Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@TVManiac, na każdym kroku próbujesz udowodnić, jakie to Eleven super, tanie i najlepsze na świecie. Co z tego, że mają więcej meczów, jak mnie interesuje LM, ESA i PL? Mam wrażenie, że dla Ciebie nie ma znaczenia kto gra, tylko ma być dużo i często. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVManiac, na każdym kroku próbujesz udowodnić, jakie to Eleven super, tanie i najlepsze na świecie. Co z tego, że mają więcej meczów, jak mnie interesuje LM, ESA i PL? Mam wrażenie, że dla Ciebie nie ma znaczenia kto gra, tylko ma być dużo i często. Co kto lubi.

 

A mnie interesuje Serie A i LM i co ? Jednak tutaj nie o to chodzi, a o zaangażowanie, ilość spotkań i to, że facetom w Eleven się chce. O cenie nie wspomnę. 

 

Natomiast Ty nie potrafisz obiektywnie spojrzeć, że 5+6 spotkań max na kolejkę, bo tyle się szykuje w szczycie sezonu już od 18/19 to będzie trochę mało w stosunku do 11 meczów na dzień czy 1,5 dnia w Eleven ;) Abstra[beep]ąc już kompletnie od tego co kto lubi...Rozumiem, że ani LL, ani Bundesliga, ani Serie A, ani całe Ligue 1 to już nie premium, bo nie ma ich C+ ;) Aaa i pewnie LM też dołączy do niepremium. Za to stanie się nim polska liga ręczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię, ale nie potrafię ogarnąć dlaczego nagle wyleciała z zainteresowań LM ;) Pewnie ESA też wyleci jak ją ktoś podkupi. I tylko do tego zmierzam ;)

 

Z kolei uciekłeś zgrabnie od porównania, bo jest miażdżące na korzyść 11 - cena, ilość, programy...ale wieem, nie to logo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop - ja po prostu patrzę ogólnie, a nie przez pryzmat tego co lubię. Gdybym miał gloryfikować stację, bo mi pokazuję to co lubię to musiałbym lubić Elevena za Serie A, C+ za LM i Polsat Sport News za e-sport ;)

 

Z kolei jak się spojrzy ogólnie na to co oferują poszczególne programy to Eleven już na początku przebił poprzedników ilością transmisji, choć wtedy powiedzmy byli jeszcze z C+ na równo według mnie. Jednak kiedy Eleven zasypał nas studiami w sb, ndz i pon to dla mnie zdecydowanie stał się najlepszą stacją sportową w Polsce i to nie dlatego, że lubię Serie A, tylko dlatego, że podoba mi się ilość + opakowanie. C+ aktualnie jet dla mnie na drugim miejscu, a na trzecim kanały CP, jednak jak LM zawita do CP i zrobią z niej drugie Euro2016 (które bardzo przypadło mi do gustu) to dogonią w tym momencie C+. Jest to ocena czysto przez pryzmat ilości spotkań, studia, czasu programu LIVE, przygotowania merytorycznego prowadzających (zarówno poważnych faktów jak i ploteczek - mnie się Salak podobał z tym np. w C+) no i cena.

 

Dodam, że Ligue 1 czy LL specjalnie się nie interesuję, ale zerknę czasami na meczyk dzięki Elevenovi, bo zainteresują mnie tym w Eleven Gol LIVE. Żeby mnie tak ktoś mocno zainteresował PL to ciężko, bo magazynu z gadającymi głowami nie ma. Po prostu sobie porównuję ogólnie co mają do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie dociera do Ciebie, że nie każdy patrzy na ilość. Ja oglądam Ekstraklasę, LM, Premier League, La Ligę i czasem Bundesligę oraz NBA(w tej kolejności). Ze względu na brak czasu tylko wybrane mecze i zupełnie wystarczało mi transmitowanie 4-5 meczów ligi hiszpańskiej w C+. Naprawdę 99% kibiców nie ogląda wszystkiego jak leci, byle to była piłka kopana. :) Jeśli miałbym z czegoś zrezygnować, to szybciej byłby to Eleven, bo nie wyobrażam sobie nie oglądania meczu Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon mam po raz setny Ci powtórzyć, że nie chodzi o oglądanie 100% ligi tylko o DOSTĘP do 100%....i biją na głowę tym konkurencję. Nowoczesność mówi Ci to coś? Interaktywność ? Wykorzystanie tt chociażby itp.

 

I powtórzę jeszcze raz ja nie porównuję z punktu widzenia czy ktoś lubi Legię, Wisłę, MU czy Kwidzyń tylko porównuję ogólnie ofertę programową,ilość LIVE, dostępność, cenę i opakowanie i biją tym na głowę każdą stację.

