Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym, że bitrate poleciał w dół, to logo na obu kanałach jest od kilku dni mało transparentne. Długo nie nacieszyliśmy się. ''Mądre głowy'' w Eleven'' uznały, że transparentne logo jest dla nas za dużym luksusem i postanowiły je zmienić. Krwistość czerwieni jest najważniejsza i ma być widoczna jak gwiazdy na niebie w bezchmurną noc. Oczywiście powiększenie loga jest tylko kwestią czasu.

 

P.S. Panie Mirosławski, czy pan jest zadowolony z (nie)jakości obrazu na Eleven Sports? Mój znajomy Niemiec, gdy zobaczył jak wygląda ten kanał, to aż się za głowę złapał i stwierdził, że jestem nienormalny abonując ten kanał. W niemieckim SKY taki numer by nie przeszedł, zwłaszcza w przypadku kanału premium dodatkowo płatnego. Abonenci wszczęliby taki szum, że SKY i nadawca musieliby natychmiast zainterweniowć.

Nie chcesz nie ogladaj.Jak masz miliony dolców to stwórz swoja telewizje i pokaż jak to się robi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście dziwi wykupywanie w tym momencie. Czyli jesteście fanami jedynie w dwa dni, gdy gra Real z Barceloną?? Do @stronniczy90 kto ma możliwość wykupu w TV to ma,a kto nie ma to nie wykupu. Więc takie apele mnie śmieszą. 

 

Jak większość tzw "sezonowców", czyli kibiców Realu, Barcelony i innych  drużyn z futbolowego topu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wykupiłem na dzisiejszy mecz bo wiem, że będą niemiłosierne lagi i to nawet na chińskich serwerach. Tak jest co roku, to samo.

Rok temu było to w Canal+, który był w każdej kablowce i nc+. A Eleven teraz jest w nc+ i to nie każdy ma go wykupiony. Więc lagi będą niemiłosierne, będzie obciążenie serwerow i padnie Player.

Już Real vs Sevilla się cięło i były lagi a co będzie przy Real vs Barca?

 

rok temu koledzy opowiadali, że nawet chiński serwer nie dawał rady, nawet na w**b.tv nie dało się obejrzeć meczu normalnie. Ja miałem dobrze bo miałem Canal+, ale w tym roku mało kto ma Eleven więc to wielki test dla Playeru.

 

nie mam ochoty ryzykować oglądaniem tego przez neta. Skąd mam pewnośc, czy nikt mi kabli nie przetnie w TP na centrali? Skąd mam mieć pewność, czy dzisiaj o tej godzinie TP nie przeprowadzi modernizacji?

Przez satelitę mam pewnośc 200%, jedynie bomba atomowa mogłaby zakłócić mi odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to wypali, ale Eleven nieźle zaplusował studiem w Madrycie. Prowadzącym będzie Mateusz Święcicki, a gośćmi Marcin Gazda i Rafał Lebiedziński, a oprócz nich duet komentatorów - Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała. Studio ma być również z murawy.

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to wypali, ale Eleven nieźle zaplusował studiem w Madrycie. Prowadzącym będzie Mateusz Święcicki, a gośćmi Marcin Gazda i Rafał Lebiedziński, a oprócz nich duet komentatorów - Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała. Studio ma być również z murawy.

 

Oo kurdę ;) Serio z murawy? :) Już ich kocham <3

Takie detale świadczą o jakości i o tym, że sa zaangażowani w projekt a nie jak Canal+ z dziupli w Wawie 2x2 m2

 

Brawo Eleven :)

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny czy do godziny :)

 

@Strain dla mnie to Gran Derby, czyli największe z największych derbów Europy i Świata. el Clasico nie brzmi tak potężnie jak Gran Derby :)

 

Dziś wielka uczta ;)

Dziś też sprawdzian strimów oraz Playera, ciekawe czy uciągnie to, czy będą lagi, czy zacinki. Ja tam wolę zapłacić nawet 30 zł za jeden ten mecz, bo przez satelitę może jedynie bomba atomowa mi popsuć mi plany. Grad, burza, nawet silna nawałnica nic nie zakłóci mi sygnału, bo nawet w burzy mam silny sygnał :)

(ostatnio nawet na ruskim strimie w meczu Real Vs Sevilla cięło, o Polskim nie wspomnę)

 

PS. Oby Wam dostawca usług internetowych nie zrobił psikusa i nie wyłączył neta :P Albo jakiś chuligan nie przeciął kabli w centrali na TP/Netii, itd. Lepiej się ubezpieczyć i normalnie w spokoju na TV obejrzeć mecz.

 

PS2. Po tym meczu od razu hit włoskiej ligi :D Mmm, dziś piękny dzień :D

Canal+ zdecydowanie daleko z tyłu. Nic nie ma nic a nic dziś dla mnie do oglądania na C+ :/ Bo angielskiej ligi nie będę oglądał, dla mnie ważniejsze są Gran Derby Świata :)

 

Ale jako farbowany Hiszpan (nie wiem czy konkretnie farbowany Kastylijczyk czy farbowany Katalończyk) raczej mógłbyś posługiwać się nazwą używaną przez samych Hiszpanów. Ale jak już masz swoją sztucznie wymyśloną nazwę to chociaż zwróć uwagę, że nie piszesz jej w pełni po hiszpańsku/po polsku (podpowiem, że w dwuwyrazowej nazwie użyłeś tylko jeden wyraz w języku hiszpańskim)

 

Jeśli ktoś miał/ma obawy czy mu na player.pl będzie zacinało to w porę postarał się znaleźć alternatywę w postaci lokalu/znajomego, który posiada normalnie Eleven (w sytuacji gdy samemu się nie posiada tego kanału). Gorzej jak takiej możliwości ktoś nie ma (lub jest to utrudnione w postaci bardzo dalekiej odległości).

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie mają dostępu do ELEVEN-ów mogą oglądać mecz na kanale DAJTO HD z czeskiej platformy Skylink o ile mają karty kodowe :)

Plus dla bardziej koneserów z TV UHD lub tunerem VU+ solo 4K za darmo przekaz 4K z 12.5W https://forum.satkurier.pl/topic/13261-el-clasico-w-4k-satfta/?do=findComment&comment=1066659

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...