Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

No to widać, że na południowym wschodzie Polski ochłodzenie i pogorszenie pogody... :roll:

Według prognoz, w moim regionie w dniu dzisiejszym, późnym popołudniem i wieczorem też mają nadejść jakieś deszcze, mają też pojawić się burze... A jutro przez cały dzień ma być paskudnie... :/ Cóż, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana pada deszcz. Teraz przestało i jest 20 stopni, przyjemny chłód.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u mnie popadało przed 20:00, potem jeszcze na parę minut przed zachodem pojawiło się słońce, ale wieczór był bardzo orzeźwiający, było tylko 15,0 stopni.

 

Dziś rano było słonecznie, około 15:00 popadało, teraz znowu się przejaśnia. Temperatura wynosi 23,0 stopnie. A wiatr rano słabiuteńki, między 10:00 - 14:00 bardzo silny, a teraz umiarkowany.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety, pogoda w moim regionie zaczyna się już psuć. :?

Kłębią się już coraz gęstsze chmury, zachmurzenie jest już niemal całkowite, z niewielkimi jeszcze przejaśnieniami, zaczęło już też chwilami "straszyć" deszczem. W tej chwili jednak jeszcze nie pada, ale widać, jak od strony zachodniej "robi się czarno". ;) Więc pewnie jeszcze trochę i będzie lało... :(

Temperatura u mnie w tej chwili wynosi 24°C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej chwili temperatura wynosi 14°C. Zachmurzenie jest całkowite. Cały czas, z małymi przerwami, pada deszcz. Wieje też lekki wiatr.

Czyli, można by rzec, prognoza na dziś sprawdziła się w pełni... Dzisiejszy dzień jest paskudny. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg prognoz nie będzie wtedy nad morzem najlepiej, zwłaszcza w okolicach 15 lipca bo wtedy ma być sporo deszczu i około 20 stopni tylko, choć to tylko prognozy. U mnie zapowiadali na ostatni weekend 38 stopni, a było około 20 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raz jest pochmurnie, raz do tego popada, a raz pokazuje się słońce. Teraz u mnie jest ta trzecia opcja. Temperatura wynosi 20,3 stopni i wreszcie przestało wiać bo prawie cały czas przez ostatni tydzień u mnie mocno wiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...