Skocz do zawartości

Poradnik, jak walczyć o swoje z platformą CANAL+


fukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od moderatora jak ten temat się ułoży :) . Ja staram się tylko odpowiadać . A ten poradnik , łączy się z narzekaniem . I chęcią zmian . Na razie to takie wołanie na pustyni . Może jednak się coś zmieni jak , ludzi świadomych będzie więcej .

PS. Sam byłem zdziwiony reakcji ludzi którzy narzekali na nc+ gdy powstało . Niby czytałem że ludziom nagle kazali płacić więcej . Ale sam miałem jeszcze umowę z cyfrą . Dopiero gdy w tym roku , prze podpisywaniu spotkało mnie oszustwo i nie kompetencja , zrozumiałem że z ta firmą coś jest nie tak . Więc wszyscy którzy tak bronią nc + , przekonajcie się sami jak to jest się boksować ze silniejszym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Też mam próbki z tą platforma .

Korzystałem z ich usług do końca umowy i choć nie korzystałem z ich oferty i usług płaciłem abonament i przed końcem umowy wysłałem im pismo o rozwiązanie dalszej współpracy . No i ok dostałem z Warszawy pismo że kończą że mną umowę . Po czym dzwonią do mnie konsultanci z Krakowa o to czy jestem pewny że chce zakończyć współpracę więc odpowiedziałem że tak jestem pewny i że nie mają do mnie dzwonić bo nie chce żadnej z ich ofert . Gość się oburzył troszkę no i ok niby. Ciąg dalszy 4dni po tym telefonie dostaje znowu rachunek abonamentowy od nich zaznaczam że to już po piśmie ich odpowiedzi i umowie . Ciekawostką jest jednego z konsultantów z którym kiedyś rozmawiałem bo niby rozmowy są nagrywane bo tak twierdzi Canal Plus i tym argumentem straszą ludzi a dowiedziałem się czegoś ciekawego . Przy rozmowie z nimi najlepiej nie mówić słowa "tak " bądź innego słowa w tym znaczeniu . Podczas rozmowy lub zadawana pytań tak operują rozmowy i zadaj pytania że gość zadaje inne pytanie ale u siebie wbija inne. Zadaje ci pytanie czy jesteś pewny że chcesz zrezygnować z tej platformy i mówisz tak a w ogólności będzie że przedłużacz kolejną umowę i jesteś zadowolony z usług. Wiem dziwnie to brzmi ale jeden konsultant rozmawiając ze mną kiedyś pomógł mi w tym żebym mógł zrezygnować i powiedział mi co mam powiedzieć żeby było dobrze. A po jakimś czasie kolejny telefon i znowu walka z nimi od nowa masakra jakaś .najlepiej nagrywać rozmowy i uważać skąd dzwonią bo niby całą siedzibą w Warszawie ale dzwonią z Krakowa i nie tylko i uważajcie na to co mówicie bo będziecie się z nimi użerać tak jak ja znowu . Też jadę do ich siedziby bo przez telefon to można się tylko wpakować w kolejne maliny.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopales temat z przed prawie 8 lat, brawo powinieneś dostać złotą łopatę za to osiągnięcie. Czytając twoją historię zacząłem wierzyć, że faktycznie są ludzie którzy nabierają się, że dzwoni do nich CBŚ i muszą pomoc w ujęciu złodzieju poprzez przekazania gotówki na ręce oficera, który za chwilę ich odwiedzi. Brawo za obywatelska postawę za przestrzeganie przed czymś, co naopowiadal ci jakiś koleś, a ty jak dziecko w to uwierzyłeś. Jeśli będziesz rozmawiał przez telefon z jakaś kobieta, to uważaj żeby nie powiedzieć Tak, bo alimenty przyjdą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odwrotnie dwa telefony i proponowali drogie oferty na które odmawiałem i nie było mowy o żadnym wycofaniu wypowiedzenia. Za trzecim telefon zgodziłem się na warunki i wtedy było pytanie czy zgadzam się na wycofanie wypowiedzenia i zatwierdzenie nowej oferty.

Czyli według tego co piszecie powinienem pisać trzy razy wypowiedzenie ? Chyba was oszukali !

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodziłem na wycofanie wypowiedzenia jak dostałem atrakcyjną ofertę w rozmowie telefonicznej, dwie rozmowy wcześniej ich wyśmiałem. Dwa lata temu rozmawiałem z nimi z 5 razy i też miałem tylko złożone jedno wypowiedzenie i nie było mowy o żadnym wycofywaniu wypowiedzenia żeby przedstawić ofertę.

Coś mi się zdaje że mają jakąś prowizje konsultanci jak namówią na wycofanie wypowiedzenia. W końcu ugadali pozostanie abonenta na starej ofercie i płacenie dalej co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...