Skocz do zawartości

Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby już od razu w HD.

 

Co do nazwy, to filmy mają być dodatkiem, więc TVN Film czy TVN Kino by nie pasowały.

 

Bardziej ciekawa jest moim zdaniem wypowiedź rzecznik prasowej, która twierdzi, że TVN prowadzi prace nad TVN SPORTIVE, a podobno chcieli zawiesić postępowanie koncesyjne, a trzeci nowy kanał został tym razem nazwano jako TVN ACTIV, a nie TVN METEO ACTIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą nazwą to faktycznie strzał w kolano, a tyle możliwości, np. TVN Series, TVN Movies, TVN Cinema i wcześniejsze przykłady. Na konkurencyjnym satelitarne opulikowali już nawet logo kanału, kojarzy się z serwisem plajada pl. :shock: Czy wiadomo jakie seriale będą puszczane? Raczej fabularne i obyczajowe danwniej z anteny TVN, nowe, zagraniczne czy scriped docu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie niewypal z ta stacja TVN Fabula, ma być skierowana do zenskiej widowni. W takim przypadku mogą nawet sobie startować w SD, albo w ogole nie startować. Kto tam myśli? Żeby jeszcze było pol na pol, to wieksza widownia. Szkoda slow, dla mnie pozycja skreslona. https://satkurier.pl/news/111801/tvn ... wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie niewypal z ta stacja TVN Fabula, ma być skierowana do zenskiej widowni. W takim przypadku mogą nawet sobie startować w SD, albo w ogole nie startować. Kto tam myśli? Żeby jeszcze było pol na pol, to wieksza widownia. Szkoda slow, dla mnie pozycja skreslona. https://satkurier.pl/news/111801/tvn ... wideo.html

TVN STYLE też jest dla kobiecej widowni, a jakoś sam tam coś obejrzałem. Pewnie chodzi o jakieś seriale obyczajowe i komediowe i może ich amerykańskie komedie, które często puszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Niektóre serwisy podają, że jednak TVN Activ/Sportive będzie niezależne od TVN Meteo. :P

 

Ja jednak zostaję przy tym, że to będzie jeden kanał. Bo tak mówią moje zaprzyjaźnione źródła. ;)

 

Logotypów na pewno nie ma. Agencja, która robi im oprawę, dopiero przesłała im wstępne koncepcje. Jeszcze żadnej podobno nie zaakceptowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pewnie oba kanały będą zrobione w HD, ale nam udostępnią tylko SD. Tak jak jest z TVN 24 Biznes i Świat, który od samego początku jest robiony w HD, ale na TVN 24 Biznes i Świat HD było im szkoda. Z TTV HD jest nieco lepiej, bo gdzieś jakoś nadaje sobie.

 

TVN FABUŁA powinna wystartować tylko w HD, a TVN Meteo Active dostać wersję HD, a docelowo SD by wyłączyli z czasem.

 

Może to tylko tymczasowe? Jeszcze doszlifują.

Ty chyba powinieneś wiedzieć czy tymczasowe czy nie... :mrgreen:

 

Kanały mają wystartować 16 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...