Skocz do zawartości

Czy Polsat, Jetix Play, Boomerang mogą być w ofercie Cyfry??


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

A fakt, teraz to zoczyłem. Nie ma jak czytanie ze zrozumieniem. Jakoś cały czas myślałem o Jetix Play czytając powyższą informację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pachnie" tu jakimś fałszem...

Konsultanci nie mają wiedzy o tym, czy dane kanały są negocjowane, czy nie. Dopiero po ukazaniu się oficjalnej informacji, są zobowiązani do informowania zainteresowanych abonentów ofertą nowych programów!

Ze stricte biznesowego punktu widzenia, ferowanie takimi informacjami (przed rostrzygnięciem), jest mało praktykowane...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się @Lo_Oki - ty nie rozumiesz, ja też i zapewne nikt z tu zebranych (a i sam mietek nie wiem czy wie co pisze). Przejrzyj jego poprzednie posty, to się wyjaśni - tak mnie osłabia, że nawet banować go mi się nie chce :lol:

 

Natomiast co do informacji - powiadają, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy ;) Zobaczymy co stanie się w przyszłości. Z Jetixem w sprawie Jetix Play Cyfra+ mogłaby się dogadać, bo póki co tylko tam brakuje tego kanału (jest w CP i n)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mietku jak sie pytasz to na koncu zdania postaw znak zapytania.

 

Może i jetix play nie jest potrzebny w cyfrze, a boomerang... kiedyś przeglądałem gazete i nawet niezłe pozycje były na tym kanale.

Najbardziej ucieszyłby mnie fakt powrotu polsatu1 do kanałów FTA bądz też zawitanie go na platformie cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ktoś nakazać wszystkim platformom dołączenie wszystkich kanałów, jakie są dostępne z anteny naziemnej w Polsce.

Ja na miejscu Polsatu w takiej sytuacji wyświetliłbym wielką planszę reklamową Polsatu Cyfrowego. A później zlikwidował przekaz naziemny. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał Boomerang :D Jak miałem kilkanaście lat to lubiłem te kreskówki, głównie Tom i Jerry :) czy też serie looney toons. Miłoby było czasem zerknąć na kreskówki, na których się wychowało. Na CN teraz leci zupełnie coś innego niż na początku istnienia tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanał Jetix Play to naprawdę kanał bardzo kiepściutki minimini przerasta go o klasę.

co do Boomerangu to kiepsko jakościowo......zawartośc może być.....

 

jeżeli miałbym wybrać miezie MiniMini i Jetix Play to wybrałbym Jatix Play, wg. mnie dają lepsze bajki, z dzieciństwa. A poa tym o dprzybytku głowa nie boli. Ja mam MiniMini i Jatix Play i mam szansę porównać te kanały. Gdyby były te dwa kanały to byłoby dobrze i dzieci miałby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno ze wzrostem nabywania praw sportowych przez Polsat kanal ten staje sie coraz bardziej atrakcyjny i mozliwe ze zaczna sie pertraktacje pomiedzy obydwoma platformami i wszystko jest mozliwe skoro potrafili dolaczyc TV4

Nie zapominajcie, że w TV4 "macza palce" TVN. Może w niewielkim stopniu, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...