Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven robi sobie kpine z drugiej ligi angielskiej i niżej. Grają kolejkę w tym tygodniu a oni nie pokazują żadnego meczu przy " wypchanej po uszy ramówce w środku tygodnia ". Po co kupować takie prawa do transmisji? Zeby wszyscy myśleli jacy oni są fantastyczni? bo mają tyle lig. SKANDALISCI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że akurat w przypadky Sky Bet Championship faktycznie wiele meczów nie ma przekazu telewizyjnego.

To jest to samo co meczami sobotnimi o 15:00 naszego czasu (tylko jedno spotkania jest transmitowane dla nadawców zagranicznych).

Pokażą Sky Bet Championship oraz Ladbrokes Premiership w okresie świąteczno-noworocznym, kiedy pozostałe ligi będą pauzowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TV jakiej jeszcze nie widzieliście. Jak pisałem o tym, że najpierw aby się tak tytułować to trzeba zasłużyć, a było to ponad rok temu, to co niektórzy chcieli mnie zlinczować. Studio budowane od kwietnia 2015 też piękne... Nawet z hologramem na stadionie jak w Reichu... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w Eleven dziś wieczorem francuska zamiast hiszpańskiej. na ostatnią chwilę, jak zawsze, typowo w Eleven. :)

A transmisje sportów walki... dzisiejsza gala M1 Challenge jest w czwartek o 22.30 dopiero.

W oficjalnej ramówce którą dostałem wczoraj nie ma nic o M1 Challenge 71, ani dzisiaj, ani nigdy, w EPG na CP to samo. Dziwne tylko że strona nc+ wprowadza ludzi w błąd. To chyba jest provider 11, i powinni mieć info z pierwszej ręki.

 

Edit

A żeby na drugi raz nie czekać. i nie narzekać jak czegoś - czytajcie tę stronę http://programtv.naziemna.info/program/stacja/eleven to najlepsza strona  z programem z jaką się kiedykolwiek spotkałem. Zauważyłem że gdy dostaje te ramówko od szefa, u nich już one są. Więc nagrodę jakąś powinni dostać.   

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnej ramówce którą dostałem wczoraj nie ma nic o M1 Challenge 71, ani dzisiaj, ani nigdy, w EPG na CP to samo. Dziwne tylko że strona nc+ wprowadza ludzi w błąd. To chyba jest provider 11, i powinni mieć info z pierwszej ręki.

Na głównej jest w rozpisce i w EPG  NC+ też a to dostają od Eleven.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem to ale pokaże wam inny artykuł: https://satkurier.pl/news/152790/transmisje-w-eleven-16-meczow-czolowych-lig.html i nic ne ma. Ktoś się zasugerował nc+. Juras też nic nie wspominał na TT, a zawsze zapowiada tam. Panowie trzeba konfrontować różne źródła, a przecież na stronie 11 też nie było napisane.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze te reklamy na ekranie w trakcie meczu powoli robi się to denerwujące.Niech sobie reklamują w przerwie lub w innym czasie ale nie w trakcje meczu.Nie po to  płacimy  dodatkowo za kanały by ktoś zaśmiecał ekran reklamami.Ale niestety takie czasy doczekaliśmy sie tv z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski wyżej s.. jak du.. ma. Z jego szumnych zapowiedzi z kwietnia 2015 wynikało, że naprawdę chcą zrobić coś ciekawego, a okazało się, że jego marzenia nie są takie proste do spełnienia. Też mnie irytują te reklamy na 1/3 ekranu, w szczególności, że opłata jest dodatkowa za nie. Gdyby były dostępne w pakietach podstawowych pretensji bym nie miał, jedynie bym się powk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem czemu on na Twitterze jest taki negatywnie nastawiony do ludzi. Ktoś napisał, że na telemagazyn.pl jest info iż za tydzień GP Formuły 1 poleci na Eleven Extra, a ten chce za wszelką cenę tego kogoś przygnieść i pisze, że to bzdury i w ogóle skąd ludzie biorą te ramówki. Po raz kolejny przekonuję się, że Twitter może wykrzywić opinie o ludziach :D

Zauważyłem.

 

Mirosławski generalnie ma jakiś garb pełen kompleksów. Gość wyśmiewa się z 12-letnich Maciejów z Hrubieszowa, 14-letnich Janków z Węgleszyna i innych 15-letnich Jarków z Bolesławca tak jakby sam był Patrickiem z Miami, a tu niestety sam jest dwudziestoparoletnim Patrykiem z Zielonej Góry przychodzącym do pracy w swetrze... i żeby było śmiesznie Andrzeje, Janusze, Krystiany, Marki i inne Czesławy z różnych polskich miejscowości są jego targetem. 

 

Nie podoba mi się jego postawa i zachowanie. Nie podobała mi się w asie wywiadu kiedy nazywał kobiety "d.u.p.a.m.i". i tak samo nie podoba mi się teraz. Szefowi redakcji coś takiego nie przystoi nawet jeśli ma 20+ lat i gila pod nosem. Gość swoim zachowaniem przypomina takiego typowego nowobogackiego wieśniaka przez co jest dla mnie bardzo odpychający. Zarówno w mediach społecznościowych jak i wypowiedziach. Również dlatego do czego często nawiązujecie - dlatego, że kłamie w żywe oczy i nie dotrzymuje słowa. A jeśli szef redakcji odwala coś takiego to albo jest słabym szefem redakcji albo niewiele w tej stacji ma do powiedzenia. 

 

Lubię Eleven i jeśli miałbym wskazać piętę achillesową tej stacji to byłby nią właśnie Mirosławski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo trzech kanałów brak transmisji Rhein- VIVE !! Nie pokazują spotkania triumfatora Champions League, który przy okazji jest polską drużyną. Czy Eleven ma centralę w Paryżu,a może w Rzymie?? Żenada, żebyście się po[beep]li tym futbolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...