Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skróty komentuje Mirosławski, mecz Granada - Eibar Mirosławski, boję się lodówkę otworzyć... Trzeba zapomnieć o lidze hiszpańskiej z komentarzem Wolskiego, Orłowskiego czy Labogi. Dla mnie jako fana La Liga to wielka szkoda, bo bardzo lubiłem ich słuchać.

 

Nie przesadzajcie znowu. Mirosławski rzadko będzie komentował bo jest szefem redakcji. Pewnie pojawią się nowi i ten Mitrut co ostatnio Celtic komentował. Zakładam transfer Wilkowicza bo broni Eleven. A co do Leszka mogą go ściągnąć, przecież po stracie tylu lig w C+ posypią się zwolnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka wniosków na szybko:

 

- dobrze, że wreszcie będą transmisje z ligi hiszpańskiej w polskiej TV

- Eleven będzie wykorzystywało prawa na maxa vide dzisiejszy hicior Granada - Eibar, którego nc+ by nie pokazało

- mimo wszystko martwi mnie, że ligą nie będzie się zajmował Wolski czy Orłowski tylko ludzie od wszystkiego typu Grzywacz czy Majdan

- nie wiem jak oni pomieszczą tyle praw na 2 kanałach, 3 byłby zbawieniem

- oby jak najszybciej weszli do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty komentuje Mirosławski, mecz Granada - Eibar Mirosławski, boję się lodówkę otworzyć... Trzeba zapomnieć o lidze hiszpańskiej z komentarzem Wolskiego, Orłowskiego czy Labogi. Dla mnie jako fana La Liga to wielka szkoda, bo bardzo lubiłem ich słuchać.

 

Nie przesadzajcie znowu. Mirosławski rzadko będzie komentował bo jest szefem redakcji. Pewnie pojawią się nowi i ten Mitrut co ostatnio Celtic komentował. Zakładam transfer Wilkowicza bo broni Eleven. A co do Leszka mogą go ściągnąć, przecież po stracie tylu lig w C+ posypią się zwolnienia.

Leszek pracuje w Pilce Nożnej,a mecze dodatkowo komentuje.

@lukas_k narazie nie obejrzymy La Ligi w nc+,tylko na słabym streamie z polskim komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter345

Komentator tak, ale powinien mieć u boku kogoś kto zna się na lidze. Muszą być ciekawostki, wiedza etc. Do francuskiej dorwał się Grzywacz i Pawłowski przez co mieliśmy takie kwiatki jak "Kaen" czy "Beawue", bo nie znali podstawowej wymowy francuskich nazw/nazwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligue 1 i Serie A na dalszy plan, gratuluje Eleven :D Jak oni chca pomiescic na 2och kanalach te 2 ligi z Primera Division jeszcze? Przeciez to jest jakis zart i to niesmieszny ... Idiotyzm w czystej postaci - wykupia to tylko ludzie ogladajacy La Lige, juz nie bedzie full meczow z Francj i Wloch, to technicznie niemozliwe.

 

Gdy ktos pisze "Eleven będzie wykorzystywało prawa na maxa vide dzisiejszy hicior Granada - Eibar, którego nc+ by nie pokazało" to nie wiem czy smiac sie czy plakac ...

Przeciez nikogo takie mecze nie interesuja, chyba, ze obstawil u buka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligue 1 i Serie A na dalszy plan, gratuluje Eleven :D Jak oni chca pomiescic na 2och kanalach te 2 ligi z Primera Division jeszcze? Przeciez to jest jakis zart i to niesmieszny ... Idiotyzm w czystej postaci - wykupia to tylko ludzie ogladajacy La Lige, juz nie bedzie full meczow z Francj i Wloch, to technicznie niemozliwe.

 

Gdy ktos pisze "Eleven będzie wykorzystywało prawa na maxa vide dzisiejszy hicior Granada - Eibar, którego nc+ by nie pokazało" to nie wiem czy smiac sie czy plakac ...

Przeciez nikogo takie mecze nie interesuja, chyba, ze obstawil u buka :D

 

Z jednej strony masz problem z tym, że nie będzie "full meczów" a potem problem bo pokazują mało atrakcyjny dla ciebie mecz za chwilę. Jest możliwe pokazać na dwóch kanałach dobrą ilość meczów z każdej z tych lig, które posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ktos pisze "Eleven będzie wykorzystywało prawa na maxa vide dzisiejszy hicior Granada - Eibar, którego nc+ by nie pokazało" to nie wiem czy smiac sie czy plakac ...

Przeciez nikogo takie mecze nie interesuja, chyba, ze obstawil u buka :D

Interesują pasjonatów danej ligi albo ludzi, którzy chcieliby obejrzeć mecz, a żadnego w telewizji nie ma.

 

To juz Lukas_k , nieporadzimy, kupili prawa , a wiadomo że z pozyskaniem komentatorów z poza Sportklubu i Orange , bedzie trudne, bo niekwapią się. Zawacki co by niemowic ,zna sie na tym co robi.

Są dwie opcje:

 

1. jest komentator od wszystkiego, ale przykłada się swojej roboty. Nie jest problemem żeby sprawdzić wymowę poszczególnych słów przed meczem, a tym bardziej jak obok siebie ma się Stefana Białasa.

2. komentatorzy podzielą się ligami i każdy będzie zajmował się swoją jak kiedyś w nc+.

 

W Hiszpanii też trzeba prawidłowo wymawiać nazwiska i być obeznanym, bo bez tego ani rusz. Szczególnie przy takim meczu jak Granada-Eibar. Zobaczymy jak dzisiaj sobie poradzą ;)

Nie ma ligi tak trudnej do wymowy jak Ligue 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Mirosławski i Święcicki podekscytowani meczem La Liga. Coś czuję, że będą ją pokazywać na maksa, kosztem francuskiej, ale na pewno nie włoskiej ;)

Jak tu nie być podekscytowanym jak ani jeden, ani drugi jeszcze nic poważnego w życiu nie skomentował :D Jedynym plusem Mirosławskiego jest to, że zdaje się zna hiszpański, martwi to, że jest zadeklarowanym realowcem, a nie chciałbym słyszeć stronniczego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...