Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, roberttosat napisał:

I podobno Eleven4 nie potrzebny. Dzisiaj kibice Atletico M. sami nie wiedzieli gdzie w końcu pooglądają swój klub. Transmisja planowana na e3, przesieniono w ostatniej chwili na e4. Transmisja live. 

Kibice Atletico na pewno wiedzieli, ponieważ mecz ich klubu odbył się w sobotę i był transmitowany przez Canal+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, problem w tym, że snooker czy rzutki mają o wiele lepsza oglądalność niż tego typu mecze dlatego one własnie są na Eleven 4 ;).

Snooker na Eurosporcie to nawet miał lepszą oglądalność niż sporo spotkań ekstraklasy w zeszły weekend.

Ty się tak tym klubem interesujesz, że nawet nazwę pomylileś. Rozumiem, że miał prztyczek w stronę CP, no ale średnio wyszło.

Brak tego meczu dla większości ich abo to taka strata jak brak "hitu" Erdevise albo ligi czeskiej dla abo C+.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonentów CP to na pewno nie bo przecież kto normalny bierze CP dla hiszpańskiej skoro jest jej tam tylko 50 %. A widzisz ja się tym klubem nie interesuje dlatego wyraźnie napisałem dla "kibiców".

 

Oczywiście, że było to skierowane w kierunku CP bo przecież to ich kanał (ile to już ? ponad rok?, ile po wyłączności w nc+? 2 lata czy nawet więcej?) nie potrafią (nie chcą?) go dodać do swojej oferty. Co do tego meczu to był przykład ale spokojnie zaraz się znajdą na tym kanale mecze "live" które będą decydowały o układzie tabeli. Tak było już w poprzednich sezonach i tak będzie zapewne i w tym. Spokojnie.

 

Zamiast bronić CP może wyrazisz swoją "wizję" dlaczego CP nie chce dodać tego kanału do oferty satelitarnej?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanału zapewne brak z takich samych powodów dla których nie dodaje go UPC czy Multimedia.

 

Nie bronię CP, ewentualnie bawi mnie po prostu to, że oferta PC+ jest już tak marna, że trzeba już wyciągać Eleven 4 jako zaletę.

Rozumiem, gdyby to jeszcze było 4K... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brniesz w nie tym kierunku co trzeba. Nie rozmawiamy tutaj o ofercie Canal+ lecz o braku Eleven4 w ofercie CP i zauważ od kiedy ten problem się ciągnie. Ty jak zwykle próbujesz przekierować rozmowę nie w tym kierunku co trzeba i w temacie o Eleven4 wciągasz w to swoje zawsze negatywne opinie o C+.

3 minuty temu, bugmenot napisał:

Kanału zapewne brak z takich samych powodów dla których nie dodaje go UPC czy Multimedia.

 

Nie bronię CP, ewentualnie bawi mnie po prostu to, że oferta PC+ jest już tak marna, że trzeba już wyciągać Eleven 4 jako zaletę.

Rozumiem, gdyby to jeszcze było 4K... ;)

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki sam "problem" jak brak Canal+ Now w kablówkach. Problem dla 50 osób, które mogą sobie jak bardzo potrzebują wykupić dostęp za 15 zł na WP Pilot czy innym Playerze.

CP ma znacznie więcej istotniejszych problemów niż niszowe Eleven 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapewne ma chociażby ze swoimi dekoderami ale żeby w ponad rok go nie rozwiązać? Serio mając 3 eleveny w CP trzeba jeszcze dopłacić 15 zł żeby mieć 4 kanał i to przez neta? To ma być rozwiązanie?

 

Co do C+Now zauważ, że ten kanał nie należy do kablówek więc mogą nawet nie mieć możliwości włączenia tego kanału. Eleven4 jest kanałem CP i swojego kanału nie mają w ofercie. Jest różnica?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bugmenot napisał:

Kanału zapewne brak z takich samych powodów dla których nie dodaje go UPC czy Multimedia.

 

Nie bronię CP, ewentualnie bawi mnie po prostu to, że oferta PC+ jest już tak marna, że trzeba już wyciągać Eleven 4 jako zaletę.

Rozumiem, gdyby to jeszcze było 4K... ;)

 

A masz u siebie w pakietach lepszy program sportowy?I najzabawniesze porównanie C+now który jest w paczce premium i nadaje pojedyńcze transmisje do Eleven 4 który ma regularną transmisje i jest juz zawarty w pakietach.Gdzie nie potrzeba pozostałych Eleven by zobaczyć dość dobrej piłki i to na żywo.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapewne ma chociażby ze swoimi dekoderami ale żeby w ponad rok go nie rozwiązać?

Ma problemy z brakiem wsparcia dla 4K, systemem bilingowym, zapowiadanymi podwyżkami czy w końcu brakami pojemności satelitarnej (to samo dotyczy zresztą PC+ - emisja TVP Kultura, Stopklatki, WP i innych popularnych kanałów w SD 1.5 Mbps w 2020 roku to jest śmiech na sali).

 

Serio mając 3 eleveny w CP trzeba jeszcze dopłacić 15 zł żeby mieć 4 kanał i to przez neta? To ma być rozwiązanie?

