Skocz do zawartości

karaiby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka stron wstecz i wszystko jest napisane co i jak gdzie i kiedy. Jesli ci sie nie chce szukać to przeczytaj tutaj https://satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=36446

 

Co do pytanie czy bedzie na n-ce

 

Na razie żadna polskaplatforma cyfrowa (n, Cyfra+ i Cyfrowy Polsat) nie mają w ofercie tego kanału. źr. satkurier.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadulstwo, gadulstwo i jeszcze raz gadulstwo :roll: tak jak w tej chwili gdzie miła starsza pani w okularach gada, gada i gada. 8) Jakoś nie chętnie oglądam ten kanał (już nic nie wspominam o logu), jestem lekko zawiedziony.

Ciekawe jak wygląda cykl dokumentalny Siła bezsilnych - Zabić studenta, dzisiaj wieczorem sobie obejrzę i przy okazji ocenię ten nowy kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór TVP Historia

 

 

Niekodowany sygnał TVP Historia dostępny będzie bezpłatnie dla ponad miliona rodzin, odbierających programy z satelity ASTRA, a wkrótce znajdzie się także w najlepszych sieciach kablowych, z którymi prowadzone są rozmowy o jego dystrybucji. Od 15 maja działać będzie specjalna infolinia (0 801-811-700), informująca o możliwości odbioru TVP Historia.

 

żródło:tvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem program TVP Historia i prawie wszystko leciało w dotychczasowych kanałach TVP 1,2,3 Polonia, choćby dziś na TVP2 leciał dokument Śmierć studenta , który był bodajże w piątek. Mój ulubiony program to Było, nie minęło emitowany dotychczas przez TVP3. Podsumowując TVP Historia to na razie kanał powtórkowy którego programy oglądaliśmy już wcześniej no po za dyskusjami w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was wielką prośbę, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak ten kanał ustawić na polsatowkim Samsungu 305 ?? Jestem zagranicą i muszę przez telefon powiedzić ojcu jak ma to zrobić... chodzi mi o przeszukiwanie transponderów na Astrze- na którym transponderze jest ten kanał na tym Samsungu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo kanału TVP HISTORIA, to jest jedna wielka tragedia, jak i nasza historia. Czy ktoś o tym decyduje i już zdecydował? - Marzy mi się odnowiciel - taki co zostawił "murowany".

 

Już niedługo (3 lata) i daj Boże ktoś taki nadejdzie :!: .... a jak nie :shock::shock: to polska dla całego świata będzie tylko HISTORIĄ ( żałosną) :cry:

 

ps. w tym programie to właśnie logo jest główną postacią, tak "bije" po oczach że aż razi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy kanał, nowe miejsca pracy dla znajomych twardogłowych z TVP. Nie ważna zawartość, nie ważne logo, ważne, że można przed podatnikami jakoś uzasadnić, gdzie idą pieniądze z abonamentu, i skąd wzrost etatów. A kogo to obchodzi, czy ktoś ogląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiemy mamy TV Historie nie od razu Kraków zbudowana, i tak jest z programami , nie od razu będzie to program Discovery ale zawsze program który pokaże może nie spaczoną historie polski i świata.

program wiadomo rozpoczyna się od 15 na pewno będzie całodobowy i zobaczymy go we wszystkich sieciach tak jak TV Kulture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pewne TVP Historia dłuugo nie wejdzie i wątpię czy w ogóle wejdzie do platform, które nadają na HB a TVP skorzystało z taniego, marketingowego chwytu ze strony Astry i nadają sobie teraz tam, a na HB ani widu ani słychu.. :roll: Powinno być tak jak jest z TVP Kultura, również na HB powinni nadawać ten kanał i powinien być niekodowany i dostępny dla wszystkich platform. W sumie, słaby za pewne ten kanał jest.. I złej jakości obraz na pewno :evil: Ale u TVP to normalka.. :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakość techniczna nie jest taka zła, to raczej te okropne logo tą jakość pogarsza. Odnośnie ramówki na TVP Historia to jest bardzo słaba, już żałuję że na liście najciekawszych kanałów dałem ten program na pozycji nr 8. Po prostu kicha. Ponieważ mam nadzieję że to jest początek "życia" tej telewizji to zbiegiem czasu program zrobi się o dziwo lepszy. Takie mam przypuszczenia na podstawie początków TVP Kultura czy Superstacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat zawartości TVP Historia nachodzą mnie takie oto refleksje:

