Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście bardziej martwiłbym się o jakość komentarza, żeby tego nie spartolili i nie zatrudnili jakiś żenujących komentatorów i po pierwszej kolejce serie A będziemy prosili o możliwość wyłączenia komentarza :)

jw.

 

Również się tego obawiam. Mirosławski nie jest dla mnie żadnym uosobieniem nowej fali dziennikarstwa sportowego czy tym bardziej profesjonalizmu. Komentatorem piłkarskim był przeciętnym, komentatorem biathlonu co najwyżej przyzwoitym, jego doświadczenie w prowadzeniu poważnej redakcji sportowej jest z tego co się orientuje zerowe. Stacja SportKlub której był pracownikiem miała swoje pięć minut, ale im dalej w las tym było gorzej. Jego autorskiego programu pt. "AS wywiadu" nie można też nazywać jakimś pionierskim czy zjawiskowym. Oglądałem pewnie z 80% wszystkich odcinków i świetne wywiady zlewały się z bardzo słabymi i nie winiłbym za to gości tylko właśnie Patryka.

 

Na pewno świetną opcją w Eleven byłaby możliwość wyłączenia komentatora z zachowaniem dźwięków ze stadionu. Byłby to strzał w dziesiątkę, gdyż nie wszyscy płacący dodatkową kasę za ten kanał życzyliby sobie sapania do mikrofonu komentatorów o zszarganej reputacji typu Grzywacz (Allahu Akbar Kaput, Bomba per Bomba, jestem zalany w trupa, wygaduje głupoty na wizji, nienawidzę Niemców za II wojnę oraz muslimów, że przekraczają granicę mojego czystego rasowo państewka) czy nawet Mirosławski (- Janusz, a Ty ile d.u.p. w swoim życiu wyrwałeś? - Radek d.u.p.y. na to lecą?)... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę przedstawić moją opinię na temat Eleven. Opiszę najważniejsze bolączki tego kanału (pisanie o silnych stronach tego kanału w tej chwili jest dość pokrętne i mocno niepewne :? )

1) PR i marketing mają dość kiepski, stosowane są dość przestarzałe metody. Współczesność to media społecznościowe, a tu: profilów w popularnych serwisach brak (poza dość nieoficjalnym profilem na Twitterze, który zresztą został zawieszony), strona internetowa nędza (obecnie odnośnik do maila; przez jakiś czas straszyły opisy typu lorem ipsum), nie najlepsze korzystanie z kanałów tradycyjnych (rzekomo przełomowy dzisiejszy wywiad, który przez kilka dni czekał na autoryzację - poza powtórzeniem wcześniejszych doniesień nic wielkiego nie powiedziano)

2) dostępność u operatorów (i przy okazji cena tych kanałów) - na tą chwilę poza streamingiem internetowym nic nie wiadomo. Nawet małe kablówki (które dołączyły Eskę w jakości HD, moim zdaniem największa niespodzianka przynajmniej tego roku :D) nic nie wspominają na temat tego kanału. Dodam, że przy całkiem niezłych prawach w posiadaniu Eleven, cena wyższa niż 5 zł/mies. (jako opcja dodatkowa) jest w tej chwili mocno przesadzona...

3) największa moja obawa (choć widzę, że nie tylko moja) - komentatorzy. Na przenosiny głośnych nazwisk się na razie nie zanosi, a sięganie po komentatorów z Internetu jest mniej więcej tak ryzykowne jak agresywne fundusze inwestycyjne (podobny scenariusz planuje zrealizować Przegląd Sportowy z najbliższą edycją Skarbu Kibica Ekstraklasy [17 lipca], który ma mieć obok komentarzy ekspertów także komentarze internautów - co z tego wyjdzie, okaże się niedługo)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współrzędne jakieś? Kierują do Madrytu. Do miejsca gdzie jest siedziba/budynek (?) dostawcy usług telekomunikacyjnych TSA - Telefónica Servicios Audiovisuales, a ta niedawno przejęła hiszpańską platformę CANAL+, która obecnie się nazywa Movistar+. I co w związku z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nadają z dwóch satelitów i tak było, jest i będzie. Nie ma co tworzyć jakichś teorii o właściwie nieznanej nam "osobiście" platformie.

 

Chyba, że... Eleven Sports Network chciałoby również nadawać w Hiszpanii :> Ale wątpię. Na rynku telewizji sportowych mają już CANAL+, od sierpnia będzie beIN SPORTS. Do tego mniejsi nadawcy mają jakieś prawa lub sublicencje. Natomiast segment pay-TV zalicza spadek abonentów na rzecz dosyć bogatej naziemnej telewizji cyfrowej, w której właśnie ma być także dostępny beIN SPORTS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 Ja nie sugeruję wejścia Movistaru z platformą satelitarną, ale jak tak pomyślałem teraz, to nie jest wcale głupia teoria o przejęciu Eleven przez Movistar/Telefonica :)

 

@nemoturles To w takim razie plotki Eleven-Movistar/Telefonica można uznać za zamknięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta firma miałaby Wam zapewnić uplink czy jak?

