Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale NFL jest przecież live w nocy i do tego z komentarzem są dwa z trzech, więc o co biega?

Edit Są mecze ale o 19 i o 22 w sunday.

Gdyby takie puścili, Byłyby hety że nie dają kopanej

A poza tym te spotkania są na PRO 7 MAX za free, więc dobrze jest bo zamiast 3, mam 5 spotkań

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale NFL jest przecież live w nocy i do tego z komentarzem są dwa z trzech, więc o co biega?

Edit Są mecze ale o 19 i o 22 w sunday.

Gdyby takie puścili, Byłyby hety że nie dają kopanej

A poza tym te spotkania są na PRO 7 MAX za free, więc dobrze jest bo zamiast 3, mam 5 spotkań

No wlasnie juz nie masz na zywo. Nie wiadomo co z z dzisiejszym MNF. Niby w EPG jest, ale w programie na ich stronie juz nie. Czwartkowego meczu tez juz nie ma. Powtarza sie amatorka z tamtego sezonu czyli skroty o godz. 17 (jak dobrze pojdzie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie niewykorzystywanie praw można przymknąć oko, bez przesady, kogo poza kilkoma maniakami Serie A zainteresuje takie spotkanie? Chyba tylko tych co obstawili u buka...  :mrgreen:

No tak, ja też obstawiam tylko takie mecze co są u mnie w TV

Dziwne. dzisiaj dostałem zaktualizowaną i jest, ale fakt na stronie nie ma 

Przed chwilą był zwiastun że New Orleans Saints - Atlanta Falcons będzie,

W czwartek NFL na Eleven bo na ES jest F1

Zobaczymy,

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym tygodnu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 26.09:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Dallas Cowboys - Chicago Bears

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alavés - Granada CF

20:55 E PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - UC Sampdoria

 

Piątek, 30.09:

 

02:25 E FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL (transmisja niepewna)

03:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Malezji - 1. sesja treningowa

07:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Malezji - 2. sesja treningowa

20:40 E PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Real Betis Balompié

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Stade Rennes FC - EA Guingamp

 

Sobota, 01.10:

 

07:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Malezji - 3. sesja treningowa

10:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Malezji - sesja kwalifikacyjna

11:00 E STAN FUTBOLU (emisja magazynu niepewna)

12:55 E PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - CD Leganes

13:15 ES PIŁKA NOŻNA: Liga szkocka - mecz: Dundee FC - Celtic Glasgow (transmisja niepewna)

15:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: VIVE Tauron Kielce - IFK Kristianstad

16:00 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Rotherham United - Newcastle United

16:10 E PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - CD Alavés

17:10 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux (od ok. 10 minuty)

17:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Pescara - Chievo Werona

18:25 E PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - UD Las Palmas

19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: FC Metz - AS Monaco

20:40 E PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Deportivo La Coruna - Sporting Gijon

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - SS Lazio

 

Niedziela, 02.10:

 

08:50 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Malezji

11:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Atletico Madryt

12:25 E PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Empoli CF - Juventus FC

14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - SSC Napoli

14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Angers SCO - Olympique Marsylia

16:10 E PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - SD Eibar

17:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain Handball - Orlen Wisła Płock (również w Eleven Extra???)

18:25 E PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Villarreal CF

20:40 E PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Inter Mediolan

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - FC Barcelona

20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Lyon - AS Saint-Étienne

Kwalifikacje F1 o 17:00 w Malezji??? Przecież po ciemku nie będą jeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie niewykorzystywanie praw można przymknąć oko, bez przesady, kogo poza kilkoma maniakami Serie A zainteresuje takie spotkanie? Chyba tylko tych co obstawili u buka...  :mrgreen:

Jakoś Eurosport 2 nie ma z tym problemu żeby serwować ludziom jeszcze mniej atrakcyjne mecze Bundesligi w niedzielne popołudnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele grają tylko 2 mecze, więc nie mają co wybierac. Przecież dobrze, że emitują.

....

A wygląda na to, że kwalifikacje F1 w Malezji rzeczywiście o 17:00. Mogą być jaja i kwalifikacji nie skończą jak popada. I GP 2 i GP 3 przeniesli wcześniej, a nie jak do tej pory po F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele grają tylko 2 mecze, więc nie mają co wybierac. Przecież dobrze, że emitują.

 kogo poza kilkoma maniakami Bundesligi zainteresują takie spotkania? Chyba tylko tych co obstawili u buka...  :mrgreen:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF ma rację. Akurat meczu Crotone nie miałbym jak obejrzeć bo sam gralem ale sam fakt ze nie dali meczu jest słaby.

 

W ten week tez nie widzę zadnego meczu z niedzieli z godz 18:00. O co kaman???!!! W dodatku jak mi w sobote nie pokaza mevzu Udinese-Lazio na eleven sports to bede bardzo zly! A w niedzielę Dumanowski mowil ze niby pięć meczów Serie A no to czekam na to. I nie w żadnym dziwnym elevwn extra ktorego nikt nie ma!!

 

Ps. A w niedziele o 18 Milan-Sassuolo przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

...... nie w żadnym dziwnym elevwn extra ktorego nikt nie ma!!

 

Nie pisz że nikt nie ma bo to nie prawda :P

DSC_0555.jpg

Nie zakłamujmy rzeczywistości ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 kogo poza kilkoma maniakami Bundesligi zainteresują takie spotkania? Chyba tylko tych co obstawili u buka...  :mrgreen:

I tu widać różnicę między opakowaniem Serie A, a Bundesligi. Eurosport pokazuje 5 meczów co weekend o stałych porach - czasem są wyjątki. W piątek, czy w niedzielę najczęściej nie ma wyboru, bo jest jeden mecz o danej porze. Natomiast w Eleven widzą, że nie ma co na siłę pokazywać włoskich ochłapów. Niedługo zaczną wszyscy się żalić, że nie było meczu Kilmarnock - Dundee, a była wolna antena. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wloskich ochlapow? Darujcie sobie takie teksty proszę. Dla niektórych tutaj liga włoska jest bardzo ważna i chcieli by ja oglądać obszernie. Nie każdy jest Januszem i oglada tylko Real czy Barcelony. Liczy się pasja! A ja mam pasję do calcio :) na weekendy ogladam glownie lige wloska i angielską, do tego F1 a reszta to zależy czy z czymś koliduje czy nie. Takich osób jest pewnie wiele. Wystarczy popatrzeć nw strony typu calciobat na fejsie czy strony klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie każdy jest Januszem i oglada tylko Real czy Barcelony. Liczy się pasja!

Ja mam inną definicję kto to jest tzw.Janusz ale nie chcę niektórych obrazić dlatego nie będę pisał ;)

Co do Eleven niech puszczają co mogą bo zawsze znajdzie się jakaś "maruda" co stwierdzi że to nie jest to co miało być ,nie da się dogodzić wszystkim :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...