Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na profilu ESN na Vimeo pojawiły się 4 nowe spoty, oczywiście po polsku. Jest też nowe promo Serie A, a w tym tenisowym promo jest już logo kanału Eleven Sports :)

Ruszyły profile Eleven Sports Network Belgium - na Twitterze (druga wersja), na You Tube i w Google+ (polskie jeszcze nie wszystkie ruszyły: You Tube i Google+) :)

 

Ruszył też w końcu profil polskiego ESN na Facebooku (nie wiem, czy oficjalny) - https://facebook.com/Eleven.Sports.Network?ref=br_rs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mówisz poważnie czy żartujesz:)

Wszystko tzn -facebook?

Prowadzenie FB jest proste pod warunkiem że ma się odpowiedni "wsad". Co TVP INFO wrzucałoby na FB gdyby nie miało redakcji internetowej? Screenshoty kanału? Linki do innych portali? Jeśli pojawili się na FB to można przypuszczać że już ogarnęli u siebie system newsów, emisji, tworzenia grafik, jingli itd. No i jeszcze musieli tam zatrudnić wybitnie cierpliwą osobę która w kółko będzie odpowiadać że przetarg trwa, rozmowy z operatorami też trwają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Evelen nie wystartuje na satelicie to straci te prawa co nabył. NC+ i Polsat na to tylko czekają aby podzielić się tym co pozostało po Evelen.

 

Taka opcja jest raczej niemożliwa ,nawet jeśli jeszcze przez parę miesięcy Eleven nie będzie nadawał przez satelitę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość że oni stracą te prawa jeśli będą dalej tylko w necie.Umowa mówi o kanale tv a nie streamach internetowych albo sprytnie o kanale internetowym.

 

No przecież kanał jest. Internet jest takim samym sposobem dystrybucji, jak satelita, czy światłowód, tylko nowszym. Ja bym się raczej zastanawiał, czy prawa pozwalają im emitować mecze w kanale bezpłatnym, bo de facto takim w tej chwili Eleven jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość że oni stracą te prawa jeśli będą dalej tylko w necie.Umowa mówi o kanale tv a nie streamach internetowych albo sprytnie o kanale internetowym.

 

No przecież kanał jest. Internet jest takim samym sposobem dystrybucji, jak satelita, czy światłowód, tylko nowszym. Ja bym się raczej zastanawiał, czy prawa pozwalają im emitować mecze w kanale bezpłatnym, bo de facto takim w tej chwili Eleven jest.

Są specjalne zapisy które zastrzegają na co wykupujesz licencję. Np. Onet ma wykupioną licencję na pokazywanie goli z ekstraklasy w internecie.

Eleven kupiło prawa TELEWIZYJNE i ew. nadawanie przez internet. Są pewne daty graniczne które ich zobowiązują to nadawania klasycznego sygnału telewizyjnego. Poza tym tak jak wspomniałeś oni też chcą muszą skądś czerpać kasę. Bez pokazywania się w tv ta inicjatywa jest skazana na śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrawa mi to na wytyczne KRRiT. Ale pewnie tak nie jest :)

Tak mnie zastanawia to, skąd to wszystko wiecie. Wystarczy, że ktoś rzuci jakieś "hasło" i toczy się dyskusja bezproduktywna rodem z kanałów informacyjnych. Rozbierana na wszystkie pierwiastki, z których dalej nic nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś bzdury gimnazjalistów. Wykupili prawa na tv i na internet a nadają w internecie - nie łamią żadnych warunków Umowy. Zabranie praw mogłoby nastąpić gdyby wykupili na TV a nadawali w internecie. Po prostu ponoszą tylko straty z tytułu takiej dystrybucji i tyle. Niektórzy to maja wyobraźnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...