 

@Emil.1603 Ja nie sugeruję wejścia Movistaru z platformą satelitarną, ale jak tak pomyślałem teraz, to nie jest wcale głupia teoria o przejęciu Eleven przez Movistar/Telefonica :)

Ale skąd w ogóle taka teoria? Bo nie rozumiem :crazy: Źródło to Twoja głowa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dobrze rozgryzłem współrzędne, ale nie do końca, jeśli chodzi o cel, bo nie wiedziałem, że oni również się zajmują prowadzeniem transmisji satelitarnych od siebie.

 

Grzebiąc dalej http://www.tsa.es/EN/Transmision/Pages/plataformas.aspx ta firma ma tp.

HOTBIRD 8 13ºE

 

Reception frequency: 11727 MHz

Polarisation: V

Symbol Rate: 27500 Msybs/s

Fec: 3/4

 

a na nim m.in. SCT HD

Na tym transponderze niewiele jest wolnego miejsca, bo ok. 15 Mbps, a jego cała pojemność też średnia, bo 37,90 Mbps. Wątpię aby tam były nadawane. A tym bardziej w HD (!).

 

@Emil.1603 Lokalizacja ta co znalazłeś była trochę dziwna ;) A mógłby coś powiedzieć @nemoturtles nt. ew. współpracy z Polsatem? Czy informacje mojego źródła są prawdziwe?

Ale nic innego ciekawego tam nie ma, więc sam już nie wiem o co tu chodzi. Czy transponder Telefónici czy coś innego.

 

Współpraca z Polsatem? What?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ew. współpracy z Polsatem? Czy informacje mojego źródła są prawdziwe?

Nic nie mogę potwierdzieć jak i zaprzeczyć. ….. Nie panikujcie, teorie spiskowe jak z filmu z Agentem 007. :D

Warto popatrzeć na zdjęcia i poszukać w internecie o tym co nie co. Było na zachodnich portalach dot. usług telewizyjnych dla nadawców.

 

Ostatnie zdjęcie - podpowiedź. Jeśli ktoś jest spostrzegawczy to poukłada w całość. A odpowiedzią będzie też przybliżona oferta programowa. :D

Miłej zabawy i szperania w internecie.

aaaa. Mam już feed listę na start. WIem co jest w planie i od kiedy. Ale muszę ograniczać zagadki na jeden dzień.

:read: Czytajcie forum. Za jakiś czas coś podamy

https://www.google.pl/maps/place/Servicios+Audiovisuales+Overon/@40.3978655,-3.7908034,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s-cRBK23XPsj4%2FVYgmnFbKY5I%2FAAAAAAAAAE0%2F1Zyv0fjziaw!2e4!3e12!6s%2F%2Flh6.googleusercontent.com%2F-cRBK23XPsj4%2FVYgmnFbKY5I%2FAAAAAAAAAE0%2F1Zyv0fjziaw%2Fs203-k-no%2F!7i4000!8i2248!4m7!1m4!3m3!1s0x0:0x0!2zNDDCsDIzJzUzLjQiTiAzwrA0NycyNi41Ilc!3b1!3m1!1s0x0000000000000000:0xd3e5782670f89809!6m1!1e1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 Nie czytałeś moich Tweetów? :D

Coś gdzieś widziałem słowo "Polsat", ale nie bardzo pamiętam, ani też nie przykuwałem większej uwagi do tego :/

 

Mediapro. Hiszpański dystrybutor sportowych praw transmisyjnych, jak i firma zajmująca się produkcją telewizyjną. Mieli telewizję GolT (Gol Televisión), ale 30 czerwca zakończyła nadawanie. 1 lipca we współpracy z Qatar Sports Investments wystartowali z beIN SPORTS. W ofercie mają prawa do UEFA Champions League, UEFA Europa League, Premier League, The FA Cup, Capital One Cup, Ligue 1, Coupe de France, Serie A, Coppa Italia, Liga NOS (Primeira Liga), Jupiler Pro League, DFB-Pokal, KNVB Cup, Copa Bridgestone Libertadores, Copa Total Sudamericana, CONCACAF Gold Cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiąc dalej http://www.tsa.es/EN/Transmision/Pages/plataformas.aspx ta firma ma tp.

HOTBIRD 8 13ºE

 

Reception frequency: 11727 MHz

Polarisation: V

Symbol Rate: 27500 Msybs/s

Fec: 3/4

 

a na nim m.in. SCT HD

Na tym transponderze niewiele jest wolnego miejsca, bo ok. 15 Mbps, a jego cała pojemność też średnia, bo 37,90 Mbps. Wątpię aby tam były nadawane. A tym bardziej w HD (!).

https://satkurier.pl/news/117337/sct-start-tgirls-tv-i-zapowiedz-migracji-do-mpeg-4.html :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...