Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe ilu z waszych znajomych ma te prawdziwa tv netie.

 

Jeśli chodzi o GigaKablówkę to 3/4 Warszawy i Krakowa, jeśli chodzi o TV przez ADSL to 3/4 Polski. Pewnie zyskają abonentów jak inni operatorzy będą zwlekali z dołączeniem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko pojąć, że nie podadzą informacji o dostępności, dopóki nie będą mieli zaklepanej umowy? Decyzję o podaniu informacji zostawiają partnerom. Więc, infa o dostępności Eleven i Eleven Sports szukajmy lepiej na stronach operatorów. A, nie na profilu Mirosławskiego. Skoro tych komunikatów nie ma za wiele, to chyba jasne, że ciężko te negocjacje idą. Jak pisałem wcześniej, na początku będzie ciężko z dystrybucją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w planie belgijskiego ELEVEN La Liga na maxa. Mecz piątkowy, 2 sobotnie, 2 niedzielne (prawdopodobnie, bo nie ma jeszcze w planie Barcelony) i zapewne mecz poniedziałkowy. A u nas na 99% nie obejrzymy nic, a 1% szans jest na niedzielne mecze Realu i Barcy. Szkoda.

Możesz podać linka do belgijksiej strony Eleven ? I czy oni tez dają streaming ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilkanaście lat człowiek spokojnie zasiadał przed telewizorem, najpierw CRT, później LCD, dalej LED i inne wynalazki. Teraz trzeba szukać śmiesznych streamów( żeby obejrzeć taką LaLigę w TV), odpalać kompa lub lapka żeby obejrzeć mecz w TV... czy Ja wiem czy to 21 wiek?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to jest najgorsze. Ja rozumiem prawa rynku, że prawa kupuje kto chce (byle więcej kasy położył) ale żeby chociaż człowiek miał możliwość nawet za dodatkową opłatą ten kanał wykupić (kto nie chce, to nie wykupi) A my dalej będziemy własnie za takimi murzynami, bo przyszli araby i se kupili, im tam wisi czy komuś to sprzedadzą, bo dla nich strata tych (nie wiem 10 mln euro?) za prawa do transmisji La Liga to drobniaki z kieszeni tak na prawdę. Wielu się tu podnieca tym, że "cieszmy się, bo liga francuska i włoska za darmo w necie" No i co z tego? Tak będzie góra miesiąc, dopóki nie ugadają się z kablówkami czy z platformami. Później będą fochy typu " Ja mam płacić za tak słaby stream?" A tak właśnie będzie, bo cały czas za darmo nikt nic nikomu nie da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Święcicki jest tam uznawany przez ciebie za najlepszego komentatora, to potwierdza to tylko żenujący poziom tamtejszej redakcji. Koleś zwyczajnie próbuje naśladować Borka, co zresztą nieudolnie mu wychodzi. Moim zdaniem ewidentnie nie ma warunków do pracy w tv. Słaby głos i żadnych emocji - to jego irytujące goooooool.

Poza tym straszny bufon, co potwierdza zgrywaniem się na twitterze. To jest właśnie najgorsze u takich młodych "dziennikarzy". Przypadkiem dostaną się do tv, powiedzą dwa słowa na wizji w jakieś niszowej stacji i już im się wydaję, że są wielkimi ekspertami.

 

Zresztą cała redakcja Eleven wygląda tak:

Mirosławski - fajny ten jego program "As wywiadu", ale komentator przeciętny

Grzywacz - zasłynął z picia alkoholu podczas transmisji Weszło, podobno uważa się za znawcę angielskiej piłki...

Zawacki - no to akurat jedyny solidny komentator, choć oczywiście z ludźmi nc+ się nie równa

Zarzeczny - wie, że jednym sposobem na jego zaistnienie w mediach to robienie z siebie błazna, co dość dobrze mu wychodzi. Poza tym typowy polski malkontent, który wyśmiewa polską piłkę

Białas - tu akurat żadnych pytań. Najlepszy ekspert od Ligue1 w Polsce.

 

Reszty nie oceniam, bo nie znam, choć pewnie jeszcze ktoś dojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w nc+ konczy sie proces przechodzenia z mpeg2 na mpeg4 ? Mysle ze wlasnie od tego momentu kanaly Eleven pojawia sie na platformie, czyli chyba od 7-mej kolejki Primera Division.

Od 1 października ma być już tylko MPEG-4 :) I chyba jeden czy dwa transpondery pod Telewizję na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...