Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką propozycję.Niech właściciele kanału Eleven się nie wygłupiają z tym internetem i "techno" piłkarzami i odsprzedają sublicencję dla Canal+. Do czasu załatwienia wszystkich formalności ze startem swojego kanału: koncesja,profile w mediach społecznościowych,kabiny komentatorskie itp.Wtedy wszyscy kibice ligi włoskiej i francuskiej powinni być zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koncesję na nadawanie kanał ma? Dopóki kanał nie ma koncesji to nie pojawi się w żadnej kablówce ani na sat. W necie można bez koncesji :)

 

Może mieć koncesję z innego państwa. Tak jak kiedyś np. Polsat uruchomił 4 kanały na siatkarskie MŚ, gdyby czekali na polską koncensję to by się nie doczekali, więc bodajżę "jechali" na włoskiej.

Ponadto na polskiej jest taki problem, że 30% bodajże musisz mieć polskich treści i przez to np. Canal+ czy Comedy Central nadają w nocy stare polskie filmy czy seriale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycję.Niech właściciele kanału Eleven się nie wygłupiają z tym internetem i "techno" piłkarzami i odsprzedają sublicencję dla Canal+. Do czasu załatwienia wszystkich formalności ze startem swojego kanału: koncesja,profile w mediach społecznościowych,kabiny komentatorskie itp.Wtedy wszyscy kibice ligi włoskiej i francuskiej powinni być zadowoleni.

 

Dlaczego mówisz za mnie ? Jestem fanem obu lig, chociaż większym ligi włoskiej i nie podpisuje się pod Twoim apelem wcale!

 

Eleven mi działa bardzo dobrze w internecie i nie mam żadnych problemów z oglądaniem tego kanału. Ba, cenię sobie to jak obszernie pokazują rozgrywki które maja. A narzekania ludzi tutaj są niemożliwe...

Owszem szkoda, że nie ma tego kanału w kablówkach i na satelicie, ale to stan przejściowy. Pisanie takich apelów jest żałosne. C+ Mogło wykupić sobie te prawa, ale nie kupiło z jakichś względów.

Eleven pokazuje dobrze, komentatorzy także na wysokim poziomie z małymi wyjątkami ekspertów (Majdan), ale z przyjemnością oglądam ten kanał w weekendy, oglądałem także magazyn Arsenal TV i potem meczu Arsenal - WHU i wszystko mi się podoba.

 

Grzywacz nie jest słabym komentatorem jak wielu tutaj uważa, czemu tak uważacie? Gdzie popełnia błędy? Przekręca nazwiska? Które? Palnął jakąś głupotę na antenie?

Nie patrzcie na niego przez pryzmat tych [beep]nych relacji na weszło, tego przecież nikt nie ogląda, a grubas Zarzeczny tam z siebie robi cyrk i takiego gościa nie chce w żadnym programie TV, niech sobie siedzi na kanapie w domu i do stacji Eleven nie przychodzi nawet. Grzywacz nie zadając się z takimi ludźmi jest bardzo dobrym komentatorem. Poza tym ma w sobie jedną cechę którą cenię u komentujących, pasja! On zyje 24/h piłką. Orientuje się w wielu ligach, czyta, ma ciekawe informacje na temat wielu lig, jest pzrygotowany do meczu po prostu. A i głos ma dobry, idealny do komentarza.

 

Czekamy teraz tylko na start ligi włoskiej i zobaczymy kto prócz Mateusza Święcickiego i Dominika Guziaka będzie tam komentkował. Niestety ktoś gdzieś wspominał, że będzie to też Piort Czachowski ehhh ;/ gorzej wybrać eksperta nie mogli... co nie @Projekt_ALF? :roll:

 

Mam jedno zastrzeżenie do Eleven, mogliby wchodzić na mecze wcześniej, a nie równo z pierwszym gwizdkiem sędziego! To jest duża wada, jeżęli podczas Serie A będą tak last minute wchodzili na wizję to nie usłyszymy hymnu Juve, Romy, Milanu, Interu itp. A tego żaden fan calcio nie wybaczy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenisz sobie kanał, bo jest za darmo w internecie? Super, to jak za chwilę będą od Ciebie chcieli kasy to przestaniesz cenić jak rozumiem, no bosko :)

 

Co do komentatorów to tu zawsze pojawia się subiektywna ocena, ewentualnie trolling, ale prawda jest taka, że dla kibica L1 i SA przesiadka ze Smokowskiego/Dębińskiego/Marciniaka/Surmy/Lipińskiego na Grzywacza/Mirosławskiego/Majdana to jednak jest lekki szok, nie sądzisz? No chyba, że ktoś wcześniej nie miał z nimi styczności to wtedy może być zachwycony, ale to trochę tak jak wychwalanie jazdy polonezem, bo się przesiadło na niego z malucha, podczas, gdy wszyscy wcześniej jeździli peugeotem, a teraz mają jednak tym polonezem przemierzać polskie drogi, no trochę boli :)

