Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu uważasz , że to był dowcip ? Poważnie pisałem : Polsat Sport ma zarówno komentatorów , jak i studio , więc jest to jak najbardziej możliwe . Pytanie tylko czy faktycznie Eleven chce sprzedać sublicencję innym stacjom ? ;)

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Mirosławski jednoznacznie twierdzi, że F1 u nich. Co do ewentualnego przejęcie Orange sport, to przecież jeśli chcą to niech otworzą 3 kanał, po co im przejcie kanału SD - co tam zresztą jest do przejmowania, miejsce na tp.? Wystarczające dla kanału SD? Prawa do futsalu?     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Mirosławski jednoznacznie twierdzi, że F1 u nich. Co do ewentualnego przejęcie Orange sport, to przecież jeśli chcą to niech otworzą 3 kanał, po co im przejcie kanału SD - co tam zresztą jest do przejmowania, miejsce na tp.? Wystarczające dla kanału SD? Prawa do futsalu?     

 

co jest do przejmowania od Orange Sport? jedna rzecz którą nowy kanał buduje miesiącami-latami, a tutaj dostanie od razu... zasięg (nc+, CP i niemal wszystkie kablówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange nie zamieni sie w Foxa bo ten nadaje w sd-proste.

Żeby nawadać w HD trzeba by miec nową umowe na miejsce na satelicie a to nie takie proste.

Pomijając już fakt ze wejscie kolejnego sportowego kanału do Polski jest kolejna masakra dla kieszeni abonentów bo po "11" będzie kolejny twór który będzie siegać do naszych kieszeni.

Oby tu nie weszli.

Przepraszam bardzo, Eleven u mnie w kablówce nie jest dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14:45 Studio przed derbami Madrytu [Eleven] Mateusz Święcicki, Rafał Lebiedziński, Marcin Gazda
15:45 Real Madrid C.F.Atlético de Madrid [Eleven] Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała

 

To tak dla leniwych.

Ale ciągle nie wiem czemu, FB Eleven podaje godzinę meczu Juventus - Inter na 20.15 szykują coś czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,ze te śmieszne kanały nie pokazują na żywo  meczu VIVE Tauron Kielce w LM. Przypomnę,że Eleven Sports miał być kanałem poświęconym innym sportom aniżeli piłka nożna, w którym to futbol miał gościć okazjonalnie. Na razie to te inne sporty goszczą okazjonalnie. Kłamstwo ma krótkie nogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czesrtwy daruj....skoki też mają oglądalność, Radwańska to samo tylko jeden jest problem to nie jest sport premium....Elevena czy C+ kupuje się dla sportu premium, a nie dla LM w ręcznej...Ciekawe czy kibice siatki wykupiliby C+, gdyby tam były te rozgrywki...nie te kwoty. Ręczna to fajny dodatek jak ktoś lubi, ale dodatek...duża liczba ludzi nie kupi tego dla ręcznej...Z Elevenem jest podobnie - kupują dla hiszpańskiej i trochę dla włoskiej i tyle...

 

Ponadto co Wy macie z tą oglądalnością? Jak grają Polacy to wszystko ma dużą oglądalność, co nie znaczy, że ktoś to dla tego wydarzenia wykupi...

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś nowe wyniki oglądalności? Czy na jakichś starszych informacjach się opierasz? :)

Na starszych.@Intermario jak  zwykle wszystko wiesz kto i co z jakiego powodu kupuje oraz co jest Premium a co nie.Ja kupiłem i hiszpańska jest jest dla mnie ostatnim wyborem i co Ty na to?I na to masz dalsze teorie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest LM piłki ręcznej,a VIVE to czołowy klub  świata jak Bayern, Barcelona czy Real Madryt w piłkę nożną. No i notowało to na NC+ kilkunastokrotnie większą oglądalność niż niby ten sport premium Lique1 i Serie A. Wykupują Serie A, bo to sport premium, którego później nie oglądają. Ciekawa logika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja znam wiele osób, które podwyższyły sobie pakiet by oglądać Radwańską  w TV, za pośrednictwem kanału, który transmituje te rozgrywki. Pozwól,że każdy w swoim mniemaniu będzie uznawał co jest dla niego premium i za co chce płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...