Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak rok jest obowiązkowy. Później możesz zrezygnować lub uzyskać kolejny rabat.

Z tym kolejnym rabatem to nie wiadomo jak będzie.

"Dla abonentów posiadających CANAL+, którzy do końca 2015 roku zdecydują się na subskrypcję obu kanałów, opłata miesięczna przez pierwszy rok będzie wynosiła 7,95 PLN, a po tym okresie 15,90 PLN."

 

Z drugiej strony w regulaminie promocji nie ma terminu jej obowiązywania, co kłóci się z w/w komunikatem:

"Okres obowiązywania Promocji: od 12 października 2015 r. do odwołania, z zachowaniem praw nabytych Abonentów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEWs Do wczoraj nic się nie zmieniło (dziś nie oglądałem). Odbieram oba Eleveny z nowych parametrów i na Eleven Sports obraz jest tragiczny - cały czas pływa. Najbardziej jest to widoczne w olicach logo, a właściwie w jego dolnej części. Dźwięk jest również kiepski i proszę nie pisać, że to nieprawda, bo jeżeli ktoś tak twierdzi, to ma widocznie problemy ze słuchem. Do tej pory Eleveny były za darmo, natomiast od 21 października będą za ekstra opłatą 15,90 zł i to skandal, że w takiej jakości będą nadawane. Przed startem kanałów nadawca zapowiadał najwyższą jakość przekazu... No to mamy tą jakość za dodatkową kasę.

 

Bardzo wielu userów pisało na forum, że to wina przepełnionego "starego" transpondera. Jednak na nowym transponderze jakość kanałów się nie poprawiła. Po prostu nadawca tak je nadaje, a nie nc+. Ciekawe, czy ci wszyscy krzykacze, którzy zarzucali innym wygórowane oczekiwania pod względem jakości technicznej oraz twierdzący wprost, że jakość przekazu Elevenów nie budzi zastrzeżeń, nadal tak twierdzą. Ja nie, bo widzę na własne oczy i słyszę na własne uszy, jak są nadawane. Jakość PREMIUM.

Edytowane przez bastekal
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEWs Do wczoraj nic się nie zmieniło (dziś nie oglądałem). Odbieram oba Eleveny z nowych parametrów i na Eleven Sports obraz jest tragiczny - cały czas pływa. Najbardziej jest to widoczne w olicach logo, a właściwie w jego dolnej części. Dźwięk jest również kiepski i proszę nie pisać, że to nieprawda, bo jeżeli ktoś tak twierdzi, to ma widocznie problemy ze słuchem. Do tej pory Eleveny były za darmo, natomiast od 21 października będą za ekstra opłatą 15,90 zł i to skandal, że w takiej jakości będą nadawane. Przed startem kanałów nadawca zapowiadał najwyższą jakość przekazu... No to mamy tą jakość za dodatkową kasę.

 

Bardzo wielu userów pisało na forum, że to wina przepełnionego "starego" transpondera. Jednak na nowym transponderze jakość kanałów się nie poprawiła. Po prostu nadawca tak je nadaje, a nie nc+. Ciekawe, czy ci wszyscy krzykacze, którzy zarzucali innym wygórowane oczekiwania pod względem jakości technicznej oraz twierdzący wprost, że jakość przekazu Elevenów nie budzi zastrzeżeń, nadal tak twierdzą. Ja nie, bo widzę na własne oczy i słyszę na własne uszy, jak są nadawane. Jakość PREMIUM.

Pisałem na fb nc+ e-obsługa z konsultantem,że kanały Eleven nie są w HD - obraz pływa.

On odpisał,że w takiej jakości są nadawane i otrzymali info od nadawcy - kanały Eleven są w HD.

Nc+ nie może nic z tym zrobić i jeśli mi jakość obrazu nie odpowiada to kontaktować się z Eleven.

Nie płaci się za jakość obrazu kanałów tylko za dostęp wg konsula,więc mamy płacić i nie narzekać ;P

 

Zapowiedź El Clásico w Eleven:

https://vimeo.com/142511486

Edytowane przez NEWs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie!! To był kompletny idiotyzm ;) Szkoda anteny, to niech sobie już C+ puszcza ręczną wraz z regatami, a Eleven niech zapodaje meczyk włoskiej i hiszpańskiej ;)

Ręczna z udziałem Vive czy Wisły mają dużą oglądalność a nie każdego interesuje tylko piłka.A tym bardziej mecze Las Palmas Granad czy Malag i co najważniejsze nie wszyscy do mają dostęp to tych kanałów posiadają paczkę C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z punktu widzenia posiadacza C+ to bardzo dobra decyzja. Gdyby w tym czasie nie było żadnych spotkań to OK, niech dublują, ale jeśli jest jakiś mecz to właśnie on powinien być pokazywany.

 

Przy okazji: jest już rozpiska Eleven na weekend - http://www.2x45.info/aktualnosci/38382/program-tv-dla-kibica-futbolu-z-obsada-komentatorow-80-transmisji-nie-odejdziecie-od-telewizora/

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w następnym tygodniu będzie tak samo. Pokażą mecz Chievo - Napoli kosztem pojedynku PSG - St. Etienne. Nie rozumiem tego, bo PSG to marka ligi francuskiej, a praktycznie jej nie pokazują. To tak jakby z Hiszpanii nie transmitować meczu Barcelony czy Realu.

Edytowane przez lukas_k
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaraz sie zacznie biadolenie  :wink:
 

Drodzy Widzowie,
Mamy nadzieję, że polubiliście nasze kanały Eleven oraz Eleven Sports, które udostępniliśmy za darmo na tej stronie w okresie promocyjnym. Od środy, 21 października 2015 r., zapraszamy do skorzystania z oferty naszych partnerów: nc+player.plNetia,East & WestGawexCity-NetElsat. Bądźcie z nami! Mamy dla Was dużo ekscytującego sportu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy poprawią jakość na Eleven Sports w nc+ - koszmarna,obraz cały pływa jak podczas ligi angielskiej w C+.

 

Napisałem do nich na Facbooku zarówno w wiadomości prywatnej jak i w komentarzu. Brak odpowiedzi. Dla mnie te kanały oferują tak mizerną jakość że grzechem jest płacić im coś dodatkowo za taki kicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...