Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, czy po rebrandingu TNT na Warner TV, przestali przerywać filmy reklamami, czy dalej są te irytujące bloki reklamowe? Dla mnie to jest niepojęte, jak na kanale stricte filmowym można wrzucać reklamy w trakcie trwania filmu. Chętnie bym sobie ponagrywał na dysk niektóre filmy, ale... nie z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawopDokładnie zgadzam się z tobą gdyby TCM miał taką dobra oglądalność nie było zmiany nazwy na TNT. A oglądalność Red Carpet jest znikoma kiedyś o tym pisał w którymś wątku @STARS.TV.

@Bloo411Ty do takiego grona widzów nie należysz,😊

@enskiA gdy TCM nadawał jak często go oglądałeś? ☺️

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mati06 napisał:

gdyby TCM miał taką dobra oglądalność nie było zmiany nazwy na TNT. A oglądalność Red Carpet jest znikoma kiedyś o tym pisał w którymś wątku

Moja przygoda z TCM zakończyła się w momencie przeprowadzki. W starej osiedlowej kablówce miałam kanał, korzystałam z niego, lubiłam filmy z lat 30-ych, 40-ych, 50-ych, 60-ych... Choć w tamtych latach bywały jeszcze emitowane na innych kanałach, jak chociażby na TVP w cyklu Pereł z lamusa, ale nie tylko. Po przeprowadzce miałam już Toykę i po TCM ani śladu. Po zmianie na TNT też nie włączyli do oferty. Teraz mamy już Warnera i idę o zakład, że też nieprędko się doczekam w pakiecie, o ile w ogóle będzie.

 

Red Carpet oglądam i to nawet dość regularnie od wiosny. Klasyczne, lubiane seriale i klasyka filmów, w tym wiele tytułów, których u nas nigdy nie było. Może oglądalność kanału nie należy do najwyższych, ale jest znakomitym wypełnieniem luki dla starych kino- i serialomaniaków.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:

Uważam, że miejsce dla takich filmów jest w streamingu

Tak jak wspomniałem – HBO Max może spełnić się w takiej roli. Skoro ma być tam wiele różnych treści od obszernego WarnerMedia (Warner Bros. Discovery), to i na TCM mogłoby się znaleźć miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jantar napisał:

Przecież nawet za czasów nagrywania na VHS można było pozbyć się reklam z filmów. Teraz przy nagrywaniu cyfrowym jest to znacznie łatwiejsze. Wystarczy dobry program do obróbki materiału, kilka minut pracy i po kłopocie - czysta przyjemność oglądania.

Sama sobie odpowiedziałaś. Na VHS można, ale trzeba było siedzieć po nocach, żeby reklamy wycinać z filmów. Nagrywanie z timerem w tym przypadku pozwala nagrywać na sztywno. I tutaj postawię kropkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence Nie było mowy o tym, jak pozbycie się reklam wygląda od strony technicznej. Wspomniałeś tylko, że istnieją sposoby na pozbycie się ich. Doskonale wiem, jak to wyglądało za czasów VHS i jak wygląda to teraz - nagrywałam na VHS długie lata i nagrywam na dvd. Porządkowałam nagrania z reklam i teraz też je wycinam. Oczywiście wycinanie w nagraniach cyfrowych jest znacznie łatwiejsze, niż za czasów VHS. Nigdy jednak nie robiłam tego na żywo, podczas nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio cenzurują w tym kanale filmy? Spotkałem się z takim komentarzem na FB i ich odpowiedź brzmiała że emitują filmy tak żeby dostosować je do każdego widza, czy coś w tym stylu. Faktycznie, po odpowiedzi, można by się spodziewać że jest tam prowadzona cenzura. Swego czasu np. Sci Fi cenzurowało filmy i seriale, wycinając niektóre sceny, albo zamazując np. strzykawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2021 o 08:55, Pawop napisał:

WBTV, przynajmniej na razie, będzie dokładnie tym samym, czym było TNT.

Trzeba poczekać. Coś tak mi świta, że TNT na początku nadawania gdzieś z 10 lat temu również puszczał powtórki z TCM (kojarzę, że dość często emitowali "Manitou", "Przeminęło z Wiatrem", "Czarnoksiężnika z krainy Oz" i "Pół żartem, pół serio"), dopiero po kilku miesiącach zaszły tam zmiany, zniknęły klasyki kina lat 20,30,40 i 50, zastąpiono je filmami z lat 90 i początku 2000 oraz serialami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawop napisał:

Teraz nie ma czym zastąpić. 

Jak to nie mają czym zastąpić??? Może dogadają się z HBO i wykupią prawa do filmów/seriali Warnera??? Skoro ktoś już napisał powyżej, że zapowiadają na Warnerze serię "Władca Pierścieni", "Mad Max" oraz "Mrocznego Rycerza" to znaczy, że powoli będą wprowadzać jakieś zmiany.

P.S. TCM chyba jeszcze nadaje w kilku krajach.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pawop napisał:

HBO nie dysponuje prawami do filmów i seriali WB, to po pierwsze. 

Co za głupoty gadasz. Przecież na HBO GO/MAX jest masa filmów z Warnera, DC, w tym również cała seria "Harry Potter" i "Władca Pierścieni", więc tak, mają wykupione do nich prawa. Nawet większość seriali oryginalnej produkcji HBO są tworzone we współpracy z Warnerem 🤦🏼‍♀️

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...