Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam,że kluby hiszpańskie ze względów finansowych są dużo bardziej zdeterminowane do walki w Europie niż chociażby angielskie czy włoskie, które ewidentnie skupiają się na lidze. Ponadto oceniając ligę nie powinno brać się pod uwagę jedynie drużyn grających w pucharach,a wszystkie ekipy, ale nie lubię tych jałowych dyskusji. Dla mnie najciekawsza jest Premier League, tam co kolejka jest przynajmniej jeden jak nie kilka hitowych spotkań. Chelsea przegrała z Burnley , myślę,że w hiszpańskiej trudno sobie to wyobrazić być może Barcelona, Real, Atletico są bardzo silne i to widać w Europie, ale jako całość liga jest moim zdaniem nie taka silna. Wiem, wiem Projekt rzuca tu pewien filmik,ale mnie on nie przekonuje. Rozumiem,że ktoś ma całkiem inne preferencje piłkarskie i woli zupełnie inne ligi i ma swoją opinię, którą szanuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może fakt,że na forum niepiłkarskim, niesportowym jest kilku tak mocnych fanów tej ligi to jakiś znak ,że tych fanów nie jest tak mało w całym kraju. Może tych fanów nie jest nie wiadomo jak wielka rzesza, ale za to naprawdę wiernych i wieloletnich. Myślę,że z popularnością w Polsce lepiej było  latach 90., później to siadło, teraz mimo wszystko wydaje się,że zainteresowanie będzie rosło, bo gra coraz więcej Polaków, widzę,że właśnie ze względu na nich dużo więcej wzmianek w internecie, w radiu. Sukcesy sportowe na arenie międzynarodowej , Polacy napędzają popularność, jednak naprawdę cenię tych co zostają później, gdy jest ciut gorzej. Mam do Alfa, Robsona, Sorka21 ogromny szacunek. Zwłaszcza ten pierwszy podejmuje tu rozmowę na argumenty, moim zdaniem niepotrzebne s ą te złośliwości. Nie ze wszystkim się zgadzam,ale moim zdaniem warto umieć się nie zgadzać .

Eleven bez wątpienia będzie stawiał na popularniejszą Bundesligę,ale mam nadzieję,że jeśli ktoś by przejął prawa to będzie to obszerniej pokazywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich planów, dlatego w pierwszym poście zaznaczyłem od razu zostawmy to, a później napisałem,że nie lubię tych dyskusji. Przedstawiłem swoje subiektywne zdanie, do którego nie będę na siłę przekonywać innych,  Co by nie mówić rzeczy, które najczęściej mnie przyciągają obecnie nadal są w Canal+ , czyli Premier League, Ekstraklasa czy LM. Nie piszę tego dlatego,że te prawa ma NC + - po prostu tak było zawsze. Zaznaczam to by znowu nie było tego typu zarzutów. Cieszy mnie,że Eleven przełamał monopol Canal+ przez co więcej spotkań La Ligi, Serie A można było obejrzeć w TV. Jednak zmiana jednego monopolu na drugi odbije się tym samym a co narzekano w NC+ , czyli mniejsza ilość spotkań z mniej popularnych lig. Zresztą już widać,że Eleven zmienił swoją politykę i nie emituje już wszystkiego co by mógł. Nie miałbym nic przeciwko gdyby ligi, które mają problem w Eleven zmieniły właściciela np. szkocka, belgijska, Championship, brazylijska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta rotacja, nie ma że ktoś jest przypisany tylko do jednej ligi. Nie wiem jak to wypada w przypadku każdego z nich, ale widząc że Patryk się wziął za Ligue 1 Conforama, czy też SkyBet Championship, to chyba nie jest przypadek, bo przecież całą wcześniejszą komentował Mitrut łatający wszystko. 

Jednakże na minus zaliczać brak Eleven Gol Live, przecież było Champioship, Jupiler League, Ligue 1 i 2.Bundesliga, w które może mniej o samej lidze, co o tym jak oni chcą ją pokazać, pogadać o Superpucharze itd.

Magazynu zapowiadającego nowe sezonu też brak, może we wrześniu gdy będzie przerwa reprezentacyjną zrobią program podsumowujący okienka transferowe w każdej lidze.

