Skocz do zawartości

Agora planuje nowe TV


Marek79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Medialny koncern Agora planuje rozwój na polskim rynku telewizyjnym. Niewykluczone, że spółka powalczy o miejsca dla kolejnego kanału w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).

 

 

 

Agora jest już dostępna na rynku telewizyjnym. Przypomnijmy, że koncern posiada 41 proc. udziałów w spółce Stopklatka, która jest nadawcą filmowego kanału Stopklatka TV. Jednocześnie jest to pierwszy kanał filmowy dostępny za darmo, w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).

 

Rosnąca widownia kanału Stopklatka TV powoduje, że Agora ma plany dalszego rozwoju na rynku telewizyjnym.

 

"Wierzymy, że jest jeszcze na rynku miejsce na nowe naziemne kanały, a my możemy mieć atrakcyjne pomysły w tym zakresie. Jesteśmy zainteresowani rozwijaniem się w tym kierunku, ale na razie nie znamy nawet warunków konkursu an nowe stacje, bo jeszcze ich nie ma. Przeanalizujemy je, kiedy się pojawią" - mówi portalowi rpkom.pl Bartosz Hojka, prezes Agory.

 

Przypomnijmy, że Agora posiada już koncesję na nadawanie satelitarnej telewizji kulturalno-rozrywkowej TV Zone. Na razie nie wiadomo jednak kiedy projekt ujrzy światło dzienne.

http://media2.pl/media/115535-Agora-pla ... ly-TV.html

 

Co o tym myślicie ???

Ja chciałbym żeby to były jakieś stacje ogólnotematyczne , informacyjne

Jest Stopklatka.TV

Planują Zone TV

Mój pomysł to Metro TV ( od nazwy bezpłatnego dziennika ) i Metro Info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mam pytanie a mianowicie co z tego co planujesz byłoby ogólne?

Według mnie pomysł z Reporterem TV byłby całkiem dobry podobnie jak umieszczenie Zone TV (stacji ogólnej) w DVB-T wraz z Tele 5 i TVS. Ten ostatni kanał mogłaby być na południu i na Śląsku a w pozostałej części kraju byłby TVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Zone nie będzie stacją ogólną. Tylko kulturalno-rozrywkowo-lifestylową według deklaracji z koncesji. Ogólny będzie jeszcze inny kanał, który jeszcze nie ma nazwy. Poza tym, wszystko zależy od wymogów konkursowych. Może się jeszcze okazać, że nie będzie miejsca na kanały ogólne, tylko same tematyczne. Więc zweryfikują plany. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mam pytanie a mianowicie co z tego co planujesz byłoby ogólne?

Według mnie pomysł z Reporterem TV byłby całkiem dobry podobnie jak umieszczenie Zone TV (stacji ogólnej) w DVB-T wraz z Tele 5 i TVS. Ten ostatni kanał mogłaby być na południu i na Śląsku a w pozostałej części kraju byłby TVR.

 

Metro TV ogólne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...