Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A słyszałeś Orłowskiego, Laskowskiego i Wolskiego przy Hiszpańskiej?

 

Ćwikała jest taki sobie. Słychać brak doświadczenia.   

Wielokrotnie, mam Canal+ od zawsze :). Ćwiąkała to jest ekspert i nie można go porównywać z komentatorami Wolskim(nota bene najlepszym według mnie w Polsce) czy Laskowskim. Orłowski jest co najwyżej porównywalny, ale ja wyżej cenię Ćwiąkałę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś Orłowskiego, Laskowskiego i Wolskiego przy Hiszpańskiej?

 

Ćwikała jest taki sobie. Słychać brak doświadczenia.   

a słyszałeś coś takiego jak obiektywizm? ćwiąkała pokazauje jak to się robi a nie jak orłowski , który komentował z ręką w majtkach mecze Barcelony

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje żebyś przełączył na jakikolwiek mecz LL z zeszłego sezonu (którego nie komentował Wolski) czy dowolny mecz Serie A z zeszłego sezonu i porównał do aktualnego komentarza hiszpańskiej Mirosławskiego z Ćwiąkałą czy włoskiej Święcickiego z Czachowskim to dopiero czuć różnicę :) Ponadto taki Mirosławski i Święcicki komentują więcej niż jedno spotkanie, zdarza się, że i po 3 dziennie. Natomiast doskonały komentarz Wolskiego mogłeś usłyszeć jedynie raz dziennie maksymalnie....no chyba, że akurat prowadził studio ;)

 

I zgadzam się wtedy czuć różnicę ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdyby Eleven stworzył program jaki jest w C+ Sport+, nie każdemu chce się każdej ligi ogladać skróty po godzinie na ligę, a można by tylko pokazywać bramki i najciekawszą akcję. A lig mają sporo: Hiszpańska, Włoska, Francuska, Belgijska, Szkocka i 1,2,3 Liga Angielska. Całość zapakować w cotygodniowy magazyn który trwałby jakieś 1,5h-2h. Dla mnie byłoby super ułatwienie;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wielokrotnie i co jakiś czas jeszcze piszę do nich i do Mirosławskiego na twitterze, że by się taki magazyn z samymi bramkami z wszystkich lig, które mają, bardzo przydał, ale to by chyba musieli dostać jakąś konkretną petycję od widzów, aby potraktowali to poważnie ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live w Eleven 16-22.11

 

16.11 18:45 E   Anglia - Szwajcaria (eliminacje młodzieżowych MŚ)

16.11 20:45 ES Obiettivo Lavoro Bologna - Banco di Sardegna Sassari (Lega A)

17.11 02:25 ES Cincinnati Bengals - Houston Texans (NFL)

17.11 21:00 E   Anglia - Francja (mecz towarzyski)

18.11 18:45 ES Rhein-Neckar Löwen - Montpellier HB (Liga Mistrzów EHF)

20.11 02:25 ES Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans (NFL)

20.11 18:00 ES ŽRK Budućnost Podgorica - MKS Selgros Lublin (Liga Mistrzyń EHF)

20.11 20:30 E   OGC Nice - Olympique Lyon (Ligue 1)

20.11 20:45 ES Middlesbrough FC - Queens Park Rangers (Championship)

21.11 13:30 E   Bristol City - Hull City (Championship)

21.11 16:00 ES Real Sociedad San Sebastian - Sevilla FC (La Liga)

21.11 18:00 ES FC Bologna - AS Roma (Serie A)

21.11 18:15 E   Real Madryt - FC Barcelona (La Liga) (+ studio o 16.00, 17.45, 20.15 i o 16.45 "El Classico Movie")

21.11 20:30 ES Espanyol Barcelona - Malaga CF (La Liga)

21.11 20:45 E   Juventus Turyn - AC Milan (Serie A)

21.11 22:20 ES Deportivo La Coruna - Celta Vigo (La Liga)

22.11 12:00 E   Sporting Gijon - UD Levante (La Liga)

22.11 12:30 ES Udinese Calcio - Sampdoria Genua (Serie A)

22.11 15:00 E   Hellas Werona - SSC Napoli (Serie A)