Na minus też rozpiska na FB dopiero gdy ''lepsze'' ligi ruszą.

Widziałbym też zapowiedź weekendu np. w piątek o 18 z rozpiską meczów na Eleven Sport Network.

Na minus zanosi się też za krótki program Eleven gol live w poniedziałek. 4 ligi 2 godziny, z czego wiadomo jaka będzie hierarchia...

 

I na koniec pytanie, czy Dumanowski pełni jakaś ważniejszą rolę niż komentator/reporter/prowadzący? Coś w stylu zastępca Mirosławskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czemu? Nie chodzi o poziom, nasza liga zawsze będzie oglądana, przecież spora liczba osób oglądających chodzi na mecze swoich lokalnych drużyn. To nie to samo co jakaś obca liga zagraniczna.

nom rozumiem ten argument lokalnego patriotyzmu - sam mieszkam nie tak daleko Wrocławia i sympatyzuję ze Śląskiem  ale zazwyczaj po 15 minut uprawiania piłki kopanej w ESA 37 wyłączam ten produkt z niesmakiem bo patrzeć na to  ze względu na opłakany poziom nie sposób.... :( może jestem zbyt mało wytrwały, może zbyt bardzo uczulony na braki techniczne, a może zbyt mało zaangażowanym ultrasem-  no nie wiem czego mi brakuje do tego aby nazwać się kibicem ekstraklasy ale choć piłkę nożną kocham to tej piłki kopanej jakoś nie ogarniam i zastanawia mnie ten fenomen socjologiczny. Bo  nawet ogórki kochane z Hiszpanii w piłkę grają a nie piłkę kopią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, niektóre mecze, szczególnie te hitowe z Canal+ da się oglądać, i to z dużymi emocjami... :)

Chociaż połowa meczów, jak nie więcej, to zwykłe męczenie buły, szczególnie jeśli chodzi o te ochłapy z Eurosportów. Nic dziwnego że Hajtowy przytacza skład Kaiserslautern jak gra jakaś Nieciecza z Piastem(czy jakiś podobny szlagier) :)

Ale póki co Eleven nie jest tematem na Ekstraklasę, może za dwa lata? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże - to było by koniec 11 dla koneserów.... a emocje to są nawet u mnie na wiosce w klasie A wszak piłka nożna to dyscyplina sama w sobie pasjonująca i jeśli spotkają się 2 teamy na podobnym poziomie to emocje gwarantowane :P 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumanowski wspominał na Twitterze ze będą puszczali Serie A w dużej ilości. Teraz tylko cztery mecze ze względu na to iz z powodu lata w Italii nie graja o 12:30 i 15:00 więc te niedzielne mecze sie nakładają na siebie o 20:45. W dodatku Milan z poniedziałku przesunieto na niedzielę i dlatego tylko cztery mecze wtwj kolejce.

 

Mam nadzieję ze Eleven przedłuży prawa do calcio. Nikt tego lepiej nie pokaże i nikt tak nie oprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Serie A jakoś niewiadomo jak nie ucierpi. Wiadomo, że np. sb i nd o 20.45. Bundesliga nie gra, więc te mecze spokojnie będą pokazywane, pewnie coś w poniedziałek + przynajmniej 1 dodatkowe spotkanie, więc myślę, że minimum 4 mecze będą zawsze. Wątpie, żeby ktoś chciał tę ligę pokazywać obszerniej.

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calcio w Eleven to poezja :D Nikt tego lepiej nie pokaże i nie wypromuje, ale to nie oznacza wcale że konkurencja nie będzie zainteresowana podkupieniem praw.....

Mało kto wierzył w to, że CP przejmie LM od nc+ gdyż jak twierdzą userzy jest tam pokazywana "po wersalsku" a jednak konkurencja nie śpi.... więc nam konsumentom piłki pozostaje czekać na to co przyniesie nowe rozdanie. Jeśli już miało by dojść do "wrogiego przejęcia" to oby nie był to właśnie CP - gdzie Puchar Włoch traktowany i pokazywany jest jak kula u nogi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie w domu i nie miałem jak sprawdzić. Był mecz ligi belgijskiej w zeszły piątek, czy też ostatecznie wypadł z ramówki?

