Jump to content

Recommended Posts

El Clasico przełożone. 

Mecz Schalke - Dortmund ze stadionu Piotr Dumanowski  i Dominik Guziak.

Mecz Juventus - Milan ze stadionu Mateusz Święcicki i Filip Kapica.

Mecz Barcelony w 4K.

Ciekawe na co czekają Włosi z wprowadzeniem 4K.

Edited by MartinFC

Chyba dostali przykaz z góry bo dziś oglądałem już dwa mecze i w obu komentatorzy reklamowali LM w PSP.

Godzinę temu, Sorek21 napisał:

Chyba dostali przykaz z góry bo dziś oglądałem już dwa mecze i w obu komentatorzy reklamowali LM w PSP.

Przecież to jest ten sam właściciel , to jest normalne że reklamują swoje kanały.

Piotr Czachowski masakruje. Ma mnóstwo czasu by ''obgadać'' gola Milika to za każdym razem dodaje coś niepotrzebnego. Kibice krzyczą Milik, a tzw. ekspert Eleven w tym czasie musi coś powiedzieć. Psuje tylko słuchanie i opinię.

1 godzinę temu, Sorek21 napisał:

Polsat Sport z całego Eleven wział Czachowskiego, bo każdy inny związany z Serie A w Eleven by zmasakrował wiedzą tzw. ekspertów Ligi Mistrzów w Cyfrowym Polsacie.

• Upvote 1

Które transmisje są w faktycznym 4K a które są tylko upscalowane?

Chyba mają na wyłączność w swoim Sky.  Trzeba będzie pewnie z dwa lata poczekać, aż będzie sensowna ilość.

Majewski w Cafe Futbol powiedział (dziennikarze Polsatu Sport nie wiedzieli tego), że Eleven Sports ma prawa ale blokuje transmisje z ligi australijskiej. Może coś ruszy w tym temacie, jak się większa ilość dowiedziała. Mają ludzi, możliwość, nawet nie chcą sprawdzić oglądalności?

Nie jest to jedyna taka sytuacja. Eleven miało wg strony FIVB prawa do MŚ w Siatkówce Plażowej.  Przez to nie można było oglądać np: na Beachstream.  Ale kiedy pytało się o to Pana Mirosławskiego to milczał. Nie wiem po co to robić. Przecieź można by chociaż odblokować transmisję na Youtube- nie robić problemów.

34 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Dziwne, że Borek o tym nie wiedział :P

Wyglądał naprawdę na bardzo zaskoczonego tą wypowiedzią o prawach do ligi australijskiej.

Nie, wymieniają się komentatorzy F1. Zdaje się,że Borowczyk komentuje z Mikołajem Sokołem ,a inny weekend F1 komentują Michał Gąsiorowski z Filipem Kapicą.

Raz komentował Borowczyk z Kapicą.

Eleven jedzie na derby Berlina. Ponownie Chabiniak.

Szkoda, że komentujący mecz Bologna - Sampdoria nie wiedzą co oznaczają gesty ręką sędziego. Anulowali bramkę, od razu sędzia pokazał że spalony. Czekają na powtórkę i nie mają zielonego pojęcia, że po weryfikacji VAR sędzia ręką pokazał że był spalony...