Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako student i kibic ligi hiszpańskiej, chętnie zapłaciłbym 20-30zł miesięcznie za 6-8 meczów ligi hiszpańskiej w kolejce. Pod warunkiem że podniosą jakość obrazu i dźwięku do prawdziwego HD i 5.1 oraz pod warunkiem że zrobią np. moduły tylko na te dwa kanały. Resztę potrzebnych kanałów mam za FREE w DVB-T i nie będe płacił 100 zł za jakieś kanały o rozmnażaniu małp czy inne pseudo atrakcyjne paradokumenty albo licytacje na DISCOVERY. Tak jak mówie ELEVEN i ELEVEN SPORT w porządnej jakości na moduł tak żeby można było wsadzić do TV satelitarnego i chętnie zapłace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie bedzie miec miejsca, skoro weszli juz na SAT i sa w nC+ ...

Eleven z prawdziwym HD oraz dzwiekiem 5.1? Na dana chwile obraz to takie dobre SD a dzwiek jak juz pisalem Sportklubowy (taki stlumiony komentarz, gluchy komentarz jakby).

 

Zeby miec Eleven w TV trzeba bedzie wykupic nC+ i Eleveny jako dodatkowa opcje zapewne. Jezeli sie chce sie same Eleveny to na tym playerze bedzie mozna ogladac, tylko ze wtedy to wylacznie na necie (no chyba, ze ktos ma opcje ogladania tego playera na swoim tunerze, no to wtedy sprawa rozwiazana).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako student i kibic ligi hiszpańskiej, chętnie zapłaciłbym 20-30zł miesięcznie za 6-8 meczów ligi hiszpańskiej w kolejce. Pod warunkiem że podniosą jakość obrazu i dźwięku do prawdziwego HD i 5.1 oraz pod warunkiem że zrobią np. moduły tylko na te dwa kanały. Resztę potrzebnych kanałów mam za FREE w DVB-T i nie będe płacił 100 zł za jakieś kanały o rozmnażaniu małp czy inne pseudo atrakcyjne paradokumenty albo licytacje na DISCOVERY. Tak jak mówie ELEVEN i ELEVEN SPORT w porządnej jakości na moduł tak żeby można było wsadzić do TV satelitarnego i chętnie zapłace.

A ja jako abonament telewizji, która straciła prawa do pokazywania lig które ma teraz Eleven, NIC nie zapłacę węcej - bo za taką samą kwotę mam teraz mniej, a więc nie ma o czym pisać. A 20-30 zeta miesięcznie : LEKKA PRZESADA !!!!!!!!! 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego eleveny to nie tylko te ligi które stracił Canal Plus ale pzreciez maja prawa których nigdy w canal lus nie było a i w pzryszłym roku pewnie dojdzie F1 wiec nie bedziemy płacic tylko z ato co canal starcił ale za dodatkowy kontent. Zresztą nikt tu nikgo nie zmusza. Tak na margienesie paczka canal plus powinna byc o te 10 PLN tańsza bo jest jednak uboższa teraz. Znajac życie to eleveny będa tylko dla tych co maja canal plusy a reszta aby mieć eleveny bedzie musiała paczke canal plus wziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pare slow mojej opinii.

Plusy:

dobrze ze kanaly sa na satelicie

duza ilosc spotkan live

troche nowych twarzy w komentarzu

wywiady po meczu pelne statystki w przerwie I po spotkaniu (zobaczymy jak bedzie jak pojawia sie reklamy)

 

minusy

slaba jakosc obrazu ( chociaz nie jest tragicznie to jednak do canal+ sporo brakuje)

jakos dzwieku w komentarzu bardzo slaba ( wczoraj na magazynie ligi francuskiej Grzywacza prawie nie bylo slychac)

komentatorzy wiem ze to rzecz gustu ale poziom niektorych bardzo slaby ( chociaz sa pozytywne wyjatki)

 

Reasumujac jestem zadowolony ze moge ogladac kanaly w TV, zawsze pisalem ze chce jak najwiekszej ilosci transmisji aby miec jak najwiekszy wybor ( nie trzeba ogladac wszystkiego ale jest w czym wybierac gdy ma sie czas na TV)

Mam nadzieje na poprawe jakosci dzwieku I obrazu.

