Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszemy o ofercie. Canal+  ma LM, LE, żużlową Ekstraligę, BPL, Ekstraklasę, więc oczywiście strata trzech lig jest kosztowna,ale nie mówmy,że Canal+ ma 1/3 oferty premium Eleven. Zależy kto co preferuje, dla mnie najważniejsze rozgrywki z mojego punktu widzenia zostały w NC+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEWs

 

Oglądam mecz Interu z Juventusem i nie mam żadnych zastrzeżeń. W La Liga jest niestety dużo gorzej. Nie wiem od czego to zależy.

 

PS. Nie pisz to raz 100 o jakości to to już jest nudne. Jak się nie podoba to nie płacisz.

Edytowane przez janusz951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko, że LM i LE to już mało co pamiętam, bo to było 3 tygodnie temu ;) Więc ok to jest premium, tylko, że dość rzadkie ;) Jak dla mnie z premium to została tam Eks (ale tylko 6 spotkań) i BPL (ale tylko 5, a wkrótce 4, a jak dalej będą tyle puszczać to na wiosnę będą po 3 :P ).

 

Ja też patrze na ilość h transmisji i stąd wyliczam sobie tę 1/3 ;)

 

BTW. przełączając na mecz hiszpańskiej - na Deportivo coś jest z oświetleniem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy o ofercie. Canal+  ma LM, LE, żużlową Ekstraligę, BPL, Ekstraklasę, więc oczywiście strata trzech lig jest kosztowna,ale nie mówmy,że Canal+ ma 1/3 oferty premium Eleven. Zależy kto co preferuje, dla mnie najważniejsze rozgrywki z mojego punktu widzenia zostały w NC+. 

Żużlowa Ekstraklasa jest na nSporcie a nie na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEWs

 

Oglądam mecz Interu z Juventusem i nie mam żadnych zastrzeżeń. W La Liga jest niestety dużo gorzej. Nie wiem od czego to zależy.

 

PS. Nie pisz to raz 100 o jakości to to już jest nudne. Jak się nie podoba to nie płacisz.

Właśnie wykupiłem i muszę oglądać pikselozę na Eleven.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi wytlumaczyc, dlaczego teraz caly czas porownujecie zawartosc paczki Canal+ z Eleven? Jaki maciew tym cel? Przeciez nie wykupicie dostepu do Eleven, jezeli nie macie Canal+ (wyjatkiem sa nedzne kablowki o ktorych poza Netia nikt nie slyszal przed komunikatem Eleven, ze weszli do tych wlasnie kablowek). Tak naprawde to jest jedna paczka teraz.

===

Obroncy Eleven dalej tu trwaja i dalej zaklamuja rzeczywistosc :D Ogladalem na streamach Eleven i w TV - zacinalo w tych samych momentach - to nie jest przypadek.

LOOOL - wlasnie ogladam powtorke Deportivo vs Bilbao - przez pierwsza minute na antenie mowili do Siebie i rozkminiali jak wymawia nazwe stadionu i pare innych glupot, do tego sobie sadzili jakies zarciki i sie no stop z czegos smiali - nie wiedzieli ze juz wszyscy ich slysza :rofl:
Zeby placic za cos takiego trzeba sie czegos nawciagac chyba :D

 

 

I jeszcze po skladach puszczaja jakies intra albo swoje zapowiedzi i potem wracaja dopiero na mecz - WTF? Wiem, bo widzialem (tak, ogladalem dzis mecze na yebelenach).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wykupić w necie ;)

 

Natomiast, dlaczego nie mamy porównywać ? W końcu to C+ zawsze był wyznacznikiem jakości i ilości....a tutaj jakość pozostała, ale pod kątem ilości Eleven bije ich na głowę...Jak jeszcze porównasz cenę paczki C+ do 11 to... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ale tna mecze na Elevenach :D Ogladam na streamie oba kanaly + Eleven w TV - tnie caly czas od ponad godziny, pikseloza straszna - to nie jest przypadek.

Chyba tylko u Ciebie. U mnie cały czas bez choćby jednej zacinki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ukwatata - przecież zawsze miałeś zacinki. Dziś stream pewnie jest lekko obciążony (całe nc+ odpadło). To wina łączą albo sprzętu, bo jak mnie przycinało się raz na godzinę z jakieś 2 miesiące temu, to Ty nie byłeś w stanie odpalić streama ;) Prosty wniosek to wina nie streamu, ale po Twojej stronie.

