Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę, że wieczór zimny na południowym wschodzie. A u mnie wczoraj było wieczorem i dziś w nocy zadziwiająco ciepło. I na dodatek nie było wtedy pochmurnie tylko w pełni bezchmurne niebo z gwiazdami i księżycem na niebie. W takiej sytuacji o tej porze roku powinno nastąpić znaczne obniżenie się temperatury w stosunku do bezchmurnego dnia. A dziś nie, o 1:00 w nocy było 10,1 stopni. I dobrze :grin: , bo nie lubię zimna. 

 

Dziś nadal bezchmurnie. Teraz jest 9,8 stopni, ale wieje dość zimny jednak wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej chwili jest 1,5°C. Poranek był bardzo mglisty. Bardzo źle się jechało rano samochodem w tak gęstej mgle. Trzeba było bardzo uważać.

Obecnie mgła nadal się utrzymuje, jednak jest już rzadsza. Z tego, co widać, niebo wydaje się być całkowicie zachmurzone. Opadów żadnych nie ma. Powiewa też lekki wiaterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była dziwna sytuacja dziś rano. Zazwyczaj jak są mgły to nad ranem czy w nocy, ewentualnie wieczorem, a w większości przypadków za dnia ustępują. Jak pisałem już wczoraj cały dzień mglisty, ale właśnie nad ranem mgły już  nie było. 

 

Obecnie pochmurnie, odczuwa się zimno bardzo, choć na termometrze trochę na plusie: 1,2 stopni.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczorajszego wieczoru mocniej wieje, więc mgły nie było. Do tej pory było pochmurnie, ale teraz zaczyna się przejaśniać. Temperatura wynosi 5,2 stopni.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak w filmach są święta to akurat ktoś wygląda  za okno i .... oczywiście zaczyna padać snieg. A wczoraj u mnie podczas Wigilii w Ranczu też zaczął padać akurat śnieg. :mrgreen:

 

Dzisiejszy poranek słoneczny, potem raz słonce, raz śnieg. O 14:00 było 2,6 stopni, ale wieje lodowaty wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...