Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 jaki masz internet, ja mam 1,3 mbit/s i daje radę.

Całą umowę miałem ok 4.5 mega ale ostatnio to miedzy 2-3.5 ale dziś to  spada nawet poniżej 1 mega z tego co widziałem.Na ich stronie kompletnie mi nie działała transmisja jestem ciekawy jak to wygląda obecnie.w sumie te 11 zł to małe pieniądze ale wolałbym płatność np.esemesem niż poprzez konto bankowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdyby Eleven stworzył program jaki jest w C+ Sport+, nie każdemu chce się każdej ligi ogladać skróty po godzinie na ligę, a można by tylko pokazywać bramki i najciekawszą akcję. A lig mają sporo: Hiszpańska, Włoska, Francuska, Belgijska, Szkocka i 1,2,3 Liga Angielska. Całość zapakować w cotygodniowy magazyn który trwałby jakieś 1,5h-2h. Dla mnie byłoby super ułatwienie;)

Programy studyjne mają być, ale po uruchomieniu studia, a to się niestety przeciąga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym sobie szkodzą.Na dzień dzisiejszy NC+ nie zapłacę nawet grosza za te kanały a gdzie indziej  chętnie bym to zrobił.Niestety mój internet nie podoła by oglądać te kanały.

Pomijam już  ilość rezygnacji i zdawania dekoderow a z tego co wiem sprzedaż  11 też nie powala. Dlatego tutaj widze co niektórych kupują karty Czeskie i Słowakcie gdzie jest i liga mistrzów i la Liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga leci tylko na słowackiej stacji DAJTO i tylko jedne wybrane spotkanie kolejki.

Jeśli chodzi o stacje kodowane to Sport 1 i Sport 2 nie zakupiły praw La Ligi na rynek czeski i słowacki,

natomiast jest dostępny na Węgrzech i to 7 spotkań kolejki.

 

http://www.radiotv.cz/p_tv/startuje-spanelska-la-liga-bez-ceskych-televizi-poradime-vam-jak-ji-sledovat-legalne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie odniósł ktoś z was takiego wrażenia, że Eleven jest w zmowie z C+? Dziwnym trafem, nie można ich wykupić w nc+, jeśli nie posiada się pakietu CANAL+. Podobno chcieli być szeroko dostępni, a taki układ temu nie sprzyja. Dostępność w sieciach kablowych oraz player.pl, ma jakieś atuty, ale C+ też można oglądać w kablu, jak i na portalu C+ Sport Online (wydarzenia sportowe). Nie ma ich w CP. Osobiście chętnie wykupiłbym sam Eleven, bez przymusowego posiadania pakietu C+, abym mógł tego dokonać. Tak, zarówno Ja, jak i inni abonenci nc+, nie mamy alternatywy, chcąc posiadać te kanały, tylko narzuconą odgórnie opcję dodatkową dla posiadaczy C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć nawet pakiet C+ i być bez C+ Online, jak to jest w kablówkach :) Dziwię się tylko że C+ nie daje tego dla wszystkich, to mogłoby być całkiem niezłe źródło dochodu dla nich... Są chyba jedyną obecnie stacją sportową w Polsce nie dającą żadnej opcji odbioru ich transmisji legalnie przez internet dla nie posiadających abonamentów płatnych tv.

A i ktoś wcześniej pisał że baseballa nie będą pokazywać na Elevenie a tu wychodzi że w sumie będzie aż 9 meczów :) Dla mnie to aż bo nie wiem kto to tak naprawdę będzie oglądał i to jeszcze z angielskim komentarzem :) Może znajdą się jacyś fanatycy.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można oglądać C+online nie posiadając paczki C+ w nc+ ? Eleven w sieci możesz oglądać bez całego "balastu" ale C+Sport już nie....

Ja nic takiego nie napisałem. Rzeczą oczywistą jest to, że, aby oglądać wydarzenia w C+ Sport Online, trzeba posiadać w swoim pakiecie w nc+ CANAL+ Sport.

Jednakże, nie trzeba uiszczać żadnej dodatkowej opłaty prócz abonamentu miesięcznego, aby móc korzystać w pełni z tego portalu. Eleven na player.pl, jest wyłącznie za opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...