No jest to z pewnością dla abonentów CP lepsze rozwiązanie niż branie dodatkowej umowy na PC+ na dwa lata, żeby oglądać ultraciekawy występ Lecce czy Genoi jak się trafi na tym kanale ;). Brak tego kanału w CP jest śmieszny, ale zapewne czymś umotywowany. Czy jest to brak istotny? Nie róbmy sobie żartów.

 

Co do C+Now zauważ, że ten kanał nie należy do kablówek więc mogą nawet nie mieć możliwości włączenia tego kanału. Eleven4 jest kanałem CP i swojego kanału nie mają w ofercie. Jest różnica?

UPC też ma od zawsze udziały w C+, a problemem było nawet dołączenie nSportu do oferty.

Trzeba pamiętać, że to nie jest tak, że jedna firma w ramach grupy CP skorzysta za darmo z usług drugiej tylko dlatego, że są w tej samej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio to aż taki problem dogadać się w ramach swojej firmy, dodać kodowanie do jednego kanału i umieścić go na liście? Proszę Cię. Tym bardziej że nic nie trzeba robić na satelicie oprócz kodowania.

 

Dla Ciebie żarty dla innych nie. Już Ci podałem przykład curlingu czy rzutek.

 

W końcu dodali i za to plus. Nie wiem ile to trwało bo mnie nie interesuje UPC ale to może świadczyć źle o ówczesnym ITI (UPC jest/było mniejszościowym udziałowcem) tak samo jak teraz o spółkach Solorza (większość a już chyba nawet 100% udziałów nie?).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio to aż taki problem dogadać się w ramach swojej firmy, dodać kodowanie do jednego kanału i umieścić go na liście? Proszę Cię. Tym bardziej że nic nie trzeba robić na satelicie oprócz kodowania.

Tak samo można byłoby zapytać dlaczego filmy "Studio Canal" francuskiego właściciela platformy idą wszędzie tylko nie na Canal+, zwłaszcza w obecnej sytuacji filmowej tego kanału. Ale już odjeżdamy z tematu. Eleveny idą z transponderów PC+, widocznie dogadać się nie można, zwłaszcza, że w OTT CP kanał jest.

 

Dla Ciebie żarty dla innych nie. Już Ci podałem przykład curlingu czy rzutek.

Wedle wyników oglądalności jednak większą ilość osób interesują te rzutki. W UPC też mam takie "super" kanały w sportowym pakiecie, których nie ma w PC+ jak Nautical Channel czy Polsat Games, kiedyś jeszcze Motors TV. Dla mnie to taki sam kaliber jak Eleven 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy mam te kanały w swoim pakiecie, a nie żadnej opcji dodatkowej.

A transmisje esportowe ogląda znacznie wiecej osób niż te mecze ogórków: https://esportmania.pl/league-of-legends/rekordowa-ogladalnosc-turnieju-esportowego-127-milionow-widzow-sledzilo-transmisje/8zqj68j

Tak więc wracamy do punktu wyjścia, czyli pompowania znaczenia Eleven 4 tylko dlatego, że jest w PC+. Ja się pytam, czemu nie ma Polsat Games? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie płaczę z tego powodu że go nie ma bo mam go w CP.I nie wiem czy oglądałem go z 10 minut.Gdyby program przedstawiał jakąś wartość to nie byłby w najtańszym pakiecie.Ty to widzę że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?Ja cały czas piszę że jego bardzo dużą zaletą jest to że jest juz w pakietach a nie dodatkow płatny.Ty jak zwykle dorabiasz  swoją teorię że ktoś go chwali bo jest tylko w PC+.Swojego czasu kanał ten dostałem za free i nie musiałem za niego płacić.Do tego bywało tak że tam był mój pierwszy wybór.Było tak że macze Vive w LM były tylko w 4.Druga sprawa czego abonenci CP płaca za ta paczkę tyle samo skoro nie mają jednego kanału z paczki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bugmenot napisał:

@czerstwy mam te kanały w swoim pakiecie, a nie żadnej opcji dodatkowej.

A transmisje esportowe ogląda znacznie wiecej osób niż te mecze ogórków: https://esportmania.pl/league-of-legends/rekordowa-ogladalnosc-turnieju-esportowego-127-milionow-widzow-sledzilo-transmisje/8zqj68j

Tak więc wracamy do punktu wyjścia, czyli pompowania znaczenia Eleven 4 tylko dlatego, że jest w PC+. Ja się pytam, czemu nie ma Polsat Games? :D

Dobrze wracając własnie bo nadal nie wyczuwasz różnicy. Czy Polsat Games jest spod Canal+? Czy Eleven jest ze "stajni" CP? Odpowiedz sam bo nie oczekuję już odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy powstał  Eleven 4 mieli w posiadaniu więcej praw. Była liga francuska, belgijska czy szkocka. Potem się wszystko posypało.W międzyczasie podpisali trochę umów na dystrybucję które jeszcze ich obowiązują.Kanał nie pojawił się w ofercie CP ponieważ zapewne wkrótce zostanie zlikwidowany. Polsat nie chce dawać kolejny raz  swoim abonentom furtki do rozwiązania umowy. Kanał jest zwyczajnie niepotrzebny a jego utrzymanie też kosztuje.

Czy to wszystko tak trudno pojąć ? Jest się o co kłócić kilka stron tego tematu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...