Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem, dlaczego ludziom nie pasuje studio przed meczami na Eleven? Dla mnie jest o półkę wyżej od C+. W Eleven jest większy humor, ciekawsi goście jak ludzie z Przeglądu, czy z portalów internetowych, czy też trenerów, czy piłkarzy. Jest dużo statystyk czy rozmów przez Skype ze znanymi zagranicznymi dziennikarzami. A w C+ to tylko suche fakty, żadnych statystyk, goście pokroju Mielcarskiego i honoru jakoś nie ma, tylko wszystko na sztywno i poważnie. To nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio jest super sprawą jeśli nie koliduje i nie wyrzuca z ramówki sportowych transmisji "na żywo". 

 

Co do studia Eleven to wolę "gwiazdy" twittera typu Lebiedziński, Borkowski, Urban, które mają coś niebanalnego do powiedzenia niż ex-"gwiazdy" polskiego futbolu typu Majdan, Czachowski, Łapiński, Żurawski którzy: albo nie mają nic ciekawego do powiedzenia, albo gadają głupio, nudno, na alibi. 

 

Chociaż jeśli mam być szczery to jestem rozczarowany wspomnianymi twitterowcami. Na TT błyszczą, zapodają kapitalne wpisy, ale poza światem internetu już tak rewelacyjnie to nie wygląda niestety. Merytorycznie oczywiście zjadają Hajtowników, Wojtalów i innych Kowalczyków, ale do TV moim zdaniem też się zbytnio nie nadają. Oddzielmy świat pisany od świata mówionego. Oddzielmy świat wirtualny od świata realnego. Lebiedziński ma paskudny głos, zero wygadania, z jego ust często wydobywają się przerywniki typu yyyyyyyyy, eeeeeee, yyyyyy... reasumując antytalent telewizyjny. Borkowski bez dostępu do Wi-Fi też jest skończony. Bez pomocy stron www nie ma nic ciekawego do powiedzenia, bo na mnie nie robi wrażenia to, że lepiej wypada na tle Czachowskiego. To taki trochę efekt Stanowskiego, który na wizji wygląda bardzo przeciętnie, a pióro ma świetne. No niestety, ale talent telewizyjny jest jak talent piłkarski. Albo się to coś ma, albo się tego nie ma. W Polsce ostatnimi czasy zrobił się jakiś bum na zapraszanie dziennikarzy prasowych do studia lub przemianowywanie ich na dziennikarzy telewizyjnych. No i potem widzimy tego efekty w postaci Cezarego z Pazurem, śliniącego się na wizji Michała Pola czy też bełkoczącego / jąkającego się Wilkowicza. Oczywiście zdarzają się pozytywne wyjątki, ale jest ich znacznie mniej od tych negatywnych.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor specyficzny i  może to komuś nie pasować. No, ale dziennikarze młodzi i mają luz. Kiedyś to będzie to znak rozpoznawczy 11 i praca tam będzie marzeniem każdego dzieciaka. Studio się nie nudzi, jak nie ma Wilkowcza. Takie Polsaty i C+-y nie wpuszczają młodych.

Info o przetargu było tu https://twitter.com/SportFTA

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rosji na pewno pojedzie Sokół, a w Warszawie na pewno będzie komntowal Kapica. Gąsiorowski pewnie wróci na treningi, więc pewnie tez będzie komentował.


W Polsce ostatnimi czasy zrobił się jakiś bum na zapraszanie dziennikarzy prasowych do studia lub przemianowywanie ich na dziennikarzy telewizyjnych. No i potem widzimy tego efekty w postaci Cezarego z Pazurem, śliniącego się na wizji Michała Pola czy też bełkoczącego / jąkającego się Wilkowicza. Oczywiście zdarzają się pozytywne wyjątki, ale jest ich znacznie mniej od tych negatywnych.

Dzisiaj #ElevenF1 prowadziła Aldona Marciniak z Przeglądu Sportowego. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wynikow oznacza,że ani Eleven nie odpuszcza ani C+ z Eurosportem, bo jakby oferty były rozbieżne wobec siebie to już byśmy dawno wiedzieli o wynikach przetargu. Jestem ciekaw jak to będzie jak dalej będą równe oferty. Według mnie są dwie opcje. Albo będą decydowały znajomości(wygra Eleven),albo będą czekać,dopóki któraś stacja tak podbije stawkę,ze druga padnie. Teraz jedno jest pewne,że nikt nie odpuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wynikow oznacza,że ani Eleven nie odpuszcza ani C+ z Eurosportem, bo jakby oferty były rozbieżne wobec siebie to już byśmy dawno wiedzieli o wynikach przetargu. Jestem ciekaw jak to będzie jak dalej będą równe oferty. Według mnie są dwie opcje. Albo będą decydowały znajomości(wygra Eleven),albo będą czekać,dopóki któraś stacja tak podbije stawkę,ze druga padnie. Teraz jedno jest pewne,że nikt nie odpuszcza.

jest tez 3 opcja bedzie decydowac  kilkuletnia wspolpraca wygra canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że jeśli nie ma wyników to znaczy, że nie ma głównego faworyta do wygranej, więc oferty pewnie będą podobne. Mam nadzieję, że wygra Eleven, bo wtedy można już na dobre podziękować C+. Tyko LM mnie przy nich jeszcze trzyma, bo angielską przeżyję.

 

Z kolei fajne byłyby studia przed LM i po - na pewno byłoby mega żywiołowo, tak samo jak w Eleven GOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...