Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej kablówki zablokowały wejście do Polski stacji Fox Sports, dyktując niebotyczne stawki za możliwość prezentowania swojego programu...

To raczej Fox Sports mógł dyktować stawki za udostępnienie kanałów, a nie kablówki. Ten portal futbolplus jest beznadziejny :D

Mam nadzieję, że jednak z beIN to była prawda, bo jak na razie to prawa atrakcyjne, ale mało. Nie wierzę za bardzo, że Eleven samodzielnie to pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek po południu Eleven Sports Network poinformował, że nabył te transmisje na trzy najbliższe sezony. Licencja obejmuje wszystkie mecze na żywo, z odtworzenia i ich powtórki. Uzupełniać to mają programy informacyjne, skróty meczów i analizy ekspertów. Na oficjalnej stronie rozgrywek podani są dwaj właściciele praw do tych transmisji w Polsce: beIN i Eleven

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... hiszpanska

 

NC+ chyba nie mial praw do wszystkich meczow live. Nie przypominam sobie by kiedys pokazali wiecej niz 5 meczow z kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fipii - Sevilla-Atletico Madryt jest meczem ciekawszym, niż Valencia-Depor, dlatego nawet na nc+ pokazywaliby ten pierwszy (choćby ze względu na Krychowiaka). Szkoda, że Valencia nie leci o 22:30, wtedy nie byłoby problemu. Trzeci kanał sprawy na pewno by nie rozwiązał, bo wtedy leciałaby na nim liga włoska, a nie kolejny mecz z Hiszpanii.

 

@milka - Dziwne, że wyskakuje brak Flash Playera, bo tak jak ktoś pisał wyżej, playery Eleven nie są oparte na flashu, tylko na czymś innym. Wiem na pewno, że Player.pl na PS4 nie działał. Przez www chciał Silverlighta, a przez aplikację nie znajdywało wgl Eleven. Ale przez www szło ok. Jak jest na PS3 - nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven ma teraz świetne prawa na start, idealne wręcz. Mają trzy z pięciu najlepszych lig świata, w tym tą najlepszą. Do tego FA Cup, Formuła E, ATP, Liga Mistrzów i Mistrzyń w szczypiorniaku. Brakuje tylko czegoś co mogłoby uzupełnić ramówkę w lato, kiedy ligi kończą zmagania.

 

Wie ktoś jak wyglądają te negocjacje kanałów z operatorami? Kanał ustala stawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i tak będą powoli wychodzić z internetu, chyba, że za opłatą. Teraz walka operatorów o eleven powinna być ciekawa.

 

W necie będzie ciągle, jest to jedno początkowych założeń stacji, jeśli nie będzie w cp to mogę płacić nawet dwie

 

Ale nie będzie bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączą darmowy stream, to też zacznie się narzekanie. Bo wiele osób straci możliwość odbioru kanału. Nie ma możliwości, żeby jednocześnie pojawili się u każdego płatnego operatora. Osiągnięcie porównywalnego zasięgu do np. Eurosportu zajmie im miesiące i lata. Dlatego, nie krytykowałbym tak bardzo obecnej sytuacji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myślę i zacznie się tesknota za kanałami HD canal+ a nie zacinajacy sie eleven w internecie i komentator ktory nie przetlumaczy wywiadu po meczu danej ligi bo nie zna języka.

Mylisz się, w Eleven tłumaczą wywiady. Robią to nie tylko po meczach Ligue 1, ale też i La Ligi. Jedynie z Serie A nie mają wywiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...