Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli może beIN SPORTS udostępni La Ligę dla Eleven Sports Network, tak jak Eleven udostępniło Community Shield dla TVN TURBO, ale w przypadku hiszpańskiej ligi byłoby to na dłuższy okres do czasu uruchomienia przez nich własnego kanału na polskim rynku :)

 

To oni sterują Eleven, mają umowę podpisaną za 2 lata beIN ich prawa to było pewne dla mnie ze długo mp&silva nie będzie miała swojego kanału. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie martwi. Obyśmy w weekend znów nie byli skazani na komentarz Barcelony/Realu przez duet Grzywacz-Majdan. Bo nie wydaje mi się, by w ciągu tygodnia do redakcji ELEVEN dołączyło po 2 komentatorów i ekspertów, którzy zajmą się ligą hiszpańską. A wiele wskazuje na to, że na ELEVEN/ELEVEN Sports pokażą koło 5 spotkań... Z drugiej strony. Zarówno Święcickiego, jak i Mirosławskiego słucha się całkiem dobrze, więc mam nadzieję, że będą dostawać te konkretne mecze. A Grzywacz i reszta skupią się na francuskiej/szkockiej. Pamiętajmy też o meczach włoskiej, ale tam jest 2-3 ludzi już chyba ogarniętych w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tam liga hiszpańska, to muszą być dostępni w kablu i na satelicie i to, mam nadzieję, w dobrej jakości HD. Najgorsza jest ta niepewność, a moja kablówka Vectra jest lekko opieszała w dołączeniu nowości.

 

Nie wiem czy Twoja jest tak opieszała jak moja (UPC) :)

Ogólnie brak informacji o dostępności tych kanałów na kilka dni przed startem ligi hiszpańskiej i wloskiej to nieporozumienie. Mam też nc+, ale obawiam się,że tam też tych kanałów szybko nie będzie. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie martwi. Obyśmy w weekend znów nie byli skazani na komentarz Barcelony/Realu przez duet Grzywacz-Majdan. Bo nie wydaje mi się, by w ciągu tygodnia do redakcji ELEVEN dołączyło po 2 komentatorów i ekspertów, którzy zajmą się ligą hiszpańską. A wiele wskazuje na to, że na ELEVEN/ELEVEN Sports pokażą koło 5 spotkań... Z drugiej strony. Zarówno Święcickiego, jak i Mirosławskiego słucha się całkiem dobrze, więc mam nadzieję, że będą dostawać te konkretne mecze. A Grzywacz i reszta skupią się na francuskiej/szkockiej. Pamiętajmy też o meczach włoskiej, ale tam jest 2-3 ludzi już chyba ogarniętych w temacie.

Nie zapominaj, że Eleven to też kilka innych głosów (Zawacki, Pawłowski, Guziak), a będą stawiali też na nowe głosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...