Skocz do zawartości

Migracja niczego nie kończy


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatniej rozmowie z Konsultantem dowiedziałem się, że migracja niczego nie kończy? Dalej jestem rozpoznawany po korzeniach i, że nadal jestem z Cyfry+. Dowodem na to jest chociażby kontynuacja numeru abonenta lub logowania się do ICA z poziomu Cyfry+.

Doświadczyliście taką przyjemność. Dziwna to asekuracja. Dziwne dzielenie. A może w tym jest coś, co utrzymuje ten stan rzeczy. Przewidywalność? A może sami nie wierzą w to, co robią. Aczkolwiek, jakby nie było, to dziwna ta fuzja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kiedy z nimi korespondowałem jeszcze za czasów przed migracją nie było to takie oczywiste. System?

Fajnie mieć w pobliżu winowajcę. Ale w darze przekonywania mnie, że to zupełnie inna firma nie było mowy o systemie.

Ja jestem, jak chomik, zatem lubię przechowywać całą korespondencję. I z perspektywy dzisiejszego dnia nie brzmi ona już tak przekonywająco. Niefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że akurat jest na systemie Cyfry+ to nic dziwnego, bo n-ka miała kiepski CRM, który zmieniła na jeszcze gorszy... efekt bałagan, który odziedziczyła nc+.

Dodatkowo, to że jest podział od zawsze to wiadomo, wszak byli n-kowicze negocjowali lepsze oferty na początku nc+ niż byli abonenci Cyfry (teraz już chyba tak bardzo tego nie widać).

Niech się tam biją zwolennicy podejści nki z tymi od Cyfry, ważne żeby klient na tym zyskiwał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest taki, że czuję się nieswojo. I nie wzięło się to z niczego. Utwierdzony faktami, które wykazałem powyżej. I skoro sama nc+ tak nakierowuje, to nie macie własnego zadania?

 

Jeszcze dwa miesiące temu, przed migracją byłem utwierdzany w przekonaniu, że jestem od macochy Cyfry+ i nic mi nie przysługuje. A po migracji, jakoby nadal jestem w Cyfrze+? Niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan pewnie posiadasz sprzęt po Cyfrze lub swój i jesteś nadal widziany jako stary cyfrowicz.. Jak przejdziesz na sprzęt NC+ ( czyli defakto linia technologiczna nk-i..)

Samo Kupno nki przez Cyfrę to nie lada zagwozdka .. Cyfra kupuje nkę . Przejmuje system nki i go uparcie wdrażą a swój nie rozwija i wywala na śmietnik.. Dziwna to polityka Cyfry,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bogdan ma rację.

Ta cała fuzja, połączenie to pic. Równie dobrze moglidac Canal+ dla nki lub nSport dla C+ i byłoby to samo.

 

Do dziś nie widze jedności i jasności. Opowie mi ktoś na czym polegała ta fuzja? Bo do dziś jakoś nie wierzę w to.

Jakoś Nka ma kapitał, podobno C+ może to wykupić, jeszcze nie wykupiło i czeka.

 

Nie rozumiem ogólnie tej fuzji, bo przeglądam rynki firmy i tam jak jest fuzja to jest i to widać i czuć. Tu jest tylko nowe logo i nazwa nowa.

 

Oferta kanałowa to nie wszystko, bo Polsat Sport mogą dac nc+ i wtedy nazwiecie to też fuzja? Nie.

 

Czekam na wyjaśnienie mi o co chodziło z tą fuzją i jaką mamy sytuację? Bo do dziś myślałem, że to C+ kupowała Nkę, a okazało się po czasie, że to N kupiło C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie b.n-ka nauczona przykładem wchłonięcia Wizji TV po fuzji z Cyfrą+ czego przykładem była na początku likwidacja Wizji Sport szybki powrót z nazwy Nowa Cyfra+ na starą nazwę Cyfra+przed fuzją postawiła twarde warunki i tak w nazwie jest n a nsport co prawda ze znaczkiem + działa do dziś et cetera et cetera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę więcej korzyści niż minusów 8) . N-ka zaczynała się już psuć-dziwna doplata za npremium 1 i 2, dopłata za History HD...Bez dwóch zdań -podmiana badziewnego npremium-z minimalną ilością ciekawych filmów bez sportu na paczkę C+. N sport + oferta Cyfry to jest to ;).Dodanie tematycznych Ale KIno, Domo.., Planete-które jeszcze znalem z czasów UPC a których zdecydowanie brakowało w N. Z resztą połączone platformy N i Cyfra mają większą silę przebicia, większy budżet co przekłada się na stały rozwój oferty- m in. wielki plus za Republikę, niezłe warunki aneksu itd.