 

Co do samego Grzywacza to jednak oglądanie go raz na rok przy FA Cup w minionych latach nie było tak bolesne jak słuchanie go co tydzień. Błędy? Na szybko z pamięci z Community Shield: Coquelin wychowankiem Arsenalu, słabe dwa sezony Ozila, "Wimblij", itd. Można mieć swoją opinię, ale jednak słaba znajomość faktów raczej obnaża przeciętność komentatora. I nie chodzi o to, że nie lubię Grzywacza za "pozakabinowe" wybryki - jest tylko człowiekiem i nie mnie oceniać jego życiowe wybory, zachowanie po alkoholu i postrzeganie świata nie licujące z powagą zawodu, który wykonuje. Jednak gdy siada przed mikrofonem wymagam profeski, koniec, kropka. Z drugiego bieguna - charakterologicznie Borek to nie moja bajka, ale jako komentator jest świetny, zawsze przygotowany, itd. mimo, że już od dawna bardziej celebryta jak dziennikarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koncesję na nadawanie kanał ma? Dopóki kanał nie ma koncesji to nie pojawi się w żadnej kablówce ani na sat. W necie można bez koncesji :)

 

Może mieć koncesję z innego państwa. Tak jak kiedyś np. Polsat uruchomił 4 kanały na siatkarskie MŚ, gdyby czekali na polską koncensję to by się nie doczekali, więc bodajżę "jechali" na włoskiej.

Ponadto na polskiej jest taki problem, że 30% bodajże musisz mieć polskich treści i przez to np. Canal+ czy Comedy Central nadają w nocy stare polskie filmy czy seriale....

Polsat Volleyball nadawały na koncesji brytyjskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowskiego/Dębińskiego/Marciniaka/Surmy/Lipińskiego na Grzywacza/Mirosławskiego/Majdana to jednak jest lekki szok, nie sądzisz? No chyba, że ktoś wcześniej nie miał z nimi styczności to wtedy może być zachwycony

I jeszcze Twarowski. Miałem styczność z obydwoma panami w latach ich świetności. Postarzali się i ten czar, który zapamiętałem prysnął. Nie da się tego ukryć. Lata lecą. Potrzeba nowej krwi. Już o tym kiedyś tu wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zagraniczne wersje kanałów Eleven mają odpowiednie koncesje, to polskie pewnie też. Po prostu zagraniczni nadawcy zwykle nie chwalą się tym w oficjalnych komunikatach. Obecnie największym problemem wydają się wymagania finansowe Eleven, których operatorzy nie chcą zaakceptować. Pozostałe problemy są ściślej związane z platformami cyfrowymi, ale jak wiadomo problem z dystrybucją dotyczy wszystkich operatorów. Sytuacja może się zmienić, jeżeli Eleven kupi prawa do La Ligi, która jest na tyle atrakcyjna, że wszystkie problemy z dystrybucją nie będą miały większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie podepnij kompa do TV - ja tak mam i nie odróżniam czy to komp czy nc+ :) Powiedziałbym wręcz, że to co na kompie ma lepsze FULL HD niż satelita.

Swoją drogę mnie żaden stream nie rwie...

 

Super... Dobrze dla Ciebie.

Weź pod uwagę, że niektórzy nie mają mega internetów i nie mogą oglądać w najwyższej jakości. To raz.

A dwa to może nie wszyscy ludzie mają kompa obok TV? Ja na przykład komputer mam na piętrze a TV w salonie na dole. I co będę ciągnął kilka/naście metrów kabla czy kuł dziurę w suficie?

Ogólnie to eleven to dla mnie żenada, takie prawa nabrali taki niby mega kanał, i żeby na starcie nie było na satelicie i nie wiadomo dalej jak to i gdzie będzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 " ;)

Swoją drogą co to za problem - ja np. gram poprzez TV, bo mogę to robić swobodnie w łóżku plus myszka bezprzewodowa i klawiatura nie mówiąc o wielkości i rozdzielczości.

Przez to wszystko mi jedno czy TV czy komputer leci, więc naprawdę nie przesadzajcie, że to taki problem techniczny.

 

Ponadto w Eleven jak mi canaplussport online podoba mi się to, że mogę wziąć lapka pod drzewko do ogrodu i swobodnie oglądać. Dla mnie np. cały nc+ mógłby być w ten sposób dostępny. Więc dla mnie te kanały w necie to ogromny plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie podepnij kompa do TV - ja tak mam i nie odróżniam czy to komp czy nc+ :) Powiedziałbym wręcz, że to co na kompie ma lepsze FULL HD niż satelita.

Swoją drogę mnie żaden stream nie rwie...

 

Super komfort oglądania i oszczędność prądu też. Włączony komp i tv:)

 

 

Przyciemnij TV będzie mniej żarł prądu :P Swoją drogą jak idziemy w absurdy to dekoder czy komp - co zużywa mniej ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...