Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały Eleven w Winogradzkiej Telewizji Kablowej. Wszędzie są w pakietach podstawowych, a w nc+ za dodatkową opłatą.

No niestety  ,nc+ nie ma wstydu i honoru żeby od abonentów canal+ pobierać opłaty za eleveny.Osobiście nie mam zamiaru płacić za eleveny,czekam jak sie pojawi w CP w podstawowym pakiecie to bez mrugnięcia okiem biore CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to sorry. W takim razie, to Satkurier dał ciała:

https://satkurier.pl/news/121076/2410-la-liga-celta-vigo-8211-real-madryt-w-eleven.html

 

niedziela, 25 października
 
09:15 Maraton w Wenecji, Eleven Sports
12:00 La Liga: Levante – Real Sociedad, Eleven
12:30 Serie A TIM: Sampdoria – Hellas Werona, Eleven Sports
14:00 Ligue 1: Reims – AS Monaco, Eleven
15:00 Serie A TIM: Juventus – Atalanta, Eleven Sports
16:00 La Liga: Las Palmas – Villarreal, Eleven
18:00 Serie A TIM: Fiorentina – AS Roma, Eleven
20:30 La Liga: Atlético Madryt – Valencia, Eleven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wislok

Nie zapominam o tym, ale wyobraźmy sobie jak czuje się fan ligi francuskiej po obietnicach kierownictwa stacji o emisji 5 meczów co kolejkę? Nie pamiętasz jak byłeś wkurzony jak Eleven nie wyemitował meczu piłki ręcznej?

Byłem wkurzony i miałem powód, bo nie oczekuję,że będą pokazywać 5-6 spotkań piłki ręcznej, ale mecze VIVE cieszą się ogromnym zainteresowaniem czego dowodzą słupki oglądalności w Canal+. Mówimy także o czołowej polskiej ekipie z sukcesami, Wiadomo ktoś może być rozczarowany,ale warto pamiętać o tym kiedy taka deklaracja była składana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem dziś o godzinie 15:20 że szykuje się ciekawy mecz na eleven na godz 16:00. Pomyślałem, że skoro mam nc+ wraz z canal+ to dokupię sobie

pakiet eleven za 7.50 zł na 12 miesięcy. Już wciskałem zamawiam usługę w swoim ice, gdy przeczytałem na tym forum iż ktoś długo czeka na włączenie a mi zależało żeby obejrzeć mecz rozpoczynający się za 40 minut. Więc szybki telefon do nc+, oczekiwanie 5 minut na połączenie i 20 minut później eleveny działają bez problemu.

Co prawda nie jest to jakość obrazu jak na canal plus sport ale idzie spokojnie obejrzeć - jest to coś pomiędzy sd a hd- najważniejsze że murawa nie pływa :)

A meczyk celta-real palce lizać !!!

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez satkę jakość taka sobie, to nie ma co się dziwić, że przez player.pl nie ma fajerwerków. Jako posiadacz Nc+, wybrałem jednak opcję właśnie przez player.pl, bo jak pisałem wcześniej, liczy się dla mnie dostępność w różnych miejscach. Np teraz siedzę ze znajomymi na jesiennym grillu i oglądam na lapku :)

Mecz faktycznie b. dobry. Gdyby nie Ospina, spokojnie mogło by być 5:2 dla Celty. Facet broni w nieprawdopodobnych sytuacjach.

Na drugim lapku West Ham - Chelsea z C+Sport Online, a wszystko z LTE Play Internet Na Kartę, weekendy bez limitu za 10 złociszy miesięcznie ;)

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zmienić loga to nikt was by się nie połapał.Dla zwykłego widza nie ma różnicy między jakością Eleven a C+. Tylko forumowi maruderzy narzekają dla zasady.

 

Świetnie komentuje Ćwiąkała.Znacznie lepiej się go słucha niż pana Orłowskiego z irytującym R.

 

Jeśli chcesz mi powiedzieć, że mecz który właśnie oglądam na eleven HD (celta-real) jest IDENTYCZNY POD WZGLĘDEM JAKOŚCI OBRAZU jak mecz, na który przełączyłem na chwilę (whu-che) na c+ sport 2 - TO JA NIE MAM WIĘCEJ PYTAŃ :) bo dla mnie obraz z meczu c+ wygląda jakby był naprawdę w jakości hd i WIDZĘ RÓŻNICĘ na własne oczy - czy się to komuś podoba czy nie. Obraz na eleven ZDECYDOWANIE gorszy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza rewelacyjnym Ćwiąkała, wczorajszy mecz komentował też Marcin Gazda (chyba nie przekręciłem) - świetnie wypadł w roli eksperta, ciekawie dopowiadał i popisał się taką wiedzą jak Orłowski ;) Różne ciekawostki, ploteczki....tak, że po Ćwiąkale w LL też świetny ekspert....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...