 

PS. Jak lubisz jak stacja narzuca Ci spotkania (i tutaj muszę Cię poprawić, bo nie było 4-5 tylko 3-4 mecze :P ) spoko, ja nie lubię - kocham wybór i stąd mam np. Eurosport Player, a Eleven jego brak u siebie kompensuje ilością spotkań. Swoją drogą tv mają jeszcze u nas przyszłość mając tak niewymagającego i łykającego co mu podają widza, bo mnie dostęp do 3-4 czy tam 5 spotkań i ich narzucanie rajcowało z 10 lat temu. I tutaj uważam, że Eleven powinien udostępnić w swoim playerze 100% spotkań, żeby każdy miał wybór. Niemniej jednak mają go znacznie większy niż wcześniej konkurencja.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon - ja jestem generalnie za dostępem online do tych wydarzeń. Dla mnie i tak mało te 5 spotkań, tylko piszę, że lepiej niż bywało. Co do Bundesligi i Serie A to jest oczywiście ryzyko, dlatego mnie ta liga nie cieszy w Eleven, ale aktualnie biją na głowę pod kątem ilości konkurentów. 4 kanał powinień być, ale nie wierzę, że go uruchomią, o dostępie na zasadzie ESP Player też pewnie możemy pomarzyć. Natomiast Eleven poprawił standard co do ilości, wreszcie ktoś pokazał, bo to rozwija nasz rynek praw sportowych i zmusza do rywalizacji, więc mnie cieszy bo nawet jak ktoś łyknie te prawa po nich to będzie musiał puszczać tyle co 11, bo tak kibic się już przyzwyczaił. Coś na zasadzie OS, który kiedyś pokazał, że można pokazywać wszystkie mecze z naszej ligi.

 

Natomiast prawda jest taka, że nasz rynek jest zacofany i interaktywności nie ma. Pewnie to się zmieni z czasem, ale warunek jest jeden C+ musi być również w sieci bez abonamentu. Zmiana już jest, bo Eleven, a teraz LM zapewne w Ipli, więc monopol satelitarny się kończy i za to jestem 11 wdzięczny. C+ moim zdaniem podobnie wyjdzie z C+Sport do netu, bo po prostu odpływ eNkowiczów, który ich czeka po stracie LM będzie duży. Jednak to napoczął Eleven w 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy odpływ będzie duży, to pokaże czas. Mi się coś wydaje, że tak czy siak, abonenci nc+ będą mieli dostęp do LM i wcale się nie dziwię, jak CP uruchomi kanały pokroju Polsat Volleyball 1-4 czy Polsat Sport 2, 3 (a może Polsat Futball 1-4?), gdzie będą pokazywane mecze rozgrywane w ramach LM i które udostępni kablówkom, nc+ i Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Eleven poprawił standard co do ilości, wreszcie ktoś pokazał, bo to rozwija nasz rynek praw sportowych i zmusza do rywalizacji, więc mnie cieszy bo nawet jak ktoś łyknie te prawa po nich to będzie musiał puszczać tyle co 11, bo tak kibic się już przyzwyczaił. 

Naprawdę w to wierzysz? Co im zrobisz jak puszczą mniej? Umowę podpiszesz na co najmniej rok i jej nie masz prawa zerwać. 

Moim zdaniem powinny być specjalne kanały tworzone dla ligi i mecze gwarantowane. Inaczej mogą mówić tak jak teraz, że kanał przecież nie zniknął. Co z tego, że zamiast meczów LM pokazuje powtórki golfa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast prawda jest taka, że nasz rynek jest zacofany i interaktywności nie ma. Pewnie to się zmieni z czasem, ale warunek jest jeden C+ musi być również w sieci bez abonamentu. Zmiana już jest, bo Eleven, a teraz LM zapewne w Ipli, więc monopol satelitarny się kończy i za to jestem 11 wdzięczny. C+ moim zdaniem podobnie wyjdzie z C+Sport do netu, bo po prostu odpływ eNkowiczów, który ich czeka po stracie LM będzie duży. Jednak to napoczął Eleven w 2015r.

Ten warunek nic nie daje, nic nie gwarantuje. Też jestem za tym, aby mecze które nie znalazły się w ramówce trafiały w net ( Eleven przed startem niby o tym mówił) i ja mogę za to zapłacić i to żaden problem stworzyć 2 pakiety Eleven u operatorów normalny i Eleven+ net.  To samo tyczy się C+, pewnie nie są w stanie pokazać całego sezonu np. NBA ale parę meczy więcej na pewno dałoby radę puścić tylko w net. A jakaś dodatkowa opłata sprawia, że kto będzie chciał kupi kto nie to ma to co w tv.

 

@the cable guy tylko to nie jest do końca dobra wizja, bo to oznacza spore podwyżki. Zresztą to chyba nie realne jest w TV a nawet w internecie jest masę problemów np. jak rozwód przy Tenis TV ATP i WTA.  A to podobnie jak UFC czy amerykańskie sporty to są światowe rozgrywki a w piłce tak nie jest, bo można się spierać która liga jest lepsza i każdy może mieć racje, że ta akurat jest lepsza. Myśląc o koszykówce kojarzy ci się NBA, myśląc o piłce jeden powie La Liga, drugi Premier League a trzeci Liga Mistrzów itd więc ciężko by było to zdefiniować co się opłaca a co nie. Dlatego wydaje mi się, że tam łatwiej jest wprowadzać takie rozwiązania.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w to wierzysz? Co im zrobisz jak puszczą mniej? Umowę podpiszesz na co najmniej rok i jej nie masz prawa zerwać. 