 

Pytam, bo coś dziwnego jest związanego z tą ligą. Dzisiaj o 11 miała być powtórka jakiegoś meczu Anderlechtu, a leci liga brazylijska. Wszystkie poprzednie magazyny skrótów też nie zostały wyemitowane, a zamiast tego leciał magazyn ligi brazylijskiej.

 

Nie żebym jakoś bardzo tęsknił za tą ligą, ale pytam z ciekawości ;)

 

EDIT: Patrzę teraz w program i są w ten weekend też mecze reprezentacji Polski w hokeju na trawie w ramach Mistrzostw Europy. Nie widziałem, żeby ktoś o tym już wspominał ;)

Niedziela o 9, więc nie kosztem jakiegoś meczu, a potem poniedziałek i środa, czyli też bez kolizji :)

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była belgijska. ;) Dali też Malaga-Eibar w poniedziałek o 22:10, więc będzie pełna 1. kolejka La Liga. :) Pomiędzy meczami weekendowymi w Eleven Sports (gdzie jest głównie Bundesliga i Serie A wieczorem) doszło studio. Eleven Gol Live od 22:30, trwa 1,5h, wcześniej Bundesliga 2.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Serie A jakoś niewiadomo jak nie ucierpi. Wiadomo, że np. sb i nd o 20.45. Bundesliga nie gra, więc te mecze spokojnie będą pokazywane, pewnie coś w poniedziałek + przynajmniej 1 dodatkowe spotkanie, więc myślę, że minimum 4 mecze będą zawsze. Wątpie, żeby ktoś chciał tę ligę pokazywać obszerniej.

Spokojnie, jak będą mecze o 12:30 i 15 to też je będą pokazywać i wtedy minimum pięć meczów pokażą a będą kolejki ze i w poniedziałek dwa starcia sa więc od 4 do 7 meczów calcio będzie na lajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Włoch pokazywany jak kula u nogi w Polsacie? Od 1/16 transmitują przecież wszystko. Komentarz to już inna para kaloszy. ;)

nom mi się właśnie o komentarz rozchodzi w pucharze włoch w CP.... choć zazwyczaj mi gadające głowy nie przeszkadzają i marudzą coś w tle to tego "produktu" zdzierżyć bez % nie sposób :P A wracając do Eleven oczywistym jest, że spadnie ilość spotkań z poszczególnych lig ze względu na brak czasu antenowego, niemniej jeśli ogólna liczba transmisji zostanie utrzymana i meczyki pikników w tygodniu daleej będą pokazywane to szacunek wielki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF jak to skomentujesz? Dwa pierwsze mecze z niemieckich boisk, w 2 sezony Serie A tego nie miałeś. Dlaczego? 

Zastanówmy się czy jakakolwiek stacja telewizyjna w Polsce miała kiedykolwiek studio na włoskim stadionie przy okazji meczu Serie A  :wink:

 

Można mieć ambiwalentne spojrzenie na tę sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy się czy jakakolwiek stacja telewizyjna w Polsce miała kiedykolwiek studio na włoskim stadionie przy okazji meczu Serie A :wink:

 

A co w tym fajnego dla widza? Radochę mają dziennikarze. W przypadku komentarza ze stadionu widz "zyskuje" co najwyżej brak synchronizacji dźwięku z obrazem i niejednokrotnie słabszą jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest ramówka Eleven Extra na dni 21-27.08 sierpnia, co pokaże?

- Elite League w poniedziałek o 20:30

- Ligue1 2x - Monaco i PSG (norma)

- Bundesliga w sobotę o 15:25 (znów 3 mecze z tej godziny)

- Serie A - mecz Juve w sobotę o 18

- La Liga w niedzielę o 18.10

- CS: GO w sobotę o 22.

Sumując z piłki między 25.08 a 28.08 mamy:

8x La Liga

7x Bundesliga

4x Serie A

4x Bundesliga 2

2x Ligue 1

Na Championship miejsca brak, z belgijskiej wcisnąć Anderlecht chociaż by mogli, o szkockiej (o ile w ogóle mają bo i skrótów brak) to już nie wspominam. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...