Dobrze się stało, że kanał ten nie jest kalką tych wszystkich discovery itp., które wg. mnie są robione na modłę "hollywódzką", są płytkie i są po prostu komerchą, choć udają co innego. Myślę, że pewne niedoskonałości twórcy kanału doszlifują, ku zadowoleniu tych widzów, którzy oglądają tv z pewnym zaangażowaniem, a nie tych co to prawda piwko i bezmyślne pykanie pilotem, albo dla których migotanie ekranu jest tylko tłem dla innych zajęć.

Nie jest też wg. mnie wbrew obawom niektórych żadną tubą propagandową itp.

P.S.Wczoraj "leciał" ciekawy program o Stanisławie Mikołajczyku, było wiele nieznanych szerzej faktów, choć żyję trochę latek zszokowała mnie np. informacja, że gen. Okulickiego i innych z dowództwa AK wydali przjaciołom zza wschodu anglicy - po prostu przekazali im nazwiska, adresy i dane kontaktowe, a także inne "ciekawostki" m.in, jak to kochany Zachód robił wszystko (w

cudzysłowiu) aby nowa Polska była demokratyczna, wolna itd.

To tyle na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "leciał" ciekawy program o Stanisławie Mikołajczyku, było wiele nieznanych szerzej faktów, choć żyję trochę latek zszokowała mnie np. informacja, że gen. Okulickiego i innych z dowództwa AK wydali przjaciołom zza wschodu anglicy - po prostu przekazali im nazwiska, adresy i dane kontaktowe, a także inne "ciekawostki" m.in, jak to kochany Zachód robił wszystko (w cudzysłowiu) aby nowa Polska była demokratyczna, wolna itd.

To już wcześniej miałem okazję oglądać (TVP1?, czy TVP2? - nie pamiętam) - jak ugryziono tą drugą "prawdę", że zachód był taki "świetny", dla Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Więcej TVP Historia

Z końcem czerwca, TVP Historia dołącza do swojej ramówki kolejne propozycje programowe, by już od lipca móc nadawać nawet przez 16 godzin dziennie. Warto wspomnieć, że dotychczas kanał nadawał jedynie w godzinach popołudniowych.Od 25 czerwca w ramówce stacji pojawią się nowe programy, dzięki którym nadawca znacznie ograniczy emisję powtórkową nadawanych dotychczas pozycji.

 

W lipcowej ramówce TVP Historia zobaczymy nowe, a także nadawane już od kilku miesięcy, cykle oraz seriale dokumentalne, m.in. „Dzieje Polaków”, „Kulisy III RP”, „Było, nie minęło”, „Kontrowersje”, „Siła bezsilnych”, „Konflikty, bitwy, wojny”, „Spadł, umarł, utonął”, „Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy”, „Zakręty dziejów”, „Z archiwum IPN”, „Pogranicze w ogniu” oraz kilka innych propozycji.

 

Od lipca TVP Historia będzie nadawać od poniedziałku do piątku od 10.00 do 0.00, natomiast w weekendy od 8.00 do 23.55.

 

media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybacz, ale muszę to powiedzieć.

Z góry przepraszam za offtopic.

 

Czy naprawdę tak trudno od czasu do czasu postawić znak zapytania?

To nie jest trudne, tylko dwa klawisze, a o ile bardziej przejrzyste pytanie, o ile prościej się czyta!

 

Jeszcze raz przepraszam i proszę o uwzględnienie mojej prośby na przyszłość :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...