Gdyby tylko wzorem Cyfrowego Polsatu nie było doplat do prestiżowych kanałów-do tego można się niestety doczepić a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jakiś czas temu przypomnieli mi o mojej kaucji za dekoder z 1999 roku, że coś takiego uiszczałem :mrgreen:

Szkoda tylko, że fakt, że jestem obecny z Canal+ Cyfrowy od samego początku - nie daje żadnych korzyści jeżeli chodzi o ofertę. W Cyfrze+ był to zawsze atut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę więcej korzyści niż minusów 8) . N-ka zaczynała się już psuć-dziwna doplata za npremium 1 i 2, dopłata za History HD...Bez dwóch zdań -podmiana badziewnego npremium-z minimalną ilością ciekawych filmów bez sportu na paczkę C+. N sport + oferta Cyfry to jest to ;).Dodanie tematycznych Ale KIno, Domo.., Planete-które jeszcze znalem z czasów UPC a których zdecydowanie brakowało w N. Z resztą połączone platformy N i Cyfra mają większą silę przebicia, większy budżet co przekłada się na stały rozwój oferty- m in. wielki plus za Republikę, niezłe warunki aneksu itd.

Gdyby tylko wzorem Cyfrowego Polsatu nie było doplat do prestiżowych kanałów-do tego można się niestety doczepić a szkoda.

 

Ej kolego Ty tak serio to mówisz?

 

To powiedz mi dlaczego ligę angielską pokazują w SD? Dlaczego zabierają po 1 meczu czy już nawet 2 z każdej ligi? Dlaczego mając tyle wytwórni filmowych pokazują dobry film raz na miesiąc? Wszystko się rozjechało... Za czasów C+ sport był, filmy również były. Takie jest dawanie za pół darmo C+ każdemu.

 

Te połączenie jest niewypałem i to wielkim. I to chore, że okradają nas już i z filmów i ze sportu, bo komentatorów to mają i płaca im za coś. Wszystko się pogarsza. Nawet brak już multiligi i jej nie będzie do końca rozgrywek w fazie grupowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się rozjechało... Za czasów C+ sport był, filmy również były. Takie jest dawanie za pół darmo C+ każdemu.

 

.

 

W normalnej cenie-69 zł-obawiam się,że niewielu abonentów zdecydowało by się na zakup tego pakietu. :wink: Co wiązałoby się z automatycznie mniejszym popytem na paczkę C+.Jakby nie było wliczona kwota za pakiet sport&film to 35-40 zł do abonamentu. U konkurencji np. w netii pakiet jest właśnie w cenie 35 zł. Nc+ daje rozdaje m-ce za free, ale to obrona przed odejściem abonentów i kółko się zamyka niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś multipakiet też kosztował 35-40 zł. Ale to był multipakiet o tym wiedział każdy. A teraz gdzie on jest? Nie ma, jedynie jak kiedyś Canal+ opcja płatna w UPC czy Netii za 30-40 zł miesięcznie. Kiedyś też tak było u innych. Ale w C+ było troszkę inaczej, tam żeby mieć C+ buliłeś.

A tu mam za 49 zł wszystkie pakiety + Canal+ i HBO na 6 lub 9 miesięcy za firko. Taniej niż miałem N tylko ze wszystkimi pakietami.

 

Rozdawanie za darmo w nc+ się nie kończy o czym przekonał się mój kolega ostatnio. Nie wysyłał wypowiedzenia i aproponowali mu za 1 rozmowę 69 zł = wszystkie pakiety + Canal+ + HBO na 12 miesięcy.

Bez wypowiedzenia, bez negocjacji cenowych... I jak tu nc+ nie rozdaje za darmoszkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...