22.11 15:00 ES ACF Fiorentina - FC Empoli (Serie A)

22.11 18:15 E   Granada FC - Athletic Bilbao (La Liga)

22.11 19:00 ES VIVE Tauron Kielce - KIF Kolding Kopenhaga (Liga Mistrzów EHF)

22.11 20:30 E   Betis Sewilla - Atletico Madryt (La Liga)

22.11 21:00 ES AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia (Ligue 1)

23.11 02:25 ES San Diego Chargers - Kansas City Chiefs (NFL)

 

Ciekawe jak to studio będzie wyglądać :) Czy to tylko będą jakieś materiały robione nie przez Eleven :P

@MartinFC Kopiowałem tą ramówkę na szybko i nie zauważyłem że 11 strzeliło gafę :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart ale co to ma być?

Brak meczu Inter - Frosinone ich kosztem Ligue 1 co jest dobrą rzeczą

ale mecz Chievo - Napoli już był :crazy:

chyba że Hellas Verona :wink:

 

Co do wypowiedzi Intermario był w Canal+ lepszy duet, Gleń i Surma, ale to głównie dzięki Filipowi, który jeśli chodzi o Serie A jest w polsce numerem 1. jego brakuje w Eleven :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc na Elevenach z playera zdecydowanie sie poprawila po weekendzie. Bitrate wyzsze o ponad 1mb/s (obraz lepszy niz to co dawali za free na ich oficjalnej stronie), teraz skacze nawet do 3,5mb/s wczesniej bylo to w granicach 2mb/s. Fajnie zobaczyc pozytywna reakcje z ich strony po komentarzach na fb i twitterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc na Elevenach z playera zdecydowanie sie poprawila po weekendzie. Bitrate wyzsze o ponad 1mb/s (obraz lepszy niz to co dawali za free na ich oficjalnej stronie), teraz skacze nawet do 3,5mb/s wczesniej bylo to w granicach 2mb/s. Fajnie zobaczyc pozytywna reakcje z ich strony po komentarzach na fb i twitterze.

 

Zauważyłem już w sobotę poprawę w stosunku do darmowego streama.

 

P.S. Janusz daj koledze minusa, nie zapomnij, bo ja o tym pisałem wczoraj i to takie straszne było, że trzeba było zminusować.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość, to absolutnie nie widzę żadnej różnicy. Obraz nadal mocno przeciętny w porównaniu C+Sport Online. Inna sprawa, że obaj nadawcy powinni zrezygnować z Silverlight, bo niedługo żadna porządna przeglądarka nie będzie obsługiwać tej wtyczki. Właśnie wyszedł Firefox w wersji 64-bit. Przeglądarka stabilna i szybka, ale wzorem innych przeglądarek, porzucono obsługę wtyczek NAPI. FF 32-bit jeszcze obsługuje, ale od wersji 43 ma być jak w 64-bit. Na placu boju pozostanie Internet Explorer.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nikt nie napisał, że jest rewelacyjny, tylko lepszy niż był swego czasu, oglądam ten kanał rzadko, dlatego to zauważyłem. Jesli oglądacie ten kanał "non stop", to mogliście zmiany przegapić, gdyż może poprawiało się stopniowo.

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zauwazylem, ze bardzo czesto pojawia sie pytanie o jakosc w player.pl. Jakosc sie zmienila od kiedy streamy sa platne wczesniej bylo to 720x576 i bitrate do 1mb/s. Teraz rozdzielczosc wynosi 1280x720 i bitrate do 2mb/s max. Nagralem kawalek z meczu live mozecie pobrac i sprawdzic:

http://www77.zippyshare.com/v/y794ck5k/file.html

Uwazam, ze trzy ligi pilkarskie + bonusy za 10zl to bardzo dobra oferta.

 

Nagralem to dla Was wczesniej.

 

Teraz wyglada to tak:

http://www97.zippyshare.com/v/UaJD8ezy/file.html

VLC - Tools/Codec Information/Statistics/Input Bitrate

 

I bez problemu mozna zobaczyc, ze teraz jest o ponad 1mb/s wyzsze bitrate. Nie jest to genialna jakosc ale ida w dobrym kierunku i podoba mi sie, ze sluchaja ludzi.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...