Moim zdaniem powinny być specjalne kanały tworzone dla ligi i mecze gwarantowane. Inaczej mogą mówić tak jak teraz, że kanał przecież nie zniknął. Co z tego, że zamiast meczów LM pokazuje powtórki golfa?

 

Ludzie tego nie kupią :) Jak OS pokazał, że całą ligę da się pokazać to jakoś od tego czasu C+ nigdy nie wrócił do formuły sprzed 2008 r. (czy jakoś około tego) czyli do 3 spotkań. Z innymi ligami będzie to samo - tylko raz ktoś musi pokazać klientowi, że można więcej...

 

 

Ten warunek nic nie daje, nic nie gwarantuje. Też jestem za tym, aby mecze które nie znalazły się w ramówce trafiały w net ( Eleven przed startem niby o tym mówił) i ja mogę za to zapłacić i to żaden problem stworzyć 2 pakiety Eleven u operatorów normalny i Eleven+ net.  To samo tyczy się C+, pewnie nie są w stanie pokazać całego sezonu np. NBA ale parę meczy więcej na pewno dałoby radę puścić tylko w net. A jakaś dodatkowa opłata sprawia, że kto będzie chciał kupi kto nie to ma to co w tv.

 

Szkoda, że właśnie Eleven tak nie zrobił, ale może kiedyś...choć szczerze, to w to nie wierzę ;) C+ do netu da sporo, bo wykupujesz kontent, który Cię interesuje (bardziej to mam na myśli), a nie całą otoczkę SAT plus inne kanały premium. Eleven pokazał, że mozna zapodać prawa premium bez satki w necie i bez abonamentu za jednorazowym sezon pass. C+ może też tak zrobi, a wtedy już np. dla mnie byłoby bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to decyzja operatora jak sprzedaje. To w sumie kwestia biznesowa co im się bardziej opłaca i pewnie też tego kwestia, że Eleven wchodził dziś na rynek więc musieli być inni niż C+ bo gdyby zdecydowali się na to samo to byłoby im ciężej. 

 

Tylko, że to chyba jest miejsce dla bukmacherów, bynajmniej do tej pory tak było. Do tej pory poza LM, Premier League i  ESA praktycznie wszystko inne było na Bet365 po zmianach już niestety nie ma i jest wolne miejsce bo polscy mają słabą ofertę.  Francuską czy Włoską można było oglądać sobie jak się chce, każdy mecz.  I jeśli ktoś ma to zagospodarować to oni bo to jest chyba najbardziej potencjalna grupa zainteresowana najbardziej dostępem ludzi to ci grający u nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo,bo info dosyc stare ale BT podalo wstępny kalendarz transmisji brytyjskiej ligi żużlowej.Oczywiscie w Eleven powinno to wszystko leciec:

 

British Speedway Premiership fixtures 2017 Calendar
Mon 19th June - British Final - Belle Vue 
Mon 26th June - Poole v Belle Vue
Mon 10th July - Wolverhampton v Rye House
Mon 17th July - Leicester v Swindon
Mon 24th July - Belle Vue v Wolverhampton
Mon 31st July - Reserved
Mon 7th August - King's Lynn v Somerset
Mon 14th August - Somerset v Leicester
Mon 21st August - Swindon v King's Lynn
Mon 28th August - Rye House v Poole
Mon 4th September - TBC
Mon 11th September - Premiership Semi Final 1 Leg 1
Mon 18th September - Premiership Semi Final 2 Leg 1
Mon 25th September - Premiership Semi Finals 1 AND 2 Leg 2
Mon 2nd October - Playoff Leg 1 (Promotion/Relegation Playoff)
Wed 4th October - Playoff Leg 2 (Promotion/Relegation Playoff)
Mon 9th October - Premiership Grand Final Leg 1
Wed 11th October - Premiership Grand Final Leg 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci w piaskownicy lepsze nc+ czy 11 ? Jeśli ktoś interesuje się np. tylko F1 - a znam takich to Eleven jest bezkonkurencyjne podobnie w przypadku ESA37 - jeśli ktoś delektuje się kopaniem piłki nad Wisłą to nc+ jest rewelacyjne :)

Niemniej widać różnicę w zaangażowaniu (ilość spotkań) i w cenie dla 11 oraz jakości obrazu w sat dla nc+.

Wybór należy do nas klientów,  jeśli ktoś nie jest jakimś pasjonatem danych rozgrywek czy teamu  i lubi pooglądać sobie zwyczajnie sport w weekend to opcją tańszą z większą ilością mięcha jest 11.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...