. Byśmy wiedzieli więcej gdyby nie... Zarzeczny.

 

Bez niego proponuję programy o pozostałych ligach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore Tak, wiem. Nawiązywałem do wypowiedzi @fenix91 aka ZNAFFCA, który pisał, że w piątek Bundesligi już nie będzie w ogóle od następnego sezonu.

Trzeba przy Twoim poście zaznaczyć, że tych niedzielnych meczów o 13:30 będzie rozgrywanych tyle samo co wieczorne spotkania poniedziałkowe czyli pięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa to sory, bo myślałem, że ta rewolucja ma polegać na tym, że liga zacznie grać w poniedziałki w większości. Stąd w moim mniemaniu była zapowiadana "rewolucja" przez wszystkie portale newsowe odnośnie Bundesligi.

Wyszedłem na wielkiego "Znaffffce" Bundesligi, ale może to dlatego, że jej w ogóle nie oglądałem odkąd miałem wszystkie inne ligi w C+.

 

I tak jestem większym "Znaffcą" od osób, które oglądały i relacjonowały w komentarzach stream w czwartek podczas ogłoszenia przez Eleven przejęcia praw do Bundesligi. 99% ludzi z nich mysli, że nawet jutro liga mistrzów, liga angielska może odejśc od Canal+ do Eleven. Ludzie nie mają pojęcia o prawach na rynku TV.

 

Wiele ludzi nawet nie zauważy brak Bundesligi w Eurosporcie 2. Była oglądalność 800 tysięcy ale co z tego? Eurosport ma każdy w każdym pakiecie praktycznie, CP, nc+, kablówki i w tym momencie nie mają piłki noznej za "friko". Za Eleven trzeba bulić extra, nie każdy może pozwolić na zakup C+, CP w ogóle nie posiada paczki C+, Polsat sport w tym czasie ma retransmisję boksu Adamka z 2008 roku, więc co ludzie mają oglądać w sobotnie/niedzielne popołudnia? Bierki na TVP Sport? Film z 1994 roku na Ale Kino? Czy normalnie mecz Bundesligi, nawet byle jaki za darmo? Eurosport ma praktycznie każdy. Taka jest prawda. Stąd taka oglądalność, bo ludzie mający wybór bierki TVP Sport, Bundesliga Eurosport, czy Polsat sport boks adamka z 2008, lub mecz rubina kazan z andzy, wybierze oczywiście Budesligę.

Wiele osób nawet nie wie, że jest coś takiego jak Eleven. Tak samo wiele osób odpuści Bundesligę, znajdzie jakieś bierki w TVP Sport za friko.

 

Ile osób przeszło na sporklub kiedy prawa przejęła na stacja? Przeciez sportklub miał bundesligę. Może to były inne czasy ale jednak nikt nie odczuł straty

 

PS. Spytałem kolegę, "FANA" LEWEGO I BUNDESLIGI, co ogląda na weekend. Odpowiada śmiało, że Bundesligę. Gdy powiedziałem mu, że Eleven kupił prawa na Bundeslige to on jak to? To nie będzie na Eurosporcie? a ja, że nie, że będziesz musiał bulić od nowego sezonu za Eleven. To ten FAN BUNDESLIGI, "to ja pier..., na stremie sobie obejżę, a to cio ... ty".

Nikt nie zacznie bulić dodatkowo za Eleveny. Eurosport miał każdy, więc oglądał. Więc tacy "FANI" BUNDESLIGI widzicie jak reagują :D Oglądali bo mieli to w pakietach za friko. Za eleven nikt nie chce extra bulić.

Edytowane przez fenix91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym Stanie Futbolu stwierdzam ze to jak narazie najgorszy program jak do tej pory!!.

Merytorycznie praktycznie Zero ,Mirosławski nie powiedział nic! .Same oczywistości jak narazie  ,Wyglądało to jak spotkanie przy kawie przekrzykiwanie sie z Zarzecznym nie ma sensu ten gość gada o wszystkim innym niż o tym jaki jest temat rozmowy,

Program bardzo nie merytoryczny  Mirosławski nie potwierdził czy nie maja praw do sobotnich spotkań o 18:30 !! Zero  nic .

Edytowane przez lukasznask88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Stanowski więcej
 


Dziękuję widzom, dzisiaj był ostatni odcinek programu „Stan Futbolu” w Eleven. Może jeszcze się gdzieś za jakiś czas zobaczymy! A może nie!
 
Hmm, panu Krzysztofowi chyba też dzisiejszy program nie przypadł do gustu :)

 
edit
 
Krzysztof Stanowski więcej
 

Skoro pytacie, to odpowiadam: powodem naszego rozstania jest mój tweet, że powinni zatrudnić Tomasza Hajtę 1f602.png1f602.png1f602.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Stanowski napisał że zrobi sondę by zatrudnić Hajtę i Mirosławski chyba to za serio wziął do siebie :lol2:

Wiesz :) wiele ludzi traciło prace w Polsce nawet przez wpis na FB :) O twiterze nie słyszałem, ale może to być pierwszy przypadek :D

 

W necie trzeba uważać to co sie pisze jednak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...