 

@Dariusz1980 - komentarz w Serie A jest po prostu świetny na większości spotkań, a Święcicki z Czachowskim klasa sama w sobie ;) Niemożliwe, że ani po niego ani po Mirosławskiego nie sięgnęło nc+ (nie mówiąc o Ćwiąkale) - naprawdę...byłiby w czołowce komentatorów z Wolskim i Twarowskim...

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tygodniu mają znowu pokazywać godzinne skróty meczów z weekendu jak na Eurosporcie - nie każdy może nagrać mecz albo obejrzeć w weekend live bądź powtórkę o 3 w nocy.

 

Święcicki kreuje się na Borka - komentuje włoską,francuską i hiszpańską - nie zna żadnego z tych języków a powinien jako komentator.

Mirosławski bardzo słaby komentator - a Czachowski co to za eskpert od ligi włoskiej.

Edytowane przez NEWs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze dzialal stream, ale mnie nie interesowal - bo nie bylo jak nagrywac (dociera to do Was?) - probowalem ogladac na VLC bo tam mozna bylo nagrywac ... Po prostu na VLC sie cielo nonstop ...

Zawsze Wam dzialal stream? No chyba nie, przestancie klamac ciagle ... Nie pamietacie juz akcji ze streamem Eleven, gdy padala strona cala? Error 500 czy jakos tak? Komunikaty po angielsku, ze serwer jest przeciazony?

 

Jakie problemy sprzetowe? Co Wy gadacie? Chodza mi streamy po 5000 kbps bezproblemowo, stream TVP Sport 6000 kbps bezproblemowo chodzi, inne wszystkie tez - a Eleven cial i tnie - to nie jest przypadek.

 

@Intermario - Co Ci odpadlo? Przestan zartowac - dostep jest jeszcze do 20ego dla nC+owiczow przeciez ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wykupiłem i muszę oglądać pikselozę na Eleven.

U mnie nie ma żadnej pikselozy. Przypadek? Wymień lepiej swój badziewny telewizor na coś normalnego.

 

@Umkwatata

 

To ustaw antenę i przestań skomleć jak piesek bo w innych wątkach zgłaszałeś, że masz problem z odbiorem. Ciągle masz jakieś problemy. Oglądałem mecz Interu z Juventusem. Ani razu nie przycięło i nie było pikselozy.

 

Szok! Bo przycina na darmowy streamie?

Edytowane przez janusz951
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi wytlumaczyc, dlaczego teraz caly czas porownujecie zawartosc paczki Canal+ z Eleven? Jaki maciew tym cel? 

Mnie zastanawia co innego. Jaki jest cel w pisaniu w jednym tygodniu, że Eleven to dziadostwo, bo nie pokazuje meczu beniaminka Ligue 1 z przedostatnią drużyną, a w drugim, że jeśli ktoś chce oglądać takie mecze to powinien się leczyć na głowę. No i oczywiście o zacięciach - to w Cyfrowym Polsacie, to na Eleven.  :crazy:

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnej pikselozy. Przypadek? Wymień lepiej swój badziewny telewizor na coś normalnego.

 

@Umkwatata

 

To ustaw antenę i przestań skomleć jak piesek bo w innych wątkach zgłaszałeś, że masz problem z odbiorem. Ciągle masz jakieś problemy. Oglądałem mecz Interu z Juventusem. Ani razu nie przycięło i nie było pikselozy.

 

Szok! Bo przycina na darmowy streamie?

@janusz951 mam 32" LG FULL HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Eleven bardzo źle traktuje inne rozgrywki. Spojerzałem na program Eleven Sports. Mają pokazywać mecze z turnieju ATP w Moskwie. Do 22.10 od poniedziałku pokazują jedynie 2 mecze dziennie, choć nic innego w ramówce nie mają co by to usprawiedliwiało po czym nie pokazują w ogóle meczów 1/4,1/2 i finał jedynie z formy skrótu. Nie sądziłem,że można pokazywać tenis gorzej niż TVP. Jednak się myliłem.. 

O piłce ręcznej pisałem- dobrze,że oddali prawa NC+ bo tak to byłby dramat z transmisjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mnie wtajemniczyć jak odbierać kanały Eleven na player.pl? 

 

Jak wygląda rejestracja? Jak wygląda forma płatności i ile taka miesięczna usługa kosztuje? 

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc  :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...