Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven pokazuje przynajmniej więcej meczy niż C+...

Meczy to koza tak w ogóle :) Meczów Panowie, meczów!

 

Generalnie nie rozumiem tego kociokwiku nt. La Ligi, średnia oglądalność na nc+ to 60 tyś. (nie licząc G.Derbi i topowych spotkań), a lament taki jakby co niektórym matki/żony/koty porwali i zgwałcili.

Kogoś poniosło i pisał, że odejdzie 0.7 mln abonentów z nc+ :)) hit. Nawet jak odejdzie 100-200 tyś. to nc+ ma przecież mniejsze koszta, bo nie kupił praw na x lat, więc się de facto zbilansuje (mniejszy wydatek - mniejszy dochód).

3/4 forumowiczów mogło by pracować przy scenariuszach do Wróżbity Macieja ;-) Napiszę dalej, moja żona lubi pobajdurzyć, ale co niektórym to by mogła buty czyścić.

 

Tak czy inaczej żenujące mocno jest to, że leci stream (póki co darmowy) i większość się jara. Mamy 2015 rok, powinniśmy dostawać sygnał w TV z za[beep]istym bitratem (naturalnie płatny) lub też wysokiej jakości stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.09 Święcicki coś pisał.

Ponad to 1.09 to ulubiona data CP. Czyżby tym kimś wielkim miałby się okazać CP?

 

Nie wiem, po prostu wyciągam wnioski. w nc+ Eleven nie będzie na pewno, kosa jest strasznie wielka. nc+ straszyło sądami, Eleven się wypiął

 

Mirosławski temu zaprzeczył już w wywiadzie. Żadnej ze stron to nie byłoby na rękę.

 

Eleven musi być w nc+ w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment wywiadu z mirosławskim :

 

Ile jest prawdy w tym, że Eleven poszło na wojnę totalną z NC+?

 

P.M: Absurd. Eleven nabyło prawa do Serie A i Ligue 1, które wcześniej przez lata pokazywał Canal+. Czy jest w tym coś nienormalnego? Tak się dzieje wszędzie na świecie. W Anglii w pewnym momencie pojawił się BT Sport, we Francji BeIn Sport, w Niemczech Sky. Gdy w Polsce pojawił się Sportklub, przejął w 2006 roku roku prawa do Bundesligi po Polsacie Sport. Później te prawa z kolei nabył Eurosport 2. To naturalna kolej rzeczy, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Im większa oferta na rynku, tym lepiej dla widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Smartach nie ma możliwości oglądania Eleven na Player.

Wiem,wiem.Nic nie ma za darmo.Niepotrzebnie się podnieciłem.Nawet inne kanały TV są na Playerze odpłatne.Darmowe tylko przez 30 dni.

Kończą się wakacje.Może MM da coś nowego na "długie jesienne wieczory" ....... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące info SENSACJA!!! na przekazie ELEVEN SAT dosył dla BELGII 13E przed chwilą na scieżce dla begii jedena prezentacja z polskim lektorem oraz jedna prezentacja z plaszą z polskim napisem JUTRO zapowiadajacy mecz czyli coś na tym zaczyna się dziać!!!!

Niewyklucze że ten dosył dla Belgii bedzie przygotowany rówież pod polskiego widza tylko tam są prawa LL,to już inna kwestia!

Jak bedzie scren z PL podrzuce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie Showy (Ligue 1, Serie A, Primera Division) sa na beIN'ach i kilku innych stacjach zagranicznych typu BT Sports, i to od dawna :D Mi tam do szczescia, te wszystkie preview show niepotrzebne, w Bundeslidze tez nie ogladam raczej na ES 2, wazne sa tylko te magazyny podsumowujace.

Tylko Polska taka zacofana, ze teraz cos takiego wchodzi ^^

 

Czy jest ktos w stanie wreszcie napisac w jaki sposob odpalic Eleven w VLC, zeby moc nagrywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, widziałem też to dziś w przerwie powtórki meczu ligi brazylijskiej ok. godziny 14. Było to promo meczu Lyonu jutro o 17:30. Na moje - zwykła pomyłka.

 

Możliwe ale dokońca niema pewnośći,czas pokaże.

 

Rzut scan zapowiedzi LL rzecz jasna bez Polskiego wpisu.

 

77511362960377517871.jpg

 

I chwile temu zapowiedz PL lektor plus plansza :wink:

 

25498944083258956194.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...