Edytowane przez marcin c
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłaczam się do wcześniejszych opinii o kiepskiej jakości obrazu i dźwięku na obu kanałach Eleven!

Z jakościa HD nie ma to nic wspólnego - mydło. Do jakości technicznej sygnału transmisji ekstraklasy z C+ to lata świetlnne w tyle!!!

 

Ale cieszy fakt, że w Eleven'ach zaczyna sie dużo dziać, a C+ został sprowadzony do parteru za swoją pychę i arogancję!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Kolega doczytał, ze nadawcą kanałów drogą sat. jest nc+ i za jakość odpowiada. Inna sprawa, ze mogliśmy podejrzeć dosyły belgijskie i tam taka jakość to norma. Można się spodziewać, że Eleveny nie osiagną nawet w przyblizeniu jakości Canal+. Widz musi jakąś roznicę widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat - kolego czytaj / doczytaj ze zrozumieniem!

Ja odnoszę się tylko to tego co widać na ekranie Eleven'ów vs. kanały C+ (jako przyzwoity jakosciowo punkt odniesienia transmisji sportu)!

Nie zagłębiam się w meandry kto komu i jak dobrze robi bo tego ani ja ani ty nie wiemy!

 

Skoro właściciel Eleven'ów nie potrafi zadbać o jakość techniczną (źródła sygnału/retransmisji przez nc+) swoich kanałów to wcześniej czy później ten fakt zacznie być problemem szerzej komentowanym - szczególnie gdy trzeba bedzie za te kanały dodatkowo płacić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego eleveny to nie tylko te ligi które stracił Canal Plus ale pzreciez maja prawa których nigdy w canal lus nie było a i w pzryszłym roku pewnie dojdzie F1 wiec nie bedziemy płacic tylko z ato co canal starcił ale za dodatkowy kontent.

Nie bądź taki pewien, już Formule E mieli mieć.. i ma ją Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Koledze @orden się pomerdało, ze z takim impetem wyważa otwarte drzwi. Jakość nadawania jest pokłosiem pewnej umowy Eleven-nc+ (nie wiemy jak długiej, ale przyjmujemy, ŻE obie strony to akceptują i wg nich jakość wystarczająca) i to fakt. Inna sprawa, ze na jakość transmisji z La Liga na C+ również w przeszłosci były narzekania. Niewykluczone, że jakość wynika/nie z ceny za dostęp (oszczędności).

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako abonament telewizji, która straciła prawa do pokazywania lig które ma teraz Eleven, NIC nie zapłacę węcej - bo za taką samą kwotę mam teraz mniej, a więc nie ma o czym pisać. A 20-30 zeta miesięcznie : LEKKA PRZESADA !!!!!!!!! 

To nie jest do końca prawda. Serie A ani La Liga nie były w takiej ilości jak dotychczas.Więc dostajesz więcej niż miałeś w Canal+. Do tego dochodzą inne prawa, których Canal+ nie oferował- FA CUP, NFL , turnieje ATP 250, liga belgijska, szkocka. Jednak na razie nawet nie ma informacji czy będziesz w ogóle musiał coś dopłacać. Nawet jeśli to przecież nie ma takiego przymusu, kto powiedział,że musisz oglądać La Ligę czy Serie A?? Tak samo jak nic nie jest na wieczność- prawa w Canal+ i cena by móc coś oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś nowe informacje na temat dostępności kanałów Eleven w Orange TV z pakietem NC+ ? Dzwoniłem do nich kilka razy to nikt nic nie wie. Jeden gość nawet nie kojarzył o jakie kanały chodzi ale wystawił zlecenie w tej sprawie, przyszedł mi sms potwierdzający i gwarantujący odpowiedź w ciągu 24h. Te jednak minęły a tu dalej ani widu ani słychu, oni sami nie widzą jak żyją  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@janusz951 do ciebie nadal nie dociera....

Dla mnie i sądzę że nie tylko ja mam taki pogląd liczy się jakość a nie ilość....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma docierać? Bo nie narzekam na każdym kroku, że

1) Pokazują za dużo meczów (bo liczy się jakość a nie ilość)?

2) Pokazują mecz Valencii zamiast meczu Atletico?

3) Pokazują mecz Milanu z Udinese zamiast PSG z Guingamp?

 

Tobie może nie pasować wybór ramówki a komuś innemu się spodoba.

 

Jak już pisałem